fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 20:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Düğün Fotoğrafları Nasıl Çekilir?

            Düğün sürecinde dikkat edilmesi gereken en önemli detay o anı ölümsüzleştirmektir. Fotoğraflar ile düğün gününü ölümsüzleştirmek ve ortaya hiç unutulmayacak fotoğraflar çıkmasını hayal etmek her gelin damadın yaptığı ilk şeydir. Bu sebeple fotoğraflar doğru kişi tarafından doğru şekilde çekilmiş olmalıdır.

            Düğün fotoğraflarının çekimi diğer fotoğraf çekimlerinden biraz farklıdır. Daha özenli ve dikkatli bir şekilde çekilmesi gereken fotoğraflar düğün sürecinin her anının kapsamalıdır. Peki, düğün fotoğrafları nasıl çekilmeli? Düğün fotoğrafları özel cihazlarla ve tekniklerle çekilmelidir. Bu sebeple fotoğraf çekiminde çalışılacak fotoğrafçı dikkatle belirlenmelidir. Önceden çekilmiş olacak fotoğrafların incelenmesi kafalarda bir fikir oluşmasına yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra fotoğrafların nerede çekildiği de büyük önem taşımaktadır. Mekan, fotoğrafların görünümünü doğrudan etkileyecektir.
 
Dış çekim

            Dış çekim düğün fotoğrafları için olmazsa olmazlardandır. Bu sebeple her çift mutlaka bu hizmeti almalı ve özel bir mekanda dış fotoğraf çekimlerini tamamlamalıdır. Dış çekim denince akla direk olarak çayır çimen gelmemelidir. Çok farklı mekanlarda düğün çekimi yapılması da mümkündür. Son dönemlerde tren garlarında çekim yapmak son derece popüler bir hal almıştır. Bu gibi farklı mekanlar dış çekim fotoğraflarının çok daha ilgi çekici ve özel olmasını sağlayacaktır.
 
Doğru hava koşulları

            Düğün dış çekimleri aşamasında hava koşullarının önemi büyüktür. Bulutlu ve karanlık bir hava çekilen fotoğraflar kasvetli çıkarken güneşli ve ışıl ışıl bir havada çekim yapıldığında ortaya çıkan fotoğraflar çok daha başarılı olacaktır. Bu sebeple bu detaya mutlaka dikkat edilmeli ve fotoğrafların çekileceği gün hava durumu doğrultusunda belirlenmelidir.
 
Çekilmesi gereken önemli anlar

            Düğün çekimleri yalnızca dış çekim fotoğraflarını ya da nikah anının kapsamamalıdır. Bu tarz çekimler daha kısıtlı olacak ve tüm düğünü kapsamayacağından daha farklı uygulamalara yönelmek ve düğünün her anının ölümsüzleştirmek gerekmektedir. Düğün fotoğrafları son derece kapsamlı olabilmektedir. Gelinin evden çıkışı ya da kuaför maceraları fotoğraflandığında objektife çok farklı ve eğlenceli görüntüler yansıyacak ve bu fotoğraflar diğerleriyle birlikte uzun süre saklanacaktır. Bu sebeple fotoğrafçı ile anlaşırken bu detaylarda konuşulmalı ve bu sisteme uygun fiyatlar belirlenmelidir.
 

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Düğün Günü İçin Pratik Öneriler

Düğün Günü İçin Pratik ÖnerilerHayatın en önemli dönemlerinden biri olan düğün günü için mutlaka planlar detaylı şekilde ele alınmalıdır. Belki de hayatta bir kez yaşanacak bu özel gün adına, mutlaka yaşanacak olacak olan her şeyin eksiksiz ve harika geçmesi arzu edilir. Çiçekler, davetli listesi; müzik gibi daha birçok detaylar doğru şekilde hazırlandı....

Düğün Öncesi Cilt Bakımı Nasıl Olmalı ?

Düğün Öncesi Cilt Bakımı Nasıl Olmalı ?Düğün, çiftlerin hayatlarını birleştirdikleri özel bir gündür. Her çift düğünde mükemmel olmak ister. Kusursuz görünmek için de düğün öncesinde birtakım hazırlıklar yaparlar. Yapılan bu hazırlıklarından biri de cilt bakımıdır. Cilt bakımı, düğün öncesi yapılan hazırlıkların başında gelir. Özellikle de gelin...

Sadece 1 Ayda Düğün Hazırlama Yolları

Sadece 1 Ayda Düğün Hazırlama YollarıDüğün önemli ve eğlenceli uygulamalardan biri olmuştur. Gelin ve damadın en güzel ve en özel günü düğündür. Çiftler düğünlerinin muhteşem şekilde olmasını istiyorlar. İstedikleri gibi bir düğün tasarlamak istiyorlar. Düğün yapmaya düşünen çiftler bütçesine göre hazırlık yapmaktadır. Evlenmek isteyen gençlerin...