fbpx WHATSAPP'DAN BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

İmaret Mah. 144. Sk No: 12/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Düğün Dekoru Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

düğün dekoruHer insanın hayatında unutulmaz bazı anlar vardır. Ne kadar zaman geçerse geçsin etkisini asla yitirmeyecek o güzel anlar. Bu unutulmaz anlar için farklı birçok cevap verilebilir. Kimisi doğum günlerine çok önem verirken, kimisi hedeflerine ulaşmanın onları çok mutlu ettiğini söyleyebilir. Ancak, bu birçok cevabın içinde bir tanesi vardır ki herkesin hayatında önemli bir yer kaplar. Hatta belki kendinize aynı soruyu sorduğunuzda sizin de cevabınız birazdan üzerinde duracağımız o özel anı içeriyordur. Evet, tahmin ettiğiniz gibi o özel an hayatınızı geçirmek isteyeceğiniz kişi ile tanışıp, artık birlikte bir yola çıkacağınız andır. O ana adım atılacak gün, yani düğün günü herkes için çok önemlidir. Her şeyin kusursuz olmasını istemek çok doğaldır ve bu kusursuzluğu yakalamak için takip edilmesi gereken belli başlar noktalar vardır. Bu belli başlı noktaları birkaç başlık altında inceleyebiliriz.

İlk olarak kusursuz bir düğün dendiği zaman akla düğün mekanı gelir. Düğünün gerçekleşeceği yer seçimi çok ama çok önemlidir. Kişi sayımızı ve bütçeyi de göz önünde bulundurarak birkaç tane mekân belirleyip içlerinden en uygun olanı seçmek artı bir özelliktir. Bir diğer önemli nokta ise menülere bakmaktır. Sonradan bir aksilik çıkmaması için menülere bakmak gereklidir. Eğer mekânların olumlu ve olumsuz yanlarını sırasıyla yazarsanız bir mekân seçmek daha kolay olacaktır.

İkinci olarak mekânı seçtikten sonra her yeni evlenecek olan çiftin seveceği aşamaya gelinir. Düğün dekorasyonu yapmak için öncelikle hayal kurmak çok önemlidir. Ne istediğinizi bilirseniz eğer dekorasyona yansıtmak daha kolay olacaktır. Eğer içinizi açacak bir görünüm istiyorsanız çiçekler sizin için harika bir kurtarıcı olacaktır. Seçtiğiniz mekâna göre ya da konsepte göre daha ağır ya da daha hafif çiçekleri seçebilirsiniz. Renk seçimi oldukça önemlidir bu yüzden düğününüzün temasına uygun çiçek seçmeniz size artı bir görünüm katar.

Bir diğer önemli nokta ise düğününüzün yapılacağı yerin ışıklandırılmasıdır. Bu nasıl bir atmosfer istediğinize bağlıdır.

düğün süslemeDüğün dekoru denildiğinde akla neler gelir ?

Düğün dekorasyonu denildiğinde insanların aklına birçok yol gelir. Bunlardan bazıları şunlardır; rengârenk çiçeklerden oluşmuş gelin ve damadın yürüdüğü yol ve yolun sonunda varılan çiçekli kemerler, mumların kendilerini ortaya çıkardığı masalar ve olmazsa olmaz sandalye süsleri. İlk olarak çiçekler bütün bu sayılan yolların en temel ihtiyacıdır çünkü çiçekler düğün dekorasyonlarının olmazsa olmazlarındandır. Bir düğün alanının kusursuz görünmesi için çiçeklerinde kusursuz olması gerekmektedir.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Düğünde Geline Ne Takılır?

Düğünde Geline Ne Takılır?Günümüz şartlarında düğünlerde gelinlere ne takılır düğünlerdeki takı adeti bizim köklü geleneklerimizden biri ama günümüz şartlarında bu geleneği devam ettirmek oldukça zor çünkü artık ortalama sayılabilecek takılar bile oldukça pahalı ve bu durum orta ve düşük gelirli aileler için oldukça can sıkıcı bir durum....

Düğün Öncesi Kaçınmanız Gereken Hatalar

Düğün Öncesi Kaçınmanız Gereken Hatalar Düğün gününe şunun şurasında birkaç ay kalmış, hazırlıkları hala tamamlamamış olabilirsiniz ancak umuyoruz bir planlama yapmışsınızdır. Düğün öncesi planlamalarınız, kusursuz bir biçimde işlerse düğün gününde oldukça rahat edebilir ve kendinizi eğlenceye kaptırabilirsiniz; ancak aksilikler başlarsa, önünü almak...

Damatlık Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Damatlık Seçerken Dikkat Edilmesi GerekenlerDüğünler, sizce sadece kadınlar için mi zordur? Elbette, gelin makyajı, gelinlik provaları ve kadınların telaşlı halleri derken, düğünler genel olarak kadın üzerinde şekillenebiliyor ancak erkek tarafı, sizce hiç mi endişelenmiyor? Özellikle damatlık konusunda pek çok erkeğin takıntılı olduğuna şahitlik edebiliyoruz ve etrafımızda...