fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Kutu Davetiye Modellerimiz İle Birlikte Sizlerleyiz

Davetiye hizmeti ile sizlere birçok ürün sunmanın mutluluğunu yaşayan davetiye firmaları kutulu davetiye ile de seçeneklerine renk katmıştır. Birçok farklı ürün çeşidini içeren mağazamızda gerek düğünleriniz gerekse özel günleriniz adına farklı tasarımlı davetiyeler oluşturabilirsiniz.

Sizlerle birlikte çalıştığımız hizmetlerimizde müşterilerimizin düşüncelerine önem veriyoruz. Ayrıca sağladığımız hizmetler bünyesinde farklı kampanyalar sunarak müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak hedefine sahibiz.

Bu yazımızda sizlere kutulu davetiye modelleri hakkında detaylı bilgiler sunacağız. Ayrıca farklı kampanyalardan haberdar edecek ve yeni tasarımlara tanışmanızı sağlayacağız.

Kutulu Davetiye Modelleri Nelerdir?

Davetiye çeşitleri özel günlerimizi sevdiklerimizle buluşturmak için önemli bir yere sahiptir. Özel günlerde bir araya gelmemizi sağlayan bu ürünler birçok çeşidi ile dikkatleri çekmektedir. Kişilerin kendi tasarım zevklerine göre ürünler bulabileceği davetiye çeşitlerinde farklı renkler ve modeller bulmakta mümkündür.

Kutulu davetiye modellerimiz ise;

  • Çiftli davetiyeler
  • Yarım zarflı davetiyeler
  • Klasik zarflı davetiyeler
  • Kraft zarflar
  • Renkli zarflar
  • Kapalı zarflar
  • Kare modeller ile birlikte sunulabilmektedir.

Hem kutunuzu hem de davetiye zarflarınızı çeşitli tasarımlarla bir araya getirebilirsiniz. Bu noktada sizlere çeşitli renkler sunarak seçimlerinizi çeşitlendirmekteyiz. Ayrıca sizlere özel sunduğumuz özel davetiye modellerimizde mevcut bulunmaktadır. Bu noktada sitemizi detaylı incelemenizi tavsiye ederiz. Bir diğer önemli nokta ise bu zarf çeşitlerinin de farklı kategorilere ayrılarak çeşitleniyor olmasıdır.

Kutu Davetiye Modellerimiz İle Birlikte Sizlerleyiz

Kutu Davetiye Modellerimiz İle Birlikte Sizlerleyiz

Özel Günlere Özel Davetiyeler

Davetiye çeşitlerinde sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için özel davetiyelerde üretmekteyiz. Bu davetiyelerin özellikleri değişebilmekte olup sünnet davetiyeleri, düğün davetiyeleri ve nişan davetiyeleri olarak ayırt edilebilir. Davetiye modelleri bulunulan mekanın konseptine göre ya da müşterinin giyim seçimine göre de ayarlanabilmektedir. Bu noktada bizlerle birebir iletişime geçmeniz ve özel davetiyeleriniz adına tercihler yapmanız gerekecektir.

Sünnet, düğün ve nişan davetiyeleri için fotoğraf baskısına da sağlanmakta olup, ürünlerinizde fotoğraf seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca çıkardığınız fotoğrafların shoplanarak kullanılmasında da sizlere yardımcı olmaktayız. Farklı ölçülerde kutulanabilecek davetiyeler için sizlerin yanındayız.

Kutulu Davetiye Modelleri Kampanyaları

Kutulu davetiye çeşitlerinde kutunun iç kısmına ya da dış yüzeyine yazı yazdırma karşılaşılan tasarım alternatiflerinden biridir. Ayrıca farklı ölçülere sahip olan kare, dikdörtgen, üçgen gibi çeşitlerde ürünlerimizde bulunmaktadır. Kutulu davetiyelerde zarf kutunun içinde olacak şekilde kutuya ekstra koymak istediğiniz ürünleri de ekleyebilmekteyiz. Ayrıca bu noktada sizler farklı özel kampanyalara sunarak müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak hedefimizdir.

Kutulu davetiye kampanyaları öncelikli olarak çok fazla tercih edilen tasarımlardan bahsedebiliriz. Kelebek modelli kraft davetiyeler, kraft kâğıda dikey davetiyeler, kurdeleli davetiyeler gibi çeşitler sıklıkla müşterilerinin tercih ettiği davetiye modelleridir. Ayrıca çiçek tasarımlı ve pembe zarflı modeller de bu çeşitler içerisinde yer almaktadır.

Kutulu davetiye kampanyalarında ücretsiz kargo ve hatta kapıda ödeme imkânı da sunulmaktadır. Ne kadar davetiye alınacağı ile ilgili henüz bir fikriniz yoksa bu konuda tecrübeli çalışanlarımız ile birlikte yardımcı olmaktayız. Ayrıca kutulu davetiye modelleri paketlenmesi işlemlerinde sizlerin daha yakından süreci takip edilebilmeniz açısından talebiniz doğrultusunda iletişime geçebiliyoruz.

Kutulu Davetiye Modelleri Fiyatları

Davetiye modelleri ile ilgili pek çok konudan değindik. Özellikle müşterilerin sıklıkla merak ettiği konulardan biri de fiyatlandırma ve kampanyalar olmaktadır. Yaz sezonuna yaklaştığımız şu dönemler kutu davetiye fiyatları da önem kazanmıştır. Davetiye modelleri içerisinde ortalama olarak 1000 adet davetiye 300-500 TL arasında bir fiyata denk gelebilmektedir. Ayrıca davetiyelerin çeşitlerine göre de bu durum değişebilmektedir. Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçmeniz ve birebir görüşme sağlanmanız önerilir.

 

 

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Çocuğunuzun Sünneti İçin Yıllarca Saklanabilecek Davetiye Örnekleri

Çocuğunuzun Sünneti İçin Yıllarca Saklanabilecek Davetiye ÖrnekleriHer çocuğun erkekliğe adımı olarak görülen sünnet törenleri, geçmişten günümüze kutlama yapılması gereken eğlencelerin en önemlilerinden birisi olmuştur. Günümüzde aileler çocukları için sünnet düğünleri, asker eğlenceleri ve evlilik törenlerini yaparak onların yuva kuracağı zamana kadar her türlü ihtiyaçlarını...

Kişiliğinize Uygun Davetiye Seçimi

Kişiliğinize Uygun Davetiye SeçimiKişinin zevkine ve yapısına göre birçok davetiye modeli seçmek mümkün. Çeşitleri oldukça fazla olan davetiyeler kullanılacak alana göre değişiklik gösterir. Bu sebepten dolayı uyumu seven kişilerin davetiye seçerken dikkatli olmasında fayda vardır. Davetiye Modelleri Nelerdir? Davetiye modelleri seçerken kişinin kişiliği ön...

SEDEF SÜNNET-6237

SEDEF SÜNNET-6237DAVETİYE ÖZELLİKLERİ ...


Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/mertdavetiye/public_html/wp-content/plugins/official-facebook-pixel/core/FacebookServerSideEvent.php on line 94