fbpx WHATSAPP'DAN BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

İmaret Mah. 144. Sk No: 12/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Düğün Fotoğrafçısı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Sezon geldi geçiyor, evlenen evlenene ve siz de yakın zamanda bunlardan bir tanesi olmaya hazırlanıyorsunuz belli ki. Türkiye’de yılda altı yüz binden fazla kişi evleniyor ve mutlu bir yaşama adım atıyorlar. Peki, bir kez yaptıkları düğün merasimine hazırlıklar nasıl yapılıyor, merak ediyor musunuz? Blogumuzun önceki konularında, pek çok defa düğüne hazırlık için yapılması gerekenleri, ay ay paylaşmıştık, şimdi ise biraz daha özele ineceğiz. Düğün fotoğrafçısı seçerken dikkat etmeniz gereken şeylerin olduğundan haberdar mısınız?

Değilseniz, öncelikle yazımızı okuyun ve sonrasında düğün fotoğrafçısı seçiminizi yapın. Aksi durumda, hiç istenmedik sonuçlar ortaya çıkabilir.

Referanslar

Düğün fotoğrafçısı seçerken en önemli kıstaslardan bir tanesi, düğün fotoğrafçısının referanslarıdır. Örneğin, yakın zamanda evlenmiş bir arkadaşınızın fotoğraflarını çok sevmiş olabilirsiniz ve bu oldukça önemli bir referanstır. Bunun dışında, eğer yakınlarınızdan yakın zamanda evlenen herhangi biri yok ise; tavsiyemiz tek tek şehrin en iyi fotoğrafçılarını gezerek olabildiğince referansları ve fotoğrafları incelemeniz yönünde.

Uzmanlık Durumu

Düğün fotoğrafçısının uzmanı mı olurmuş? Demeyin. Olur, bal gibi de olur ve bu sebepten düğün fotoğrafçılarına dikkat etmek gerekiyor. Tabelasına, düğünleriniz için fotoğraf çekimi yazan her fotoğrafçı, düzgün bir düğün fotoğrafçısı değildir. Sadece şehrin belli yerlerinde çekim yapar ve bunu hemen her gelin damat için yapmaktadır, bu tarz düğün fotoğrafçıları yerine, her düğün için özgün çalışabilen ve isteklerinize uygun iş çıkarabilen fotoğrafçılar ile çalışın.

İsteklerinize Uygunluk Durumu

Günümüzde, uzman bir fotoğraf makinesi ile hemen her şey yapılabiliyor ancak fotoğrafçılar ısrarla gelin ve damat tarafından talep edilmeyen şeyleri yapmaktalar. Bu, çekim açıları, poz durumları ve duruş şeklinde değişiklik gösterebiliyor ancak aslolanın sizin istediğiniz şey olduğu çoğu zaman unutuluyor.

Dolayısıyla, bir düğün fotoğrafçısı seçerken, olabildiğince dikkatli olun ve ılımlı, sizin için her şeyi yapabilecek ve sizin isteklerinizi karşılayabilecek insanlarla konuşun.

Düğün fotoğrafçısı seçmek için dikkat etmeniz gereken şeyler elbette bundan ibaret değiller, ancak bu maddeler belki de en önemlileri.

Mutluluklar dileriz, Görüşmek üzere!

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Düğünü Herkese Duyurma Yolu: Davetiyeler

Düğünü Herkese Duyurma Yolu: DavetiyelerBir evlilik yoluna girildiği zaman birçok noktada ele alınıp karar verilmesi gerekir. bu gereklilikten dolayı bazen çiftlerin sorun yaşaması veya kararsız kalması söz konusu hale gelir. Bu sorunları yaşamamak için bireysel olarak ihtiyaç olan durumları bir yazı ile kağıda geçirildikten sonra aşama aşama ilerleme olması bu sorunları...

Etkinlik Duyurusu : Davetiye

Etkinlik Duyurusu : DavetiyeDavetiye birçok alanda kullanılabilen bir üründür. Düğünden nişana, partiden, kokteyle kadar birçok alanda kullanılan bu ürünün düğün ve nişan tasarımlarında dikkat edilmesi gereken noktalar aşağıda belirtilmiştir. Düğün Davetiyesi Seçiminde Dikkat Edilecek Konular Öncelikli olarak bir davetiye planlanırken dikkat edilmesi...

Kına Gecesini Kendiniz Mi Hazırlıyorsunuz? Organizasyon Firması Mı?

Kına Gecesini Kendiniz Mi Hazırlıyorsunuz? Organizasyon Firması Mı?Kına Gecesinde Davetiye Olur mu? Kına gecesinde az davetli varsa, aile arasında, yakın akraba ve arkadaşlarla yapılacak küçük bir organizasyon ise davetiyeye gerek olmayıp gelmesi istenen kişiler telefon ile aranıp davet edilebilir. Ama otelde, kır bahçesinde, restoranda pek çok davetli ile büyük bir organizasyon yapılacaksa hem insanları...