fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

Mansurdede Mah. 99. Sk. No:4/A Merkez/Karaman 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Düğün Fotoğrafçısı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Sezon geldi geçiyor, evlenen evlenene ve siz de yakın zamanda bunlardan bir tanesi olmaya hazırlanıyorsunuz belli ki. Türkiye’de yılda altı yüz binden fazla kişi evleniyor ve mutlu bir yaşama adım atıyorlar. Peki, bir kez yaptıkları düğün merasimine hazırlıklar nasıl yapılıyor, merak ediyor musunuz? Blogumuzun önceki konularında, pek çok defa düğüne hazırlık için yapılması gerekenleri, ay ay paylaşmıştık, şimdi ise biraz daha özele ineceğiz. Düğün fotoğrafçısı seçerken dikkat etmeniz gereken şeylerin olduğundan haberdar mısınız?

Değilseniz, öncelikle yazımızı okuyun ve sonrasında düğün fotoğrafçısı seçiminizi yapın. Aksi durumda, hiç istenmedik sonuçlar ortaya çıkabilir.

Referanslar

Düğün fotoğrafçısı seçerken en önemli kıstaslardan bir tanesi, düğün fotoğrafçısının referanslarıdır. Örneğin, yakın zamanda evlenmiş bir arkadaşınızın fotoğraflarını çok sevmiş olabilirsiniz ve bu oldukça önemli bir referanstır. Bunun dışında, eğer yakınlarınızdan yakın zamanda evlenen herhangi biri yok ise; tavsiyemiz tek tek şehrin en iyi fotoğrafçılarını gezerek olabildiğince referansları ve fotoğrafları incelemeniz yönünde.

Uzmanlık Durumu

Düğün fotoğrafçısının uzmanı mı olurmuş? Demeyin. Olur, bal gibi de olur ve bu sebepten düğün fotoğrafçılarına dikkat etmek gerekiyor. Tabelasına, düğünleriniz için fotoğraf çekimi yazan her fotoğrafçı, düzgün bir düğün fotoğrafçısı değildir. Sadece şehrin belli yerlerinde çekim yapar ve bunu hemen her gelin damat için yapmaktadır, bu tarz düğün fotoğrafçıları yerine, her düğün için özgün çalışabilen ve isteklerinize uygun iş çıkarabilen fotoğrafçılar ile çalışın.

İsteklerinize Uygunluk Durumu

Günümüzde, uzman bir fotoğraf makinesi ile hemen her şey yapılabiliyor ancak fotoğrafçılar ısrarla gelin ve damat tarafından talep edilmeyen şeyleri yapmaktalar. Bu, çekim açıları, poz durumları ve duruş şeklinde değişiklik gösterebiliyor ancak aslolanın sizin istediğiniz şey olduğu çoğu zaman unutuluyor.

Dolayısıyla, bir düğün fotoğrafçısı seçerken, olabildiğince dikkatli olun ve ılımlı, sizin için her şeyi yapabilecek ve sizin isteklerinizi karşılayabilecek insanlarla konuşun.

Düğün fotoğrafçısı seçmek için dikkat etmeniz gereken şeyler elbette bundan ibaret değiller, ancak bu maddeler belki de en önemlileri.

Mutluluklar dileriz, Görüşmek üzere!

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Davetiye Modellerinde Aranan Nitelikler

Davetiye Modellerinde Aranan NiteliklerDüğün, nişan, nikah gibi merasimler; karşılıklı olarak iki kişinin çift olma aşamalarını barındırdığından oldukça özel anlardır. Her yeni evlenecek çiftler de gerçekleşecek bu aşamaların en özel ve en kusursuz olması için bir beklenti içerisine girer. Evlilik işleminin yazılı belgeler ile gerçekleşip, düğün gibi...

Gelinlik Diyeti: Düğünden Önce Nasıl Kilo Verilir?

Gelinlik Diyeti: Düğünden Önce Nasıl Kilo Verilir?En iyi halinizde olmak istediğiniz özel bir gün mü var? Bu şirketin partisi ya da lise arkadaşlarınızla hazırladığınız bir parti olabilir, gelinlik diyeti, hedefinize ulaşmanızı sağlayacak. Bu diyet, o büyük gün gelene kadar zayıflamanıza ve o gün harika görünmenize yardımcı olacak. Gelinlik Diyeti Nedir? Gelinlik diyeti,...

Davetiye Seçiminde İşinizi Kolaylaştıracak 5 Bilgi

Davetiye Seçiminde İşinizi Kolaylaştıracak 5 BilgiDüğün tarihi yaklaşmaya başladıkça çiftlerin elleri ayakları birbirine dolaşıyor. Böyle olunca da dikkatli bir şekilde yapılması gereken seçimler, çok daha zor bir şekilde gerçekleştirilmiş oluyor. Düğün davetiyesi seçimi de çiftlerin dikkat etmeleri gereken konulardan bir tanesi. Yapılacak olan seçimler esnasında gerekli...