fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Düğün Davetiyesinde Görsellik

Heyecanın dur durak bilmediği düğün telaşı kuşkusuz soluksuz kalınan anlardan biridir. Bu sürece geçiş yapılmadan birçok anı ile karşı karşıya kalırız. Çeyizi, kınası, düğünü, hüznü, coşkusu derken bir şekilde sonlandırılır. Bu telaş tatlı bir telaştır. Bu telaşınıza ortak olmak adına sizler kadar olmasa da biz de emek verme yoluna gideriz. İlanın duyurulacağı bu anda bu özel gününüzü daha anlamlı kılmak adına kalitemizi heyecanınıza  ortak etmek isteriz.

İlk Heyecan

Genelde davetiye için  gelen çiftlerin gözlerinin içindeki heyecanı ve panik halini görmezden gelemeyiz. Sohbet ile başımızdan geçen tatlı anılarla bir nebze olsun rahatlatma çabasına gireriz. Hayali kurulan nişan davetiyesi genelde sade bir tercih hakkını bırakılır. Bunun aksini düğün davetiyesi üstlenir çünkü bu davetiye sözleri can alıcı olmalıdır. Bu güzel ve anlamlı güne şahit etmesi istenen binlerce belki on binlerce eş, dost, akraba vardır. Bizim amacımız ise bu süreçte hem ekonomik hem manevi yönden yük olmadan heyecanı paylaşmaktır.

Davetiye Modelleri

Birçok çiftimiz davetiye modelleri konusunda çok kararsızlık içerisinde kalmıştır. Hem gülüp hem de panik olunması için yeterli bir sebeptir. Onlar için içinde bulunulan en karmaşık zaman dilimidir. Başımızdan gelip geçen birçok anıyı paylaşarak kararsızlık anlarını biraz bastırmaya çalışmaktayız. Onlar kadar heyecanlı olan birileri daha varsa ailelerdir. Kararsızlığı gençler kadar onlarda yaşıyorlar. Gerek model gerek fiyat birçok konuda heyecanları gözlerinden okunuyor. Modellerin geniş çaplı oluşu onları panik haline sürüklüyor.

Görsel Şov

Modeller kısmında incelediğimiz ama fiyat kısmında çekinilerek geri plana atılan görsellik önem taşımaktadır. Gerçekleştirdiğimiz görsel şov gerekli efekt ve renk uyumları ile desteklenmektedir. Sıcak renklerin ara renkler ile buluştuğu bu aşama da gerekli düzenlemeler ile görsellikte iddiamızı sürdürüyoruz.

Ucuz Davetiye

Onlar ev bütçeleri akıllarına gelmeyen gençleri düşünür iken ufaktan uyarı yapmadan geçemiyorlar. Biz ise bu duruma bir dur demek büyüklerimiz de rahatlatmak adına başka bir yol izliyoruz. Ne piyasa altına düşüyor ne de piyasa üstüne çıkıyoruz. Her iki tarafın gönlü olsun diyerek ucuz davetiye etkisine girmelerini sağlıyoruz.

Hep iyi sonuçlar alıyoruz. Çünkü bizim de çorbada katkımız olsun cümlesini rotamıza alıyoruz. Tüm bunlar olup biterken hem tecrübelerimizi hem de kalitemizi ortaya koymaktan geri durmuyoruz. Tüm bu aşamayı sohbet ile tamamlar iken kendi fikirlerimiz ile  de gençlerimize, çifterimize yardımcı olmaktan kaçınmıyoruz. Güzel bir sonuç ile ayrıldıklarında en az onlar kadar mutlu oluyoruz.

Amacımız

Hem akıllarındaki soru işaretlerini gidermek hem de var olan durumu iyi değerlendirmelerini sağlıyoruz. Markalaşmak adına girdiğimiz yolda ne kadar mutlu müşteri o kadar başarı yolunu bvaz aldık. Basım sayılarının ortalama bir değer olarak alınıp hazırlandığı bu süreçte kalitemizi piyasa üstünde tutuyoruz. Var olan model, görsel efekt, kağıt türü olarak gerekenden daha fazla ilgi gösterip ilginçlik ve değişikliği baz alıyoruz.

Geniş düşünmek de ve ufku açmak da heyecan anında bulunmayan bizler değişiklikte ve iddia da farklı imkanlar sunuyoruz. Bunlar yapılırken yeni kurulacak ailenin ekonomisini de düşünüyoruz. Piyasa baz alınarak verilen fiyatlar makul sebepler gösterilerek emeğin karşılığı olarak algılanmaktadır.

Tüm bunları yaparken gerek ekonomik gerek görsel şov gerek ise memnuniyeti üst seviyeye çıkarıyoruz. Tüm bunlar yapılırken olası ihtimaller de düşünülüyor çiftlerimizden ortalama bir baskı sayısı alınırken davetsiz misafirlerimizi de hatırlatmak da fayda görüyoruz. Genelde hep gereksiz bir masraf olarak düşünülen ama bir duyuru mekanizması üstlenen davetiyeler en güzel hisleri harekete geçiyor.

Geçmişten  günümüze ilan etme mekanizmasından hiç vazgeçmemiş davetiyelerin görevi yadsınamaz. Heyecan tohumunu eken isimlerin kalp haricine taşındığı o ana şahit olmak bambaşka bir görev oluyor. Sizlerinde heyecanını yaşamak adına reklamımızı ve tanıtımımızı yapmaktan geri durmuyoruz. Kalitemiz ne iddiamız konusunda heyecanınıza ortak olmak istiyoruz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Kına Yakılırken Gelinin Eline Altın Konur mu ?

Kına Yakılırken Gelinin Eline Altın Konur mu ?Kına gecesi, düğün öncesinde yerine getirilen bir adettir. Her kızın hayali, yıllardır süregelen bu geleneği yerine getirmektir. Kına gecesi, Türk kültüründe ayrı bir öneme sahiptir. Çünkü bizim kültürümüzde gelin olana kına yakmak, çok özel anlamlar içerir. Bu nedenle düğün öncesi gelin kıza kına yakılır. Kına...

Sünnet Kınası Nedir? Nasıl Yakılmalıdır?

Sünnet Kınası Nedir? Nasıl Yakılmalıdır?Gösterişi seven aileler erkek çocukları sünnet olduğunda büyüdüğünden gösterişli bir sünnet düğünü yapmak isterler. Erkek çocuğu bazı gelenekler de aileyi temsil ettiğinden sünnette onun artık aileyi temsil eden ve büyüdüğünü gösteren bir gelenektir. Sünnet düğününe ailenin tüm eş ve dostu katılır. Bu özel güne...

Düğününüzün Sıkıcı Olmayacağından Emin Olmanın 6 Yolu

Düğününüzün Sıkıcı Olmayacağından Emin Olmanın 6 YoluEsneyen bir yüz, düğününüzde görmek isteyeceğiniz son şeydir… Bir düğüne katılmak çoğu zaman keyiflidir, ancak her zaman da bir zevk değildir. Gelin ve damadın istediği son şey, düğüne gelen misafirlerin yüzlerine baktıklarında, saatlerini kontrol ettiklerini ya da esnediklerini görmektir. Siz de o şanssız gelin ve...


Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/mertdavetiye/public_html/wp-content/plugins/official-facebook-pixel/core/FacebookServerSideEvent.php on line 94