fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 20:00

Sünnet Davetiyesi

Türk ve İslam toplumu için önemi yadsınamaz olan, erkek çocuklar için uygulanan sünnet merasimleri aile büyükleri ve ebeveynlerin sevdikleriyle bir arada olmalarını sağlayan organizasyonlar arasında yer almaktadır. Bu nitelikleriyle birlikte anne ve babalar için sünnet törenlerinin yeri ayrıdır. Her yıl bir milyonun üzerinde çocuğun ülkemizde sünnet olduğunu da göz önüne alırsak, o güne özel olarak hazırlanan türlü detaylar arasında sünnet davetiyesi önemini yadsıyamayız.

Sünnet davetiyeleri, çok farklı seçeneklere sahip olarak size sunulmaktadır. Dikey ya da yatay boyutta, zarflı veya zarfsız olarak sunulabilecek sünnet davetiyeleri, günümüzde bu merasimlerin vazgeçilmez unsurları arasında yer almaktadır.

Firmamız, internet üzerinden vereceğiniz siparişlerde oğlunuz için düzenlemiş olduğunuz sünnet törenine ait en güzel davetiyeleri hazırlayarak sizlere göndermektedir. Üstelik en uygun fiyatlar ile sunulan sünnet davetiyesi modelleri, eğlenceli tasarımlarıyla birlikte hazır metinleri de bünyesinde barındırmaktadır. Sitemiz üzerinden sünnet davetiyesi için firmamızın bünyesinde olan yüzlerce değişik tasarım örneğinden yararlanabilirsiniz.

Hayatın belli başlı önemli noktalarını ölümsüzleştiren davetiyeler, günümüzün vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir. Bu maksatla hazırlanan organizasyonu ölümsüzleştirmek adına davetiyelerden yararlanıyoruz. Ancak ne yazık ki çoğu zaman davetiyelerin basımı için zaman ayırmak, basım firmalarını gezmek ve tasarım seçmek gibi işlemlerle uğraşmaya fırsatımız olmuyor. Bu tür durumlar için ortaya çıkardığımız internet davetiyecisi, size oturduğunuz yerden en uygun sünnet davetiyesi tasarımını seçme olanağı tanımaktadır.

Uygun fiyat avantajı, anlaşılabilir ve modern tasarımlar altında sizlere sunulmaktadır. Vermiş olduğunuz davetiye siparişleri bu anlayış üzerine en kısa sürede baskı işlemine tabii tutularak hazırlanmakta ve gerekli işlemler yapıldıktan sonra da tarafınıza kargo yolu ile gönderilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR -> SÜNNET DAVETİYESİ
Tüm Modeller İçin Tıklayın