fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 20:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Hem Ucuz Hem Şık Davetiye Mümkün Mü?

Davetiye sezonunun özellikle yaz aylarında olduğunu düşünüyorsak tabi ki yanlış düşünüyoruz. Artık hemen her davetimizde davetiye bastırmak neredeyse elzem hale geldi. Uzaklık olsun davetin şıklığı olsun olmazsa olmazı olan davetiye seçiminde elbetteki davetin masrafları da düşünüldüğünde daha uygun fiyatlara mal edilebilmesi gereği ortaya çıkıyor.

Tabi ucuz davetiye tercih edeceğiz diye hatıra niyetine saklanan davetiyelerin de kalitesiz ve ilgi çekici olmaması düşünülemez. Bu nedenle hem uygun fiyata hem de şık davetiyeler satın alarak davetimizi sevdiklerimize duyurmalıyız. Piyasa da hem kaliteli hem de uygun fiyata davetiye bulmak hiç de zor olmasa gerek. İnternet üzerinden yapacağınız bir model ve fiyat araştırmasının sonunda beğendiğiniz modelden taviz vermeden uygun fiyata yaptırabilirsiniz.

Ucuz davetiye seçiminde nelere dikkat edilmeli?

Bir kere öncelikle davetin ne olduğuyla ilgili olarak değişebilecek seçenekleri çok dikkatli bir biçimde gözden geçirmeliyiz. Davetimiz bir kır düğünüyse konsepte uygun bir davetiyeyle yola çıkmamız gerekir. Yahut bebeğimiz için bir davetiye hazırlıyorsak özel ve uzun yıllar saklayacağımız bir davetiye olacağı için içimize sinen kaliteli bir davetiye seçmemizde yarar vardır. Bir doğum günü davetiyesi ise yine doğum gününün nerede yapılacağını göz önünde bulundurarak seçim yapmamızda yarar var. Tüm bu seçeneklerin yanı sıra davetiyenin öncelikle size hoş gelmesi gerekir ki bu nokta da seçenekleri fiyat gözetmeden iyice gözden geçirmelisiniz.

Davetiye basıldıktan sonra bu da çok güzeldi diyebileceğiniz bir ürünün kafanızda kalmaması için her detayı titizlikle inceleyin. Sonuçta bir düğün her zaman olmuyor ve davetlilerinize gözünüze hoş gelmeyen bir davetiye göndermenin de bir esprisi olmayacak. Bu tercihleri gözden geçirip bir kaç seçeneğe düşürdüğünüzde içerisinden uygun fiyatlı olanını seçme şansını kullanabilirsiniz. Böylelikle hem beğendiğiniz bir davetiye ile davetinizi ilan edersiniz hem de uygun fiyatıyla bütçenizi de çok zorlamamış olursunuz.

Düğün davetiyesi seçerken dikkat edilmesi gerekenler?

Düğün mevsimi ve içeriği bu noktada önem arz etmektedir. Düğün mevsimi kışsa ve siz de kapalı bir salonda kokteyl tarzı bir düğün düşünüyorsanız çok canlı renkleri tercih etmemenizde yarar var. Daha ağır gümüş yahut gold renklerin hakim olduğu bir davetiye tercih edebilirsiniz.

Ya da ben kışın evlenmem illa yaz düğünü olsun açık havada olsun kır düğünü olsun yahut sahil kenarında bir düğün olsun istiyorsanız bu durumlarda da daha renkli bir davetiye kullanabilirsiniz. Burada da renklerin soft ağırlıklı olması davetiyeye iç açıcı bir hava katacaktır. Konsepte uygun olsun diye beğenmediğiniz bir davetiyeyi de tercih etmeniz tabi ki doğru değildir.

Tüm bu düşünceleri aklınızda bulundurarak yine de aykırı kararlar vermek tabi ki sizin tercihiniz olacaktır. Başkalarının değil sizin beğenmeniz önemlidir. Bu fikri de davetiye seçiminde aklınızda bir yerlerde bulundurursanız başkalarının gözüyle değil kendi gözünüzle davetiye seçme şansını yakalarsınız.

 

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Düğün Öncesi Cilt Bakımı Nasıl Olmalı ?

Düğün Öncesi Cilt Bakımı Nasıl Olmalı ?Düğün, çiftlerin hayatlarını birleştirdikleri özel bir gündür. Her çift düğünde mükemmel olmak ister. Kusursuz görünmek için de düğün öncesinde birtakım hazırlıklar yaparlar. Yapılan bu hazırlıklarından biri de cilt bakımıdır. Cilt bakımı, düğün öncesi yapılan hazırlıkların başında gelir. Özellikle de gelin...

Düğün Konsepti Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün Konsepti Seçerken Dikkat Edilmesi GerekenlerSon yıllarda birçok kişi düğün planlaması yaparken sıradanlıktan uzak, farklı ve özgün konseptler seçmeye çalıştığını görmekteyiz. Artık birçok kişi, düğün planlamalarını bu alanda profesyonelleşmiş organizasyon firmalarına yükleyerek özgün konseptler oluşturmaya gitmekte. Kendi konseptlerini belirlemek isteyen kişiler...

İlginç Davetiye Fikirleri

İlginç Davetiye FikirleriHemen hemen her özel günün vazgeçilmezleri arasında yer alan davetiyeler, her geçen daha fazla çeşitlilik kazanmaktadır. Alışılagelmiş davetiye çeşitleri dışında binlerce farklı davetiye tasarımları karşımıza çıkmaktadır. Bazı insanlar, özel günlerine özel olan davetiyelere yönelmektedirler. Hatta kendi davetiyelerini...


Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/mertdavetiye/public_html/wp-content/plugins/official-facebook-pixel/core/FacebookServerSideEvent.php on line 94