fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 20:00

Nişan Davetiyesi

Türkiye genelinde her yıl binlerce insan nişanlanarak mutlu bir yuva kurmak için ilk girişimlere başlamaktadır. Nişan sevgi dolu bir birlikteliğin ilk adımını oluşturmaktadır. Bu nedenle düğün kadar nişan organizasyonlarının da toplumumuz nezdinde oldukça önemi bulunmaktadır.

Nişan organizasyonlarının düğün gibi kalabalık bir toplulukla gerçekleştirildiği zamanlar da muhakkak davetiyeler de büyük bir öneme sahiptir. Nişan davetiyesi bu anlamda, çiftlerin mutlu başlangıçlarında görmek istedikleri kişileri çağıran şık ve unutulmaz ürünler olmalıdır.

Birçok türde ve ebatta tercih edilebilen nişan davetiyeleri, hem zarflı hem de zarfsız olarak kullanılabilmektedir. Ancak nişan davetiyelerini bastırmak için herhangi bir matbaaya gitmek, bunun için zaman harcamak her zaman için uygun olmayabiliyor. Bunun yerine daha uygun fiyata ve daha iyi kalitede sipariş verebileceğiniz online nişan davetiyesi sitemizi kullanabilirsiniz.

Sitemize giriş yaparak seçebileceğiniz yüzlerce farklı tasarım doğrultusunda nişan davetiyelerinizi istediğiniz formda ayarlayabilirsiniz. Online davetiye sitemizde, zevkinize göre kağıt tercihinde de bulunabilirsiniz. Dilediğiniz kağıt türüne yapılan baskılar, tercih edilebilir niteliklere göre muhtelif zarf çeşitlerine göre de özelleştirilebilmektedir. Dilenirse tek başına zarfsız bir model de seçilebilir. Seçimler tamamen çiftlerin zevk ve tercihlerine göre yapılabileceği gibi, sitemizde yer alan yüzlerce farklı tasarımdan da örnek alınabilir.

İnternet sitemizi kullanarak davetiye sipariş vermenin birçok açıdan avantajı bulunmaktadır. Davetiye matbaalarının çok uzun süren seçim ve baskı çalışmalarından ziyade en uygun fiyatları ve hızlı teslimatı sitemizde bulmanız, size sunduğumuz avantajların en önemlileri arasındadır. Aynı zamanda internet üzerinden verilen siparişlerde kredi kartı ile yada kapıda ödeme imkanı da bulunmaktadır. Hazır tasarım şablonlarımızı dilediğiniz kadar evinizde inceleyebilir ve böylece karar vermekte daha da özgür olursunuz. Vereceğiniz siparişlerin hepsi, en kısa sürede hazırlanarak kargo firmalarına teslim edilmektedir. Bu özelliği itibarıyla da firmamız, hız hususundaki zafiyetleri kendi nezdinde avantaja çevirmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR -> NİŞAN DAVETİYESİ
DAVETİYE ÜY1026DAVETİYE ÜY1026 1395 TL
930 TL
İNCELE
Davetiye Modelleri