fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Nikah İçin 2021 Gelinlik Modelleri

Her yıl moda nasıl değişiyorsa, gelinlikler için trendler de değişir. Gelinliklerde trendleri takip ederek siz de modaya uyabilir ve nikahınızda tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. 2021 model gelinliklerde daha sade ve düz modeller ön plandadır.

Sadelik her zaman şıklıktır. Küçük detayları olan sade gelinlikler çok hoşunuza gidecek. Siz de nikah için 2021 gelinlik modelleri ile göz alıcı bir cazibeye sahip olun.

En Trend Gelinlik Modelleri

Gelinliklerin genelde uzun modelleri revaçtadır. Uzun modellerin yanı sıra asimetrik modeller, eteği yırtmaçlı modeller ve kısa gelinlik modelleri de vardır.

Gelinlik modelleri şu şekildedir;

 • Kabarık etekli prenses model gelinlikler
 • Straplez gelinlik modelleri
 • Dantel detaylı gelinlik modelleri
 • Düşük omuz gelinlikler
 • Dar kesim gelinlikler
 • Balık model gelinlikler
 • Balon kollu gelinlikler
 • Tek omuz gelinlik modelleri
 • Askılı gelinlik modelleri
 • İşlemeli gelinlik modelleri
 • Dekolteli gelinlikler

Bunlar gelinlik çeşitleridir. Tarzınıza, zevkinize ve fiziğinize göre model seçmelisiniz. Gelinlikler genelde beyaz, ekru, krem renklerinde olur. Sıra dışı olmak isterseniz siyah ya da renkli gelinlik modellerine bakabilirsiniz.

Prenses Model Gelinlikler

Bu modellerin etekleri çok dikkat çekicidir. Oldukça büyük ve kabarık bir eteği vardır. Kol kısmı ise kısa kollu, uzun kollu, düşük omuzlu ya da straplez şeklinde olabilir. Üzeri işlemeli veya güpürlü modeller de çok popülerdir. Askılı modelleri herkese yakışacaktır.

Straplez Gelinlik Modelleri

Gerdan ve göğüs dekoltesini seviyorsanız straplez gelinlik tercih etmelisiniz. Straplez modeli iddialı bir model olduğu için, duvağınızı ve gelinliğinizin eteğini sade tutmaya çalışın. Eteğiniz düz ve kabarık olabilir.

Dantel Detaylı Gelinlik Modelleri

Dantel detayı, klasik sevenler için idealdir. Dantelin modası asla geçmez. Yarım kollu ve düşük omuzlu gelinliklerde dantel çok hoş görünür. Kollarınızı saran dantel sizi adeta bir kuğu gibi gösterir. Etek kısmı düz ya da uzun kuyruklu olabilir. Etek ucu dantelli olan modeller de, tarzınızı tamamlayacaktır.

Düşük Omuzlu Gelinlikler

Omuzlarınızın genişliğine güveniyorsanız düşük omuzlu gelinlik tercih edin. İpli, dantelli ya da tüllü modelleri deneyebilirsiniz.

Dar Kesim Gelinlikler

En sade gelinlik modelleridirler. Dar kesim dümdüz bir eteği vardır. Kol kısmında, kabarık tül balon kollar ya da işleme detayıyla gelinliğinizi hareketlendirebilirsiniz.

Balık Model Gelinlikler

En iddialı nikah için 2021 gelinlik modelleri arasındadır. Bu modeller düzgün bir fizik ister. Özellikle kalça ve basen kısmını vurgulayan etekleri vardır. Düşük omuzlu ve hafif göğüs dekolteli modelleri sizi mükemmel gösterir.

Balon Kollu Gelinlikler

Kabarık kolları sever misiniz? Öyleyse bu modeller tam size göredir. Balon kollu gelinliklerin kolları uzundur fakat genelde omuzları düşük olur. Omuzlarınız düşük olunca kol modelinizi daha güzel bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz.

Tek Omuz Gelinlik Modelleri

Tek omuz gelinliklerde titiz bir tercih yapmalısınız. Bazıları üzerinizde çok şık dururken bazıları emanet gibi durabilir. Tek omuz gelinliklerde, tek askının üzeri işlemeli ya da dantelli tercih edilebilir.

Askılı Gelinlik Modelleri

Her zaman moda olan gelinlik modelleri arasında yer alır. İp askılı ya da kalın askılıları vardır. Düz modeller daha revaçtadır ancak göğüs kısmı işlemeli olanlar da son derece şıktır.

İşlemeli Gelinlik Modelleri

İşlemeli modellerde etek uçları, bel kısmı, göğüs ve omuz kısımlarında işleme bulunur. Farklı desen çeşitleri bulabilirsiniz. İşlemeleri ince olanlar daha zariftir.

Dekolteli Gelinlikler

Sırt dekoltesi 2021 yılında çok revaçtadır. V şeklinde bir sırt dekoltesi ile çok zarif olabilirsiniz. Ayrıca bacak yırtmaçları, göğüs dekoltesi ya da sadece gerdan dekoltesi ile tüm gözler üzerinizde olabilir.

 

 

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Organizatör İle Buluşmanızdan Ne Beklemelisiniz?

Organizatör İle Buluşmanızdan Ne Beklemelisiniz? Düğün programınızda başarıya giden yol, doğru organizatör ile anlaşmaktan geçiyor. Peki, seçiminizi yapmaya çalışırken, ilk buluşmadan neler beklemelisiniz?  Organizatörler; düğünün konsepti ya da büyüklüğü ne olursan olsun, düğün planlama sürecindeki stresinizi hafifletmeye yardımcı olur. Bir düğün planlamak, birçok...

En İyi Düğün Fotoğrafı Önerileri

En İyi Düğün Fotoğrafı ÖnerileriBir fotoğraf, dünyayı bir başkasının gözünden görmenizi sağlar ve bu da, tamamen yeni bir  durum yaşama fırsatı sunar. Bu yazımızda, evlenmeyi düşünen çiftler için düğün fotoğrafçılığı ile ilgili kanıtlanmış, en iyi düğün fotoğrafı önerilerini listeledik… Siyah – Beyaz Fotoğrafçılık ilk başladığında...

Davetiye Seçimi Nasıl Yapılır ?

Davetiye Seçimi Nasıl Yapılır ?Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştireceğiniz düğün günü yaklaşırken, bir sürü telaşları da kendisiyle birlikte getirir. Düğün davetiyesinden tutun düğün salonundan davetli listesine kadar bir sürü tatlı telaş insanı sarıyor. Bu telaşlar arasında yapılması gereken birçok şey unutulur. Fakat unutulmaması gereken...