fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

İmaret Mah. 144. Sk No: 12/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Düğün Fotoğrafları Nasıl Çekilir?

            Düğün sürecinde dikkat edilmesi gereken en önemli detay o anı ölümsüzleştirmektir. Fotoğraflar ile düğün gününü ölümsüzleştirmek ve ortaya hiç unutulmayacak fotoğraflar çıkmasını hayal etmek her gelin damadın yaptığı ilk şeydir. Bu sebeple fotoğraflar doğru kişi tarafından doğru şekilde çekilmiş olmalıdır.

            Düğün fotoğraflarının çekimi diğer fotoğraf çekimlerinden biraz farklıdır. Daha özenli ve dikkatli bir şekilde çekilmesi gereken fotoğraflar düğün sürecinin her anının kapsamalıdır. Peki, düğün fotoğrafları nasıl çekilmeli? Düğün fotoğrafları özel cihazlarla ve tekniklerle çekilmelidir. Bu sebeple fotoğraf çekiminde çalışılacak fotoğrafçı dikkatle belirlenmelidir. Önceden çekilmiş olacak fotoğrafların incelenmesi kafalarda bir fikir oluşmasına yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra fotoğrafların nerede çekildiği de büyük önem taşımaktadır. Mekan, fotoğrafların görünümünü doğrudan etkileyecektir.
 
Dış çekim

            Dış çekim düğün fotoğrafları için olmazsa olmazlardandır. Bu sebeple her çift mutlaka bu hizmeti almalı ve özel bir mekanda dış fotoğraf çekimlerini tamamlamalıdır. Dış çekim denince akla direk olarak çayır çimen gelmemelidir. Çok farklı mekanlarda düğün çekimi yapılması da mümkündür. Son dönemlerde tren garlarında çekim yapmak son derece popüler bir hal almıştır. Bu gibi farklı mekanlar dış çekim fotoğraflarının çok daha ilgi çekici ve özel olmasını sağlayacaktır.
 
Doğru hava koşulları

            Düğün dış çekimleri aşamasında hava koşullarının önemi büyüktür. Bulutlu ve karanlık bir hava çekilen fotoğraflar kasvetli çıkarken güneşli ve ışıl ışıl bir havada çekim yapıldığında ortaya çıkan fotoğraflar çok daha başarılı olacaktır. Bu sebeple bu detaya mutlaka dikkat edilmeli ve fotoğrafların çekileceği gün hava durumu doğrultusunda belirlenmelidir.
 
Çekilmesi gereken önemli anlar

            Düğün çekimleri yalnızca dış çekim fotoğraflarını ya da nikah anının kapsamamalıdır. Bu tarz çekimler daha kısıtlı olacak ve tüm düğünü kapsamayacağından daha farklı uygulamalara yönelmek ve düğünün her anının ölümsüzleştirmek gerekmektedir. Düğün fotoğrafları son derece kapsamlı olabilmektedir. Gelinin evden çıkışı ya da kuaför maceraları fotoğraflandığında objektife çok farklı ve eğlenceli görüntüler yansıyacak ve bu fotoğraflar diğerleriyle birlikte uzun süre saklanacaktır. Bu sebeple fotoğrafçı ile anlaşırken bu detaylarda konuşulmalı ve bu sisteme uygun fiyatlar belirlenmelidir.
 

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Küçük Beylerin Büyük Günü

Küçük Beylerin Büyük GünüAnne babaların erkek çocukları için en büyük hayallerinden biri olan sünnet törenleri için hazırlanan birbirinden harika davetiye örnekleri, bu özel gününüzde sürekli saklayacağınız bir hatıra olacak. En ilginç ve akılda kalıcı sünnet davetiyesi ve mesajlar için online sitelerden faydalanabilirsiniz. Sünnet davetiyesi bastırmak...

Özel Gün Davetiyeleri

Özel Gün DavetiyeleriMutlu anlar sevdiklerinizle paylaştıkça daha da anlam kazanır. Mutluluğunuza ortak olmaları için onları da yanınızda görmek istersiniz. Kişi özel gününde her şeyin kusursuz olmasını isteyebilir ve her bir detayla özel olarak ilgilenir. Düğün, nişan ya da sünnet kutlaması için öncelikle mekan ve tarih belirlenir. Tüm hazırlıklar...

Gelinlik Almadan Önce Bilinmesi Gereken 5 Model

Gelinlik Almadan Önce Bilinmesi Gereken 5 Model             Düğün etkinliği gelip çattığında tüm ilgi gelin ve damadın üzerinde olsa da gözler her zaman gelinin üzerinde yoğunlaşır.             Damadın kıyafetleri neredeyse her...