fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 20:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Düğün Davetiyesinde Fotoğraf Kullanımı

Yazın en görkemli en duygu dolu anlarını yaşatan heyecanınıza ortak olmak istediğimiz ön hazırlık aşamanız, düğün davetiyesi seçeneğidir. Bu ilk aşamanın kuşkusuz en can alıcı noktası, davetiye sözleri içerisinde yer alan tebessüm ettirici daveti duyurma şeklidir. Bu özel ve güzel günü anlamlı kılmak telaş halindeki arayışınıza son vermek adına davetiye aşamasında sizlere ortak oluyoruz.  İddiamızla ve kalitemizi de konuşturarak sahneyi adeta bu aşamada biz devralıyoruz.

Rüyadan Gerçeğe

Bu sürece gelene kadar birçok aşamadan geçtiğiniz panik hallerinizden sevince ve bir ömür boyu mutluluğa dökeceğiniz anları gerçekleştiriyorsunuz. İş rüyadan gerçeğe dönüşürken size bir iç ferahlatıcı haber de bizden gelmelidir. Ailelerin de evlendi dendiği bu süreçte her iki tarafı memnun etmeyi bir kural olarak kazımışızdır. Bu kuraldan yola çıkarak bu aşamalar çok daha fazla seçeneklendirilmiştir.

Davetiye Çeşitlerimiz

Bu yolda bir çeşitlendirilmeye gidilmiştir. Çeyiz, düğün, kına geleneklere ait farklı aşamalar bile çıkabilmektedir. Biz hiçbir gelenek içeriğine değmeden iddiamızı ortaya koyuyoruz. Evliliğe atılan adımın ilk aşaması nişan davetiyesi aşamasıdır. Tüm telaş, panik hali ilk bu aşamada tadılır. Düğün aşamasında bile belki bu kadar çok panik yapılmaz . Tecrübesizliğin ve heyecanın dorukta olduğu bu zaman diliminde dilerseniz görkemli dilerseniz yalın bir davetiye modelleri görevini biz üstlenmek durumunda kalırız. İşimiz olmaktan bizim de heyecanınıza ortak olmak için didindiğimiz bir zaman dilimidir.

Fotoğraflarla Davetiye

Tüm bu ayrıntılara değinmiş iken bir değişikliğe daha gidiyoruz. Davetiyelerinize fotoğraflarınızın eşlik etmesi için sizlere imkan sunuyoruz. Davetiyelerin sade şıklık anlayışına da aykırı olmaksızın fotoğraflar ile desteklenmesi hem göze hitap eder iken hem de şıklık anlayışı ile destekleniyor.

Duyurunuzu Yapıyoruz

Tüm bu panik ve kargaşa anına sonunda derinden bir oh çektiren kına ve düğün anıdır. Elinizde olabildiğince eğleneceğiniz  ve fütursuzca kahkalara, mutluluğa bürünmeniz gereken kına ve düğün anı kalmaktadır. Nişan davetiyelerinde genellikle sadelik tercih edilirken, kına ve düğün aşamalarında iş biraz daha görkeme ve şatafata dönmektedir. Tüm güveni elimize aldığımız bu anda duyurunuzu görevimizin en zorlu aşaması biliyor tüm kalbimizle çalışıyoruz.

Davetsiz Misafir

Peki süreç ilerlerken sizde güveni sağlamışken arkanıza yaslanın iş bizde derken her şey sorunsuz mu halloluyor? Tabi ki hayır olmayan durumlarla da karşılaşabiliyoruz böyle durumlarda dilerseniz biraz misal vermeliyiz. Başından beri bahsettiğimiz gibi heyecanın ve telaşın sonlanmak bilmediği bu süreçte davetsiz misafirlerimiz de oluyor. Evet tam olarak bahsedilen çat kapı hesapta olmayan davetsiz misafirlerden peki böyle bir durumu hesaplamıyor muyuz?

Bütçenize Davetiyemiz Var! 

Böyle bir durumla karşılaşmamanız için talep ettiğiniz davetiye sayısını geçmek üzere belirli bir miktarı da biz temin ediyoruz. Ve bunu yaparken hiçbir ücret talep etmiyoruz. Talep ve ücret konusuna değinmiş iken ücret konusunda nasıl bir yol izliyoruz? Kuşkusuz harcamalarınız almış başını gitmiştir. Bu süreçte ucuz davetiye hayalimize yerleşmiştir. Kaba tabir ile de olsa durum bundan farksızdır. Bu süreçte elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Sizlerin mahçup olmaması için ekstra bir talep istemiyor iken ücret konusunda da ekonomik davranıyoruz.

Davetiye Heyecanı

Peki tüm bu ekonomik süreç nasıl izliyor? Bize gelip sipariş ettiğiniz zaman diliminde önce fiyat kısmını erteliyoruz. Öncelikle beğendiğiniz modeller doğrultusunda sizlere bir seçenek broşürü oluşturuyoruz. Kararsız kalmanız durumunda işin heyecanını bastırma kısmını biz devralıyoruz. İşi eğlenceye de dökerek sizlere keyif alacağınız ufak bir zaman dilimi sağlıyoruz. Süreç bu şekilde ilerler iken en son aşamamız olan fiyat kısmına geliyoruz.

Farkımız

Sizlere çok uç noktada bir mebla söylemeden karşılıklı istişare yoluna gitmekteyiz. Amacımız bütçenizi de koruyarak tatlı bir ana şahitlik etmektir. Kendi biçtiğimiz değerler piyasanın var olan miktarı ne altında ne de üstünde olmayacaktır. Çorbada bizim de tuzumuz olsun diyerek ekstra bir basım yapılan davetiyelerden davetsiz misafirlerimiz için ücret talep etmiyoruz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Özel Günler İçin Davetiye Tasarımları

Özel Günler İçin Davetiye TasarımlarıDüğün, nişan, sünnet gibi özel günler; insanların hayatları için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bu özel günler; belli bir tarihte davetlilerin de katılımlarıyla hayatın en unutulmaz gününün yaşanmasını sağlar. Ayrıca en çok da evlenecek olan çiftlerin heyecanla beklediği düğün günü ve öncesinde gerçekleşen nişan...

Düğün İçin Popüler Şarkılar

Düğün İçin Popüler ŞarkılarDüğün şarkıları düğün hazırlıkları esnasında zaman ayırmanız gereken konular arasında bulunur Düğünün hangi şarkıyla başlayacağı, giriş müziğiniz, dans şarkınız ve düğün boyunca çalacak şarkılar gibi farklı türlerdeki şarkıları belirlemeniz gerekir. Ancak bu belirleme için zamanınız kalmadı ve düğün gününüz...

Gelin Saçı Modeli Nasıl Seçilir?

Gelin Saçı Modeli Nasıl Seçilir?Hayatınızın bu en önemli günlerinden birinde, “doğru” saç modelini seçmeniz önemlidir. Neyse ki saç modeli, muhtemelen sahip olduğumuz en esnek ve dönüşümü kolay özelliğimizdir. Düğün günü nasıl görüneceğinize karar vermenizde inanılmaz derecede belirleyici bir detay olabilir. Sizler için gelin saçınızı;...


Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/mertdavetiye/public_html/wp-content/plugins/official-facebook-pixel/core/FacebookServerSideEvent.php on line 94