fbpx

Çeltek Mh. No:38/B Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 20:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Davetiye Modelleri Nasıl Seçilir?

En özel günlerde sizi temsil edecek detay, davetiyeler. Genelde davetiyelerde farklı renkler ve tasarımlar dikkat çeker. Sizi en iyi temsil edecek davetiye modeline karar vermek için, sunulan seçeneklere göz atmalısınız.


 DAVETİYE MODELLERİNDE AYRINTILAR

Bir davetiyeyi ilginç kılan ayrıntılardır. Özellikle kullanılan renkler büyük önem taşır. Günümüzde davetiye modelleri arasında illüstrasyon davetiyeler ön plana çıkıyor. İlginç, renkli ve farklı olan bu davetiyeler son dönemlerde çok tercih edilmeye başlandı. Etkinliğe uygun bir tasarım ile davetiyeniz bile dikkat çekici olabilir. Tek renk zemin üzerinde kullanılan fotoğraflar ve yazılar farklı bir görüntüye neden olacaktır. Hareketli ayrıntılar davetiyenin genel tarzını olumlu etiler.

Siyah beyaz, romantik davetiyelerin yanı sıra, eğlenceli ve karikatürlü seçenekler de mevcuttur. Düğün, nişan, doğum günü veya bir markaya ait davetiye modelleri bir birinden fe arklı olmalıdır.


 KİŞİYE ÖZEL DAVETİYELER

Davetiyeler artık, etkinliğin öncesinde önem verilmesi gereken bir detaydır. Davetiyenin tarzı ve rengi, aslında etkinliğin yanı geçeceğine dair önemli ip uçlar da verir. Kullanılan yazı tipleri, baskılar etkinliğin türüne uygun olmalı. Bir davetiye aynı zamanda en önemli hatıra olabilir. Çocukların bir yaş doğum günü partisi, sünnet gibi davetiyelerde daha renkli ayrıntılar tercih edilebilir. Bu davetiyeler bir hatıra olarak da saklanabilir.

Düğün gibi önemli merasimler için tasarlanan davetiyeler, genel kişiye özel oluyor. Bazı davetiye modelleri üzerinde tanışma hikayeleri de karikatür veya tarih çizelgesi gibi belirtiliyor. Bu tarz davetiyeler, kişilerin özelliklerini, düğün tarihi ve saati gibi detayları da barındırmalı. Düğün davetiyelerinde bazen resim baskısı yapılıyor. Özel programlarla hazırlanan bu davetiyeler, yağlı boya tablosu tarzında oluyor.

Sade ama şık ayrıntılarla hazırlanan davetiye uzun zaman akıllardan çıkmayabilir.


 KURUMSAL MARKALAR İÇİN DAVETİYELER

Lansman, ürün tanıtımı, farklı organizasyonlar için hazırlanan kurumsal davetiyeler özellikle marka için önem taşıyor. Dolayısı ile renk seçimine, logolara dikkat edilerek bir tasarım hazırlanmalı. Bu durumlarda, markayı temsil edecek ayrıntılar da davetiye tasarımında önemli bir rol oynar. Genel bilgileri içeren, marka algısını güçlendiren bu davetiyeler, yurt dışında olduğu gibi ülkemizde de tercih ediliyor. Bazı durumlarda tasarıma biraz mizah da katılıyor.

Tek renk zemin üzerine başka bir renk tercih edilerek, abartıdan uzak durmak da mümkün. Tarih, saat ve adres gibi bilgileri içeren, bir ön bilgi niteliğinde olan davetiye modelleri, marka imajı için önem taşıyor. Kurumsal markaların davetiye kullanarak organizasyon düzenlemeleri yurt dışında olduğu gibi, ülkemizde de kullanılıyor.

Bir davetiye eskiden sadece bilgilendirme amacı ile yapılırken, günümüzde bir birinden çeşitli davetiyeler yoğun ilgi görmeye başardı. Eğlenceli, romantik, bilgi verici davetiye modelleri hazırlanabilir. Önemli olan amaca uygun olmasıdır. Çok fazla detay, sadece gözü yorar. Bunun için davetiyelerde yazı tipi, renkler ve davetiyenin genel şekli de önem kazanıyor.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Kına Gecesi Organizasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kına Gecesi Organizasyonunda Dikkat Edilmesi GerekenlerKına geceleri gelinler için büyük önem taşıyan günlerden bir tanesidir. Düğünden 1 ya da 2 gün önce yapılan ve kadınlar arasında düzenlenen kına eğlenceleri gelinlerin özel günlerindendir. Hayatta bir kere yaşanan bu özel gün en iyi şekilde organize edilmeli ve düzenlenmelidir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken belli başlı...

Düğün Öncesi Kaçınmanız Gereken Hatalar

Düğün Öncesi Kaçınmanız Gereken Hatalar Düğün gününe şunun şurasında birkaç ay kalmış, hazırlıkları hala tamamlamamış olabilirsiniz ancak umuyoruz bir planlama yapmışsınızdır. Düğün öncesi planlamalarınız, kusursuz bir biçimde işlerse düğün gününde oldukça rahat edebilir ve kendinizi eğlenceye kaptırabilirsiniz; ancak aksilikler başlarsa, önünü almak...

Sünnet Davetiyesi Böyle Olur Diyeceksiniz

Sünnet Davetiyesi Böyle Olur DiyeceksinizNasıl Davet Edildiğimiz Önemlidir! Bildiğiniz gibi davetler hayatımızda önemli bir yer kaplarlar. Her ne kadar günümüzde internet her şeyi ele geçirmiş olsa da zaman zaman toplanıp etkinlik yapmak eskimemiş ve her zaman ihtiyaç duyduğumuz alışkanlıklarımız arasında olmuştur. Ayrıca davetiyeler özel günlerimiz için de hala...