fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Düğün Fotoğrafçısı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Sezon geldi geçiyor, evlenen evlenene ve siz de yakın zamanda bunlardan bir tanesi olmaya hazırlanıyorsunuz belli ki. Türkiye’de yılda altı yüz binden fazla kişi evleniyor ve mutlu bir yaşama adım atıyorlar. Peki, bir kez yaptıkları düğün merasimine hazırlıklar nasıl yapılıyor, merak ediyor musunuz? Blogumuzun önceki konularında, pek çok defa düğüne hazırlık için yapılması gerekenleri, ay ay paylaşmıştık, şimdi ise biraz daha özele ineceğiz. Düğün fotoğrafçısı seçerken dikkat etmeniz gereken şeylerin olduğundan haberdar mısınız?

Değilseniz, öncelikle yazımızı okuyun ve sonrasında düğün fotoğrafçısı seçiminizi yapın. Aksi durumda, hiç istenmedik sonuçlar ortaya çıkabilir.

Referanslar

Düğün fotoğrafçısı seçerken en önemli kıstaslardan bir tanesi, düğün fotoğrafçısının referanslarıdır. Örneğin, yakın zamanda evlenmiş bir arkadaşınızın fotoğraflarını çok sevmiş olabilirsiniz ve bu oldukça önemli bir referanstır. Bunun dışında, eğer yakınlarınızdan yakın zamanda evlenen herhangi biri yok ise; tavsiyemiz tek tek şehrin en iyi fotoğrafçılarını gezerek olabildiğince referansları ve fotoğrafları incelemeniz yönünde.

Uzmanlık Durumu

Düğün fotoğrafçısının uzmanı mı olurmuş? Demeyin. Olur, bal gibi de olur ve bu sebepten düğün fotoğrafçılarına dikkat etmek gerekiyor. Tabelasına, düğünleriniz için fotoğraf çekimi yazan her fotoğrafçı, düzgün bir düğün fotoğrafçısı değildir. Sadece şehrin belli yerlerinde çekim yapar ve bunu hemen her gelin damat için yapmaktadır, bu tarz düğün fotoğrafçıları yerine, her düğün için özgün çalışabilen ve isteklerinize uygun iş çıkarabilen fotoğrafçılar ile çalışın.

İsteklerinize Uygunluk Durumu

Günümüzde, uzman bir fotoğraf makinesi ile hemen her şey yapılabiliyor ancak fotoğrafçılar ısrarla gelin ve damat tarafından talep edilmeyen şeyleri yapmaktalar. Bu, çekim açıları, poz durumları ve duruş şeklinde değişiklik gösterebiliyor ancak aslolanın sizin istediğiniz şey olduğu çoğu zaman unutuluyor.

Dolayısıyla, bir düğün fotoğrafçısı seçerken, olabildiğince dikkatli olun ve ılımlı, sizin için her şeyi yapabilecek ve sizin isteklerinizi karşılayabilecek insanlarla konuşun.

Düğün fotoğrafçısı seçmek için dikkat etmeniz gereken şeyler elbette bundan ibaret değiller, ancak bu maddeler belki de en önemlileri.

Mutluluklar dileriz, Görüşmek üzere!

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

SEDEF SÜNNET-6224

SEDEF SÜNNET-6224DAVETİYE ÖZELLİKLERİ ...

Kaliteli Gelinlik Seçimi Rehberi

Kaliteli Gelinlik Seçimi RehberiEvlilik, çok önemli bir mefhum ve günümüzde yepyeni geleneklerle “düğün tazeleme” etkinlikleri düzenlense de; hiçbiri şüphe yok ki ilk düğün kadar değerli değil. Erkek tarafının pek de endişelenmediği yahut endişelendiğini olabildiğince belli etmemeye çalıştığı o günlerde; en çok endişeli ve tedirgin görünen...

Uygun Fiyatlara Davetiye Seçmenin Püf Noktaları

Uygun Fiyatlara Davetiye Seçmenin Püf NoktalarıDüğün, nişan, sünnet gibi aktivitelerde yapılacak olan aktivitelerin ne zaman nerede yapılacağına dair bilgiler davetiyelerin içerisinde kendine yer bulmaktadır. Geçmişten günümüze artık davetiyeler konusunda oldukça ciddi çalışmalar yapılmaya başladı. Böyle olunca da çiftlerin akıllarında ciddi soru işaretleri oluşabiliyor....


Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/mertdavetiye/public_html/wp-content/plugins/official-facebook-pixel/core/FacebookServerSideEvent.php on line 94