fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Kına Gecesi İçin Farklı Davetiye Örnekleri

Söz, nişan, kına gecesi, nikah ve düğün organizasyonlarının hepsi ayrı birer heyecandır. Bu organizasyonlar için çeşit çeşit hazırlık yapılır. Ev hazırlığından tutun da mekan seçimine, mekan seçiminden ikramlara ve konuklara kadar her şey özenle planlanır. Bu planların içerisinde bir de davetiyeler vardır. Herksin bildiği gibi davetiyesiz bir organizasyon düşünülemez.

Kına gecesi gelin için çok özeldir. Kına gecesi için bir sürü farklı kostüm, saç tasarımı, takı ve makyaj ayarlanır. Değerli konukları çağırmak için de davetiye seçimi yapılır. Davetiye seçimi yapmak zordur çünkü çok fazla alternatif vardır. Fakat kına gecesi için farklı davetiye örnekleri arasından dilediğiniz davetiyeyi bulabilirsiniz.

Kına Gecesi İçin Davetiye Örnekleri

Kına gecesi için pek çok davetiye çeşidi vardır. Çok sade tasarımlar da vardır, daha dikkat çekici tasarımlar da vardır.

İşte kına gecesi için farklı davetiye örnekleri arasında bulunanlar şunlardır;

  • Hint konseptli kına gecesi davetiyeleri
  • Çiçek desenli kına gecesi davetiyeleri
  • Resimli kına gecesi davetiyeleri
  • Ayraç şeklinde kına gecesi davetiyeleri
  • Renkli kına gecesi davetiyeleri
  • Sade tasarımlı kına gecesi davetiyeleri
  • Gelin figürlü kına gecesi davetiyeleri

Bunlar sezonun en trend davetiye modelleri arasında yer alır. Kendi zevkinize hitap eden modeli seçmelisiniz.

Hint Konseptli Kına Gecesi Davetiyeleri

Hint konseptli kına gecesi davetiyelerinde meşhur Hint kınasının motiflerini görürsünüz. Bu motifler genelde parlak gümüş ya da parlak altın sarısı renginde olur. Davetiyenin kendisi lacivert olabilir. Renkli severseniz parlak pembe, turuncu ve mor gibi renkleri tercih edebilirsiniz.

Çiçek Desenli Kına Gecesi Davetiyeleri

Çiçek deseni davetiyeye çok uygundur. Zarif ve şık çiçek desenleri, kına gecesi davetiyenizi süsleyebilir. Çiçekler çok renkli ya da beyaz olabilir. Ancak kına gecesi konseptine uymak isterseniz, kırmızı çiçekli davetiyeler hoş olabilir. Kırmızı haricinde ise beyaz davetiye kartı üzerinde renkli çiçek desenleri tercih edebilirsiniz. Zarfını ise şık saten bir kurdele ile bağlayabilirsiniz.

Resimli Kına Gecesi Davetiyeleri

Sıra dışı bir davetiye için, resimli davetiyeleri de tercih edebilirsiniz. Resimli davetiye kartının üzerinde genelde dikkat çekici bir gelin resmi olur. Bu gelin figüründe genelde parlak kırmızı, kabarık ve çekici bir elbise olur. Konuklarınızı kına gecenize bu şekilde çağırabilirsiniz. Bu tarz davetiyelerde yazı ve zarf kısmını sade tutmalısınız.

Ayraç Şeklinde Kına Gecesi Davetiyeleri

Davetiyenizin çok yer kaplamasını istemiyorsanız ve mütevazı bir tarzınız varsa, ayraç şeklindeki davetiyeleri kullanabilirsiniz. Ayraç şeklinde davetiyenin üst ve alt kısımlarında hafif çiçek desenleri olur. Zarfları da ayraç şeklindedir ve ince bir iple kurdele şeklinde bağlanır. Dilerseniz zarfın üzerinde de süs olarak küçük bir çiçek demeti olabilir.

Renkli Kına Gecesi Davetiyeleri

Cıvıl cıvıl şeylerden hoşlanıyorsanız, canlı renkli davetiyeleri tercih etmelisiniz. Parlak gök mavisi, kırmızı, çingene pembesi, mor, sarı, turuncu gibi çeşitli renklerin bir arada bulunduğu davetiyeler de, farklı davetiye modelleri arasındadır. Bu tarz renkler insanlara enerji verir ve iç açıcıdır.

Sade Tasarımlı Kına Gecesi Davetiyeleri

Abartı, fazla renk ve süs olmasın diyenlerdenseniz sade modelleri tercih edin. Düz beyaz davetiye üzerinde birkaç parlak çizgi ve yazı ile de kına gecesi davetiyesi olabilir. Sade ve zarif modeller de son derece çekicidir.

Gelin Figürlü Kına Gecesi Davetiyeleri

Sıra dışı bir modeldir. Davetiye kartı gelin figürü şeklindedir. Gelinin etek kısmında kına gecesine ait detaylar yazar. Etek kısmı ise kırmızı tül ile kaplanır ve bel kısmından kırmızı kurdeleyle bağlanır. Bu davetiye ile tüm dikkatleri kına gecenize toplayabilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Beden Tipine Uygun Gelinlik Nasıl Seçilir?

Beden Tipine Uygun Gelinlik Nasıl Seçilir?Beden tipine göre gelinlik seçimi Gelinlik seçimi düğün sürecinde gelin adaylarını en çok zorlayan seçimlerden bir tanesidir. Herkes vücuduna en uygun olan modeli seçmek istemektedir. Bunun için yalnızca gelinlik modellerinin incelenmesi yeterli olmayacaktır. Kişi kendi vücudunu göz önüne almalı ve bu doğrultuda bir gelinlik seçimi...

Etkinlik Duyurusu : Davetiye

Etkinlik Duyurusu : DavetiyeDavetiye birçok alanda kullanılabilen bir üründür. Düğünden nişana, partiden, kokteyle kadar birçok alanda kullanılan bu ürünün düğün ve nişan tasarımlarında dikkat edilmesi gereken noktalar aşağıda belirtilmiştir. Düğün Davetiyesi Seçiminde Dikkat Edilecek Konular Öncelikli olarak bir davetiye planlanırken dikkat edilmesi...

Sünnet Kınası Nedir? Nasıl Yakılmalıdır?

Sünnet Kınası Nedir? Nasıl Yakılmalıdır?Gösterişi seven aileler erkek çocukları sünnet olduğunda büyüdüğünden gösterişli bir sünnet düğünü yapmak isterler. Erkek çocuğu bazı gelenekler de aileyi temsil ettiğinden sünnette onun artık aileyi temsil eden ve büyüdüğünü gösteren bir gelenektir. Sünnet düğününe ailenin tüm eş ve dostu katılır. Bu özel güne...