WHATSAPP'DAN BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Çeltek Mh. No:38/B Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 22:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Evlilik Yıldönümü için Öneriler

Evlilik, bir insanın yaşayabileceği en güzel şeylerden bir tanesi; elbette doğru bir insan ile. Türkiye’de her yıl evlenen yüz binlerce insan mevcut ve şüphe yok ki her biri mutlu yaşamayı hak ediyor, bilhassa kadınlar. Kadınlar ne ister? Sözü ise, belki de yıllardır tartışılagelen bir mefhum olarak karşımıza çıkıyor. Bu yazımızda sizler için, kadınlar yıldönümlerinde ne ister? Sorusunu cevaplayacağız. Siz de, evlilik yıldönmümü için öneriler arıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz.

Sizin için hazırladığımız harika yıldönüm

ü rehberine dair ek olarak önerilerinizi yorum bölümünde sunabilir, hazırladığınız yıldönümü etkinliğini bizlerle ve burayı okuyan kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

1. Restoranda Harika Bir Yemek

Klasik, ancak şüphe yok ki etkileyici. Türkiye’de artık restoranlar, yıldönümü etkinliklerine özel olarak rezervasyon da alabiliyor ve harika ikramlar sunabiliyorlar. Bu sebepten, gelişen yıldönümü endüstrisi ile artık eşinizle harika bir yemeğe çıkmak kesinlikle daha kolay.

Oldukça şık bir restoranda, harika bir akşam yemeği kesinlikle iyi bir fikir olacaktır.

2. Mücevher

Ekonomik problemler almış başını gidebiliyor olabilir ancak mücevher, bir kadının etkilenebileceği en güzel hediyelerden bir tanesi. Bu sebepten, yıldönümünüze yakın planınızı uygun bir şekilde yapıp kısa bir süre tasarrufta bulunarak, eşinize harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Evde hazırlayacağınız bir yemek ya da bir restoranda yediğiniz yemek sonrasında, güzel bir mücevher, yıldönümünde eşinizi oldukça mutlu edecektir.

3. Evde Harika Bir Yemek

Evde yemek yapan erkekler, inanın yahut inanmayın her zaman bir adım öndedir. Yıldönümüne özel olarak hazırlayabileceğiniz bu yemekler, kötü de olsa eşinize oldukça hoş görünebilir. Evde hazırlayacağınız bir yemek, restorandaki güzel yemeklere kesinlikle bedel olabilir. İkinci maddedeki tasarruf işini, evde harika bir yemek hazırlayarak yapabilirsiniz örneğin!

4. Harika Bir Tesiste Harika Bir Tatil

Çalışıyorsanız dahi, yıldönümünüze gelecek şekilde uzun çaplı bir izin almanız ve tatile gitmeniz, yıldönümleri için muhteşem bir hediye olabilir. Bakıldığında, şehrin kaosundan, kalabalığından ve elbette iş yükünden uzaklaşmak, sadece eşinizle vakit geçirmek adına tatiller, iyi fikirlerdir ve bunun yanında romantik akşamların da müjdecisidir. Hayatınızın ışığı ile harika bir tatil, muhtemelen size de iyi gelecek. (:

5. Gemi Turu

Aslında bu da tatile yönelik bir hareket ancak gemi turlarının gelenekleri, gemi turlarındaki romantik akşamlar, şüphe yok ki hiçbir yerde görülmüyor. Bu sebepten, birkaç günlük bir gemi turu ile birkaç ülke birden gezebilir ve bunun yanında harika bir yıldönümü geçirmeyi sağlayabilirsiniz.

Denizin ortasında, her şeyden uzaklaşmak ve muhteşem birkaç gün yaşamak, hem eşinizin hem de sizin hakkınız.

Türkiye’de hem seyahat şirketleri hem de pek çok internet sitesi erken rezervasyon ile harika avantajlar sunuyorlar. Bu sebepten, yıldönümünüzden birkaç ay önce avantajlı fiyatlar için bu sitelere bakmanızda, şirketlere danışmanızda fayda var!

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Düğün Öncesi Stresini Yenmek İçin 3 Güçlü Öneri

Düğün Öncesi Stresini Yenmek İçin 3 Güçlü ÖneriÜlkemizde her yıl binlerce düğün oluyor ve çiftler beraberliklerini kalıcı kılmak adına bu etkinliği gerçekleştiriyorlar. Bakıldığında, hayatta bir defa gerçekleşen bu etkinliklerin anlamı da haliyle çok büyük. Elbette, bu anlamı ifâ edebilmek adına pek çok kadın ve erkek birey; olabildiğince bu etkinliğe hak ettiği değeri...

Düğün Bütçesi Planlama 2019

Düğün Bütçesi Planlama 2019Almış olduğunuz romantik evlilik teklifi ve zamanın belirlemesinin ardından hayallerinizi süsleyecek bir törenin gerçek olması için doğru bir bütçe planlaması yapılmalıdır. Belirlenecek bütçe; her başlığa ne kadar harcanabileceğini belli edecektir. Düğün masrafları arasından en önemli olanları belirlemek ve tecrübeli dostlardan...

Gelin Saçı Modeli Nasıl Seçilir?

Gelin Saçı Modeli Nasıl Seçilir?Hayatınızın bu en önemli günlerinden birinde, “doğru” saç modelini seçmeniz önemlidir. Neyse ki saç modeli, muhtemelen sahip olduğumuz en esnek ve dönüşümü kolay özelliğimizdir. Düğün günü nasıl görüneceğinize karar vermenizde inanılmaz derecede belirleyici bir detay olabilir. Sizler için gelin saçınızı;...