fbpx WHATSAPP'DAN BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

İmaret Mah. 144. Sk No: 12/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Düğün Sonrası Balayı İçin Öneriler

Düğün sezonu açıldı! Hazır düğün sezonu açılmışken, balayı planlamalarını yapmaya başlayan pek çok müstakbel çiftin de aklında, balayında nerelere gitsek, neler yapsak gibi durumlar mevcut. Bu yazımızda bu çiftlere yardımcı olmayı planlıyoruz ve düğün sonrası balayı önerileri yazı dizimiz tam olarak bu durumlarla ilgili olacak.

Balayına gitmek güzel, şüphe yok ki rüya gibi bir tatili hemen her çift ister. Peki, rüya gibi bir tatil yapabilmek ve balayı yaşamak için eksiksiz bir listenin nasıl çıkarılabileceğini biliyor musunuz ? Kendi ihtiyaçlarınıza göre pek çok şeyi balayı planınıza ekleyebilirsiniz, ancak, aşağıdaki sunacağımız bazı şeyleri de listeye ve dikkate almanızda yarar görüyoruz.

Yurtdışına Çıkın

Türkiye, şüphesiz ki muhteşem bir tatil cenneti ancak balayı gibi uzun bir tatil periyodunuz mevcutsa ve eşiniz de siz de çalışıyorsanız, bu kadar uzun bir süreyi bir daha bulamayabilirsiniz. Bu sebepten, ilk tavsiyemiz tatilinizi yurtdışında tercih etmeniz yönünde olacak. Yurtdışında tatil yapmak, öyle sandığınız kadar pahalı değil. Sezon açılmadan önce, erken rezervasyon fırsatları ile Kıbrıs otelleri çok düşük fiyatlara sizleri misafir edebiliyor ve Kıbrıs, muhteşem bir tatil adası fikri olabilir.

Kıbrıs dışında, yine vize istemeyen, direkt olarak kimlik kartınız ve pasaportunuzla giriş yapabileceğiniz anlaşmalı ülkeler mevcut.

Muhteşem Bir Balayı için Gemi Turları

Gemi turları da yine muhteşem bir balayı yaşamak adına kesinlikle değerlendirilmesi gereken tatil tiplerinden. Bakıldığında, geleneksel pek çok etkinliğin sürdürüldüğü bu gemi turlarında, birden çok ülkeyi sadece birkaç günde gezebilir ve denizin ortasında, muhteşem, romantik bir balayı yapabilirsiniz. Türkiye’de gemi turları düzenleyen pek çok acentanın mevcut olduğunu biliyoruz ve balkonlu bir kamarada geçirebileceğiniz denizin ortasında bir akşam, inanın bize; pek çok şeye bedel…

Önceden Planlayın

Balayınızı önceden planlamanız oldukça önemli. Bakıldığında, genelde düğünden sonra iş yerleri, şirketler gerekli izinleri personellerine sunarlar ve düğünden sonra balayı yeri seçmek, rezervasyon yapmak adına planlamalarda bulunmak inanın hiç kolay değil ve büyük bir zaman kaybı da oluşturabilir. Bu sebepten, düğününüz olmadan henüz birkaç ay önce, balayı planınızı yapıp rezervasyonlarınızı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu sayede, şirketlerin iş yükünden de önceden kurtulmuş ve önceden balayına çıkacağınızı belirtmiş olursunuz. Bu da büyük bir avantaj sağlayabilir.

Balayı Bavulunuzu Hazırlayın

Son olarak, elbette balayı bavulu çok önemli bir etmen. Bakıldığında, güneş kremi ve benzeri araçların, balayının öncesinde değil, çok öncesinde hazırlanması gerektiği aşikâr. Zira genelde, balayı arifesinde bu tarz şeyler unutulabiliyor ve hemen herkes sadece “gitmek” mefhumuna öncelik veriyor. Bu sebepten, en azından bir ay önceden balayı bavulunuzu hazırlayıp ihtiyacınız olan her şeyin bir listesini yapmak kesinlikle önemli bir durum olacaktır.

Mutluluklar.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Davetiye Seçerken Dikkat Edilecek Konular Nelerdir?

Davetiye Seçerken Dikkat Edilecek Konular Nelerdir?Bir davetiye kartı türüne karar verirken, ilk ve en önemli kriter çiftin modeli sevmesi ve konukları düğüne davet etmek için davet mektubunu kullanmayı düşünmesidir. Düğün davetiyesi tasarımı mekan ve temayla eşleşir. Toptan yazı tipi açık ve okunması kolaydır. Bu noktada bir davetiye seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken...

Düğün Öncesinde Yapılması Gereken Saç Bakımları

Düğün Öncesinde Yapılması Gereken Saç BakımlarıYaz ya da kış fark etmeksizin düğün hazırlıkları, kaldıkları yerden pek çok çift için devam ediyor. Hem ailelerin hem de bireylerin şüphe yok ki oldukça heyecanlı bir süreçte geçirdikleri bu hazırlıklarda kadınlar için en önemli olaylardan bir tanesi, saç meselesi. Bakıldığında, saçın bakımı ve benzeri uğraşlar için...

Özel Düğünlerin Güzel Davetiye Modelleri

Özel Düğünlerin Güzel Davetiye ModelleriHer genç kızın hayalidir zamanı geldiğinde sevdiği ile evlenip yuva kurmak. Bu hayaller gerçekleşmeye başladığında gerekli olan en büyük ihtiyaçlardan biridir davetiye. Bu yüzden davetiye seçerken çok muazzam bir araştırma ve özen gereklidir. Günümüzün düğün ve nişan davetiye modelleri binlerce seçenek ile sunulmaktadır....