fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 20:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Eşsiz Tasarımlarıyla Davetiye Modelleri

Evlilik, birbirini seven çiftler için kavuşma olarak nitelendirilen ve uzun hazırlıkların ardından karşılıklı atılan imzalar ile sağlanan bir olaydır. Bu hazırlıklar içerisinde; düğün, nişan, nikah törenleri bulunmaktadır. Ancak çiftler karşılıklı olarak imzalarını atana kadar birçok aşama engel niteliğinde ortaya çıkmaktadır. Çeyiz, kına, nişan, gelinlik ve damatlık seçimi, davetiye seçimi de bu tören tarihlerine kadar geçen zaman aralığında çiftlerin karşısına çıkmaktadır.

Her yeni evlenen çiftin hazırlıkları arasında bulunan davetiyeler, bilinçli bir seçim aşaması oluşturulmadığı takdirde oldukça zaman alan ve içinden çıkılmaz hale gelen bir hazırlık türüdür. Sektör piyasası üzerindeki geniş davetiye seçenekleri, seçimlerin genellikle kadınlarda olmasından dolayı başta kadınlarda olmak üzere oldukça zorluk yaşanmasına sebebiyet verir. Bu tarz zorluklar yaşamamak için ve hem vakitten hem de nakitten mağdur olmamak için tercih aşamasında belli kriterler yerine getirilmelidir. Bu kriterlerin ardından düğün davetiyesi seçimi oldukça sorunsuz ve çiftlerin memnuniyetini sağlayacak şekilde gerçekleşir.

Gelişen Teknolojinin Davetiye Tasarımları Üzerine Etkisi 

Günümüzde teknolojinin tüm sektörler üzerinde hız kazanması, ürün çeşitliliğini ve oluşturulan ürünlerin daha kaliteli bir hal kazanmasını sağlamıştır. Davetiye tasarımı ve basımı sağlanan firmalarda da teknolojik gelişmeler günü gününe takip edilmektedir. Bu sayede modayı takip eden çiftler için yenilikçi bir firma anlayışı ile ürün çeşitliliği sağlanmaktadır. Aynı şekilde geleneksellikten yana olan çiftler için ise üstün kalite koşulları ile nostaljik ürünler oluşturulmaya devam edilmektedir.

Gelişen teknolojiyi davetiye tasarımlarında kullanmanın öneminin yanında, teknolojiyi davetiye basımında kullanılacak ürünlerde ve davetiye kartlarında da kullanmak oldukça gereklidir. Çünkü, tasarımı oldukça güçlü bir şekilde hazırlanan davetiyeler, yanlış tercih edilen kağıt ve basım teknikleri ile kullanışsız hale gelebilir. Davetiyelerin hazırlık aşamasında tutulan üstün kalite şartları ucuz davetiye modelleri için de geçerli olmalıdır. Bu sayede hitap edilen müşteri kitlesi doğru orantıda artış gösterecektir. 

Geniş Davetiye Seçenekleri Arasında Yapılan Tercihte Nasıl Bir Yol İzlenmelidir?   

Sektör üzerinde bulunan geniş davetiye modelleri arasından tercih yapmak çiftler için oldukça zor bir hale gelmiştir. Çiftlerin bu zorluk haline bürünmemesi için hızlı bir tercih yapmadan önce çiftlerin kişisel zevklerine kulak vermesi gerekir. Çünkü seçilecek davetiye; davetliler için oldukça önemli olmasının yanında, öncelikli olarak seçimi gerçekleştiren çiftlere hitap etmelidir. Bu yüzden davetiye seçimlerinde ilk olarak çiftlerin kişisel tercihleri dikkate alınmaktadır. Bu kişisel tercihlerin de başta modernlik mi yoksa gelenek düşkünlüğü mü barındırdığına dikkat edilir. Belirlenen kriterlere göre piyasa üzerinde bulunan geniş seçenekli davetiye modelleri arasından ayıklama işlemleri yapılmaktadır.

Çiftlerin kişisel tercihlerinin yanında, düğün veya nişan davetiyesi tasarımı için törenin gerçekleşeceği mekanın önemi oldukça büyüktür. Çünkü, sade bir törenle gerçekleşecek düğün veya nişan merasimleri için gösterişli bir davetiye seçimi yapmak şık görünümden çok anlamsız bir görünüm oluşturacaktır. Aynı şekilde salon düğünleri için de sade bir davetiye seçimi yapmak, davetiyenin mekana göre oldukça sönük kalmasına sebep olacaktır. Bu nedenle davetlilerin misafir edileceği mekan, davetiyeyle uyumlu bir şekilde tasarlanmalıdır. Düğün mekanının bir davetiye için belirleyici olma aşamasının ardından, davetiye sözleri aşamasına geçilir. Bu da yine çiftlerin kişisel tercihlerine, mekana ve düğünün gerçekleşme şekline göre değişiklik gösterir.

Eğlencenin ağırlıklı olduğu bir konsept ile gerçekleşecek düğünlerde, tasarımda kullanılacak olan davetiye sözleri de eğlence konseptine göre hazırlanır. Aynı şekilde ağır, gelin ve damadın ağırlıklı olacağı bir konsept etrafında gerçekleşecek düğünlerin davetiye sözleri de ağır, gelin ve damada hitap edecek şekilde hazırlanır.
 

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Son Zamanların Modası – Kokteyl Düğünü

Son Zamanların Modası – Kokteyl DüğünüKokteyl düğünleri genellikle daha şık ve yalın bir davet isteyen çiftlerimizin tercih ettiği bir organizasyon türüdür. Alkollü ya da alkolsüz ikramlarla düzenlenebilen bu düğün türünde mekan seçenekleri de oldukça geniştir. Kokteyl düğünü için, manzaralı hoş bir mekan tercih edebilir ya da daha bir otel salonu ayarlatabilirsiniz....

Romantik Balayı İçin Asya’da Tatil Önerileri

Romantik Balayı İçin Asya’da Tatil ÖnerileriDüğün stresini atmak için yumuşak bir kumdan daha iyi bir seçenek mi var? Yeni evlendiğiniz eşinizle birlikte denize girin ve sıcak atmosferde kendinizi rahatlatın. Hayalinizdeki bir yaz düğünü ise; Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları için en iyi ve en romantik 6 Asya rotasını bu yazımızda listeledik… 1.Bali Endonezya’nın...

Sünnet İçin En Popüler Şarkı Listeleri

Sünnet İçin En Popüler Şarkı ListeleriAile büyükleri tarafından büyük önem taşıyan sünnet düğünü son derece kusursuz ve eğlenceli olmalıdır. Bu nedenle seçilen her şeyin son derece özenilmiş ve mükemmel olması gerekir. Şarkı seçimleri de bu açıdan büyük önem sağlar. Düğünde ki eğlenceyi ve coşkuyu belirleyecek olan bu müzikler ortamın havasını belirler...


Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/mertdavetiye/public_html/wp-content/plugins/official-facebook-pixel/core/FacebookServerSideEvent.php on line 94