fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Düğün Dekoru Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

düğün dekoruHer insanın hayatında unutulmaz bazı anlar vardır. Ne kadar zaman geçerse geçsin etkisini asla yitirmeyecek o güzel anlar. Bu unutulmaz anlar için farklı birçok cevap verilebilir. Kimisi doğum günlerine çok önem verirken, kimisi hedeflerine ulaşmanın onları çok mutlu ettiğini söyleyebilir. Ancak, bu birçok cevabın içinde bir tanesi vardır ki herkesin hayatında önemli bir yer kaplar. Hatta belki kendinize aynı soruyu sorduğunuzda sizin de cevabınız birazdan üzerinde duracağımız o özel anı içeriyordur. Evet, tahmin ettiğiniz gibi o özel an hayatınızı geçirmek isteyeceğiniz kişi ile tanışıp, artık birlikte bir yola çıkacağınız andır. O ana adım atılacak gün, yani düğün günü herkes için çok önemlidir. Her şeyin kusursuz olmasını istemek çok doğaldır ve bu kusursuzluğu yakalamak için takip edilmesi gereken belli başlar noktalar vardır. Bu belli başlı noktaları birkaç başlık altında inceleyebiliriz.

İlk olarak kusursuz bir düğün dendiği zaman akla düğün mekanı gelir. Düğünün gerçekleşeceği yer seçimi çok ama çok önemlidir. Kişi sayımızı ve bütçeyi de göz önünde bulundurarak birkaç tane mekân belirleyip içlerinden en uygun olanı seçmek artı bir özelliktir. Bir diğer önemli nokta ise menülere bakmaktır. Sonradan bir aksilik çıkmaması için menülere bakmak gereklidir. Eğer mekânların olumlu ve olumsuz yanlarını sırasıyla yazarsanız bir mekân seçmek daha kolay olacaktır.

İkinci olarak mekânı seçtikten sonra her yeni evlenecek olan çiftin seveceği aşamaya gelinir. Düğün dekorasyonu yapmak için öncelikle hayal kurmak çok önemlidir. Ne istediğinizi bilirseniz eğer dekorasyona yansıtmak daha kolay olacaktır. Eğer içinizi açacak bir görünüm istiyorsanız çiçekler sizin için harika bir kurtarıcı olacaktır. Seçtiğiniz mekâna göre ya da konsepte göre daha ağır ya da daha hafif çiçekleri seçebilirsiniz. Renk seçimi oldukça önemlidir bu yüzden düğününüzün temasına uygun çiçek seçmeniz size artı bir görünüm katar.

Bir diğer önemli nokta ise düğününüzün yapılacağı yerin ışıklandırılmasıdır. Bu nasıl bir atmosfer istediğinize bağlıdır.

düğün süslemeDüğün dekoru denildiğinde akla neler gelir ?

Düğün dekorasyonu denildiğinde insanların aklına birçok yol gelir. Bunlardan bazıları şunlardır; rengârenk çiçeklerden oluşmuş gelin ve damadın yürüdüğü yol ve yolun sonunda varılan çiçekli kemerler, mumların kendilerini ortaya çıkardığı masalar ve olmazsa olmaz sandalye süsleri. İlk olarak çiçekler bütün bu sayılan yolların en temel ihtiyacıdır çünkü çiçekler düğün dekorasyonlarının olmazsa olmazlarındandır. Bir düğün alanının kusursuz görünmesi için çiçeklerinde kusursuz olması gerekmektedir.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Organizatör İle Buluşmanızdan Ne Beklemelisiniz?

Organizatör İle Buluşmanızdan Ne Beklemelisiniz? Düğün programınızda başarıya giden yol, doğru organizatör ile anlaşmaktan geçiyor. Peki, seçiminizi yapmaya çalışırken, ilk buluşmadan neler beklemelisiniz?  Organizatörler; düğünün konsepti ya da büyüklüğü ne olursan olsun, düğün planlama sürecindeki stresinizi hafifletmeye yardımcı olur. Bir düğün planlamak, birçok...

Düğün Makyajı İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün Makyajı İçin Dikkat Edilmesi GerekenlerTüm gece boyunca odak noktası olacağınız düğün günü, belki de hayatınızın en güzel haline bakmak isteyeceğiniz bir gün ve daha da önemlisi, güzel bir düğün makyajı, olduğunuzdan daha güzel hissettirir. Makyajın büyüsü, çok etkileyicidir! Düğün gününüzde makyajınızı ister kendiniz yapıyor olun, isterseniz de bir...

Erkek Tarafı Olarak Düğün Öncesi Yapmanız Gerekenler

Erkek Tarafı Olarak Düğün Öncesi Yapmanız GerekenlerAşk bacayı sardığında ve doğru kişiyi bulduğunuzda, şüphe yok ki onunla dünya evine girmek kaçınılmazdır ve bunu ikiniz de çok istersiniz. Ancak, düğün hazırlıkları ve gelenekler hem kız tarafını hem de erkek tarafını bi’ hayli yorabilir. Genelde ailelerin epey yorgun düştüğü, maddi manevi yıprandığı bu düğün...