fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

Mansurdede Mah. 99. Sk. No:4/A Merkez/Karaman 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Evlilik Yıldönümü için Öneriler

Evlilik, bir insanın yaşayabileceği en güzel şeylerden bir tanesi; elbette doğru bir insan ile. Türkiye’de her yıl evlenen yüz binlerce insan mevcut ve şüphe yok ki her biri mutlu yaşamayı hak ediyor, bilhassa kadınlar. Kadınlar ne ister? Sözü ise, belki de yıllardır tartışılagelen bir mefhum olarak karşımıza çıkıyor. Bu yazımızda sizler için, kadınlar yıldönümlerinde ne ister? Sorusunu cevaplayacağız. Siz de, evlilik yıldönmümü için öneriler arıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz.

Sizin için hazırladığımız harika yıldönüm

ü rehberine dair ek olarak önerilerinizi yorum bölümünde sunabilir, hazırladığınız yıldönümü etkinliğini bizlerle ve burayı okuyan kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

1. Restoranda Harika Bir Yemek

Klasik, ancak şüphe yok ki etkileyici. Türkiye’de artık restoranlar, yıldönümü etkinliklerine özel olarak rezervasyon da alabiliyor ve harika ikramlar sunabiliyorlar. Bu sebepten, gelişen yıldönümü endüstrisi ile artık eşinizle harika bir yemeğe çıkmak kesinlikle daha kolay.

Oldukça şık bir restoranda, harika bir akşam yemeği kesinlikle iyi bir fikir olacaktır.

2. Mücevher

Ekonomik problemler almış başını gidebiliyor olabilir ancak mücevher, bir kadının etkilenebileceği en güzel hediyelerden bir tanesi. Bu sebepten, yıldönümünüze yakın planınızı uygun bir şekilde yapıp kısa bir süre tasarrufta bulunarak, eşinize harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Evde hazırlayacağınız bir yemek ya da bir restoranda yediğiniz yemek sonrasında, güzel bir mücevher, yıldönümünde eşinizi oldukça mutlu edecektir.

3. Evde Harika Bir Yemek

Evde yemek yapan erkekler, inanın yahut inanmayın her zaman bir adım öndedir. Yıldönümüne özel olarak hazırlayabileceğiniz bu yemekler, kötü de olsa eşinize oldukça hoş görünebilir. Evde hazırlayacağınız bir yemek, restorandaki güzel yemeklere kesinlikle bedel olabilir. İkinci maddedeki tasarruf işini, evde harika bir yemek hazırlayarak yapabilirsiniz örneğin!

4. Harika Bir Tesiste Harika Bir Tatil

Çalışıyorsanız dahi, yıldönümünüze gelecek şekilde uzun çaplı bir izin almanız ve tatile gitmeniz, yıldönümleri için muhteşem bir hediye olabilir. Bakıldığında, şehrin kaosundan, kalabalığından ve elbette iş yükünden uzaklaşmak, sadece eşinizle vakit geçirmek adına tatiller, iyi fikirlerdir ve bunun yanında romantik akşamların da müjdecisidir. Hayatınızın ışığı ile harika bir tatil, muhtemelen size de iyi gelecek. (:

5. Gemi Turu

Aslında bu da tatile yönelik bir hareket ancak gemi turlarının gelenekleri, gemi turlarındaki romantik akşamlar, şüphe yok ki hiçbir yerde görülmüyor. Bu sebepten, birkaç günlük bir gemi turu ile birkaç ülke birden gezebilir ve bunun yanında harika bir yıldönümü geçirmeyi sağlayabilirsiniz.

Denizin ortasında, her şeyden uzaklaşmak ve muhteşem birkaç gün yaşamak, hem eşinizin hem de sizin hakkınız.

Türkiye’de hem seyahat şirketleri hem de pek çok internet sitesi erken rezervasyon ile harika avantajlar sunuyorlar. Bu sebepten, yıldönümünüzden birkaç ay önce avantajlı fiyatlar için bu sitelere bakmanızda, şirketlere danışmanızda fayda var!

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Sünnet Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilir?

Sünnet Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilir?Erkek çocuklarına özel düğün etkinliğinde belirleyici yine çocuğun kendisidir. Hazırlanan sünnet organizasyonunda, konukların davet edilmesiyle hazırlıkların bir aşaması daha tamamlanır. Sünnet davetiyelerinde sünnet mesajı yayınlanır. Sünnet yazılarında genellikle sempatik maniler yazılır ve davetliler davet edilir. Dini...

Eğlenceli Davetiye Nasıl Olur?

Eğlenceli Davetiye Nasıl Olur?Davetiye düğün, toplantı, nişan ya da büyük organizasyonlar için tasarlanan, kişileri davet alanına çağırma amacı güden yazılı, fotoğraflı ya da çeşitli figürlerden oluşan mektuplardır. Davetiye Özellikleri Nasıl Olmalıdır? Davetiyeler toplu kişilere hitap ettiği için oldukça önemli ve dikkat gerektiren bir iştir. Bu...

En Çok Tercih Edilen Davetiye Modelleri Hangileridir?

En Çok Tercih Edilen Davetiye Modelleri Hangileridir?Nişan, nikah, düğün ve sünnet törenleri herkesin hayatında önemli bir yer tutar. Düzenlenecek bu özel günlerin sevdiklerle paylaşılmasını sağlayan aracılar davetiyelerdir. Davetiye seçimleri yılın en moda trendleri arasından belirlenirken bütçe konusu da dikkate alınır. Bizzat elden teslim edilen davetiyeler, sevdiklerini özel...