fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Bekarlığa Veda Partisi Hazırlıkları

Gelin adayının düğünden önce bolca eğlendiği ve stres attığı partiye bekarlığa veda partisi denir. Kusursuz ve eğlenceli bir bekarlığa veda partisi yapmak için hazırlıklı ve planlı hareket etmek gerekir. Bu yüzden bekarlığa veda partisi hazırlıkları sürecini yakından takip etmek gerekir. Bekarlığa veda partisinin olmazsa olmaz bazı unsurları vardır.

En önemli unsur mekan seçimidir. Mekana karar verildikten sonra diğer hazırlıklara geçilmesi gerekir. Mekana uygun kıyafet seçimi, aksesuarlar, aperatif atıştırmalıklar, bekarlığa veda hediyeleri, komik oyuncaklar hazırlık aşamasında olması gereken bazı önemli unsurlardır. Parti için oldukça önemli ve gereklidir.

Bekarlığa Veda Partisi İçin Elbise Seçimi Nasıl Olmalı?

Parti için seçilecek elbisenin ortamın ambiyansına uygun olması gerekir. Konseptli partilerde genellikle insanlar konsepte uygun elbiseler seçer. Örneğin konsept pijama partisi tarzında bir konsept ise herkes renkli pijamalar ile partiye katılır. Evde yapılan bekarlığa veda partilerinde kısa elbiseler daha sık tercih ediliyor. Çünkü kısa elbiseler oldukça rahat ve yaz mevsimi için oldukça uygun. Partinin mekanı daha şık ise ve havuz başı gibi bir alandaysa seçilen elbiselerin daha açık tonlarda olması uygun olur.

Açık tonlu kısa elbiseler son derece şık ve parti için uygundur. Bekarlığa veda partilerinde rahatlık çok önemlidir. Bu yüzden dar giysiler yerine bol ve ferah hissettirecek giysilerin seçilmesi gerekir. Elbise seçimi yaparken beden, renk, bacak boyu, konfor gibi hususlara dikkat etmek gerekir. Basenli kadınlar etek bölgesi bol ve kabarık elbiseler seçerse daha zayıf ve hoş bir görünüm yakalamış olurlar.

Bekarlığa Veda Partisi İçin Gereken Malzemeler Nelerdir?

Eğlenceli ve dillerden düşmeyecek bir parti hazırlığı için bazı malzemelere ihtiyaç duyulur.

Gerekli malzemeler şunlardır:

 • Gösterişli bir mekan
 • Mekan süsleri
 • Parti atıştırmalıkları
 • Bekarlığa veda hediyeleri
 • Güzel bir dekor
 • Konsepte uygun bastırılmış giysiler
 • Damat ve gelin maskeleri
 • Pasta
 • Hatıra çerçevesi
 • Parti taçları ve ufak aksesuarlar
 • Komik rozetler
 • Saç aksesuarları
 • Balonlar

Partiyi daha eğlenceli bir hale getirmek için çok farklı malzemeler kullanmak mümkündür. Çeşit çeşit süs eşyaları ve dekorlar partinin daha eğlenceli olmasına yardımcı olur.

Bekarlığa Veda Partisi Hediyeleri

Bu mutlu günü ölümsüzleştirmek amacıyla partiye katılan yakın dostlarınıza küçük ve özel hediyeler hazırlayın. Bu ufak ve özel hediyeler günü daha unutulmaz kılar. Peki parti sonrası ne gibi hediyelik eşyalar verilebilir? Öncelikle hediyelik eşyaların çok büyük bir şey olması gerekmez. Küçük ve akılda kalıcı seçimler yapın.

Çiçekli taçlar parti için kullanılan hediyelik eşyalardan bir tanesidir. Aynı zamanda küçük rozetler, aynalar, mangetlar, ojeler hediye edilebilecek bazı eşyalar arasında yer alır. Bunlar gibi çok sayıda hediyelik eşya alternatifi bulmak mümkündür. Bütçeye uygun seçimler yapmakta fayda vardır.

Bekarlığa Veda Partisinde Neler Yapılır?

Müzikler eşliğinde doyasıya eğlenilir ve bol bol stres atılır. Sadece müzikle eğlenmek yeterli olmaz. Partideki oyunlar ve eğlenceler de partiye büyük bir neşe katar. Farklı küçük oyunlar ve etkinlikler ile parti daha eğlenceli bir hal alır. Partide mutlaka güzel bir pastanın yer alması gerekir. Pasta kesilir ve ikramlarla beraber hep birlikte yemekler yenir.

Gelin adayı ve yakın dostları konsepte uygun şekilde giyinir ve oyunlar sergiler. Bol müzikli ve bol kahkahalı bir partidir. Bu yüzden organizasyon süreci çok önemlidir. Organizasyonda yaşanacak ufak bir sorun bile partinin gidişatını olumsuz yönde etkiler. Mutlaka organizasyon aşamalarını planlamak ve uzman kişilerden destek almak gerekir.

 

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Düğün Konsepti Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün Konsepti Seçerken Dikkat Edilmesi GerekenlerSon yıllarda birçok kişi düğün planlaması yaparken sıradanlıktan uzak, farklı ve özgün konseptler seçmeye çalıştığını görmekteyiz. Artık birçok kişi, düğün planlamalarını bu alanda profesyonelleşmiş organizasyon firmalarına yükleyerek özgün konseptler oluşturmaya gitmekte. Kendi konseptlerini belirlemek isteyen kişiler...

Gelin İle Beraber Kuaföre Kimler Gider?

Gelin İle Beraber Kuaföre Kimler Gider?Düğün, hem erkeklerin hem de kadınları hayatlarındaki en özel, en güzel ve en eğlenceli anılarından biridir. Düğün döneminde birçok hazırlık bulunmaktadır. Bu hazırlıklardan biri de gelinin kuaföre gitmesidir. Gelinin kuaföre gitmesi özellikle de son yıllarda popüler kazanan bir durumdur. Evlenen her gelin adayı, başı için...

SEDEF SÜNNET-6161

SEDEF SÜNNET-6161DAVETİYE ÖZELLİKLERİ ...


Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/mertdavetiye/public_html/wp-content/plugins/official-facebook-pixel/core/FacebookServerSideEvent.php on line 94