fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 20:00

Düğün Davetiyesi

düğün davetiye modelleri Ülkemizde her sene ortalama altı yüz bin çift evleniyor. Bir başka deyişle bir milyon iki yüz bin insan, hayatlarının en mutlu ve güzel gününe hazırlanıyor. Düğünleri için her türlü ayrıntıyı düşünerek hareket eden çiftler, bilhassa davetiye seçiminde son derece titiz davranmaktadırlar. Bu yönüyle birlikte davetiyeler, düğün organizasyonlarının ne şekilde geçeceğine dair temel ipuçlarını veren baş faktörler arasında yer almaktadır.

Kimi zaman şiirlerle, kimi zaman özlü sözlerle, kimi zaman da aforizmalarla süslenen düğün davetiyesi iki farklı yaşamı bir arada tutmak için ortaya konan ilk mihenk taşı gibidir. Bu özelliği bakımından başta toplumumuz olmak üzere tüm dünyada da oldukça önem verilen bir ayrıntı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Düğün davetiyesi bastırmak için gerekli zamanı bulamayanlar, artık bu tür hizmetleri internet üzerinden almaya başlamışlardır. Bu bakımdan firmamız da, düğün davetiyesi hazır modelleri ile online ortamda sizlere hizmet vermektedir. Yüzlerce farklı hazır tasarım şablonundan seçebileceğiniz grafikler üzerine dilediğiniz metni koydurabilir bambaşka bir davetiye figürü ortaya çıkarabilirsiniz.

düğün davetiyesiDüğün davetiyelerinizi internet üzerinden online sipariş vermek sizin için birkaç avantajı bir araya toplamaktadır. Bunları kısaca şu şekilde özetleyebiliriz:

Daha ucuz hizmet, hızlı kargo, yüzlerce farklı model, farklı kampanyalar, kapıda ödeme ayrıcalığı, kredi kartı ile ödeme avantajı.

Düğün davetiyesi basım işlerinizde öncelikle daha uygun hizmet almak istiyorsanız interneti tercih etmeniz gerekmektedir. Eğer kısıtlı bir zaman dilimine sahipseniz de, online verdiğiniz davetiye siparişler daha çok işinize yarayacaktır. Çünkü verilen siparişler adresinize kadar teslim edilmektedir. Fiziki olarak gittiğiniz bir davetiyecide bakamayacağınız kadar fazla model, internet sitesi aracılığıyla önünüze sunulur. Bu anlamda da son derece avantajlı konuma geçerek daha çok modeli inceleme şansına erişirsiniz. İnternet sitesi üzerinden davetiye satışı yapan firmamızda hizmetlerimizi kredi kartınızla veya kapıda ödeme ile alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR -> DÜĞÜN DAVETİYESİ
DAVETİYE ÜB1068DAVETİYE ÜB1068 1395 TL
930 TL
İNCELE
DİKEY KRAFT ZARFLI MODEL-27DİKEY KRAFT ZARFLI MODEL-27
Warning: A non-numeric value encountered in /home/mertdavetiye/public_html/wp-content/themes/tema/admin/theme-functions.php on line 1217
0 TL
- TL
İNCELE
Davetiye Modelleri