fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Göz Alıcı Davetiyeler

Düğün davetiye modelleri gelin ve damat için kutsal anın çanlarını çalan bir haberci gibidir. Misafirleri, davetiyenin ihtişamı ile o kutsal heyecana ortak etmek amacıyla bir davet elçisidir. Uzun yıllar boyunca nikâh, düğün, sünnet, toplantı, konferans gibi pek çok önemli organizasyonun bir parçası olan davetiyeler, düğünler için ayrı bir önem taşımaktadır. Davetiyeler organizasyonlara göre tasarladığı için konseptleri değişmektedir. Ama düğün töreni davetiyesi ihtişamı, göz alıcılığı ve zarafeti ile kendisini fark ettirebilmektedir.

Bu farkı önce gelin ve damat üzerinde göstermeye çalışan davetiyeler, çeşitleri ve düğün konseptleriyle gelinleri kalbini fethedercesine görselleştirilmiştir. Düğün davetiyelerinde konsept başlıca etken ve en önemli detaydır. Bir kır düğünü davetiyesi salon davetiyesi şeklinde seçilmesi konsept hatasına neden olabilir. Kır düğünü tercih edenler, daha çok davetiyelerde çiçek detayları, papatyadan yapılmış kurdele gibi aksesuarları kullanmaktadır. Salon davetiyeleri ise hem salona yakışır ihtişamı hem de gelinin saf ve duru yanını simgeleyen şık tasarımları ile göz alıcı hale getirilmektedir.

Yaldız tasarımlarının da oldukça sık kullanıldığı davetiyeler, çeşit ve tercihlere göre farklı şekillerde tasarlanabilmektedir. Davetiye seçimlerinde konseptin yanı sıra yaşam stili, konukların yaş ve samimiyet dereceleri de çok önemlidir. İş hayatınızın yer alacağı bir düğünde çok esprili davetiyeler pek hoş karşılanmayabilir. Bu nedenle davetiye seçimlerinde oldukça titiz davranmalısınız. Seçenek ve tasarımların bol olduğu davetiyelerde kendi tasarımlarınızı yapmanızda mümkündür. Görselliği ön plana çıkartmak istiyorsanız fotoğraflardan, şıklığı ve ihtişamı yansıtmak istiyorsanız renk ve desenleri çeşitlendirebilirsiniz.

Seçeneklerin çokluğu, davetiyelerin ise zarafeti düğünde gelinden sonra davetiyeleri en göz alıcı yapmayı başarmıştır. Beyaz tül detayı ve yaldızlı tasarımların daha çok tercih edildiği düğün konseptlerinde klasik hava modernize edilerek sunulmak istenmiştir ki bu gelinlerin en çok tercih ettiği davetiyelerdir. Son zamanlarda gelinlerin tercihleri arasına giren esprili davetiye içerisinde renk ve mani detaylarını bulundurmaktadır. Bu davetiyelerde esprili bir dil ile eğlence ve farklılığı yaşayan çiftler için tercih sebebidir.

Davet çağrısından hariç davetiyelerde yazı diline de sıkça başvurulmaktadır. Bir mani ya da güzeldir aşk şiiri ile misafirleri düğünden önce etkilemeye hedefleyen davetiyeler düğün törenlerinin vazgeçilmezidir.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Davetiye Seçerken Dikkat Edilecek Konular Nelerdir?

Davetiye Seçerken Dikkat Edilecek Konular Nelerdir?Bir davetiye kartı türüne karar verirken, ilk ve en önemli kriter çiftin modeli sevmesi ve konukları düğüne davet etmek için davet mektubunu kullanmayı düşünmesidir. Düğün davetiyesi tasarımı mekan ve temayla eşleşir. Toptan yazı tipi açık ve okunması kolaydır. Bu noktada bir davetiye seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken...

Evlenmeyi Planlayan Çiftler İçin Egzotik Balayı Fikirleri

Evlenmeyi Planlayan Çiftler İçin Egzotik Balayı FikirleriDüğün planları yapmaya başladığınızda, göz ardı etmemeniz gereken bir detay da balayıdır. Balayınız için eşiniz ile birlikte kayak yapmaya gitmek istiyor olabilir ya da sahilde uzanmayı tercih edebilirsiniz. Maldivler’de su üstünde yüzen bir villada mı kalmak istersiniz? Tanzanya’da safari yapmayı mı? Toskana’nın...

Adım Adım Nişan Hazırlıkları

Adım Adım Nişan HazırlıklarıKişiler sevdikleri kişilerle bir ömür boyu beraber olmak yaşamak isterler. Bunun içinde belli adımlardan geçmeleri gerekir. Gençler evlenmeye karar verdiklerinde bunu aileleriyle paylaşırlar. Paylaştıktan sonra her iki aile tanışır. Erkek tarafı kız tarafının müsait olduğu bir günde ziyaret ederler. Birbirlerini tanıma fırsatı...