fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 20:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Mert Davetiye Hakkında

Çiftin mutluluğa ulaşmak amacıyla birlikte yola çıkmaya karar verdikleri anda ilk adım düğündür. Düğün çiftin arkadaşları akrabaları ve sevdikleriyle birlikte yaptığı eğlencedir. Ancak karar verildiği andan itibaren çifti inanılmaz bir strese sokar. Sebebi sevdiklerini mutlu etmek arzusuyla birlikte unutulmaz anıları biriktirme isteğidir.

 

Bu unutulmaz anları bir mektup gibi kalıcı yapan birçok etkeni vardır. Düğün gelince aklımıza ilk gelen şey düğün davetiyesidir. Düğünü oldukça önemli ve unutulmaz kılan düğün davetiyesi her çift için zor karar olmuştur.

 

Düğün davetiyesini sizin için ayağınıza getiren mert davetiye sizin için durumu kolaylaştırmıştır.

Davetiyeci gezmenize gerek kalmadan eşinizle birlikte konforlu bir şekilde alışveriş yapmanıza olanak tanır. Mert davetiye çok fazla seçeneği ve piyasaya uygun fiyatıyla ön plana çıkar.

 

Düğün veya nişan davetiyesi yaptığınız eğlencenin zarifliğini ve güzelliğini ortaya koyacaktır. Gelecek konuklarınıza günü gelmeden yolladığınız davetiyeler onlara düğün hakkında vaat verecektir.

 

Mert davetiye size bunun için kolaylık sağlamakla birlikte çok fazla davetiye modellerini bünyesinde barındırmaktadır. Davetiye modelleri çiften çifte değişmekte beğeni ve zevk algısı inanılmaz boyutlara ulaşmaktadır.

 

Mert davetiye size bu konuda da yardımcı olup beğenme konusunda sıkıntı yaşamanızı önler. Ucuz davetiye akla gelince sitesinde biraz gezindikten sonra herkesin aklına gelebilecek ilk isim diyebiliriz.

 

Davetiye İçeriği

Mert davetiye sizin için davetiyenin görünüşü kadar içeriğine de önem vermiştir. Yazı şeklinden tutunda, rengine ve cinsine göre karar verebileceğiniz çok geniş yelpazesi vardır. Davetiyenin rengi ve şekli kadar içinde barındırdığı sözlerde önemlidir.

 

Çiftler bu durumda genellikle ya bir mani ya da bir şarkı sözü koymayı tercih etmektedirler. Zevk ve renge göre değişebilen sözler, mert davetiye bünyesinde hazır söz çeşitleriyle yardımcı olunur. Davetiye sözleri çiftlerin düğünlerinden sonra veya önce birlikte okuyup mutlu olabilecekleri içerikleri barındırmalıdır.

 

Davetiye Çeşitleri

Mert davetiye bir sürü çeşidiyle insanların gözünü ve gönlünü rahatlatmaktadır. İçerik çeşidinin yanı sıra zarf çeşitleriyle bile dolu bir site olduğunu direk anlayabiliyorsunuz. Çifte davetiyeler, yarım, klasik, kraft zarflar, ekonomik lüks modeller, renkli , kapalı ve üçgen çeşitleri vardır.

 

Ödeme Seçenekleri

Mert davetiye sizin tüm konforunuzu düşünerek ödeme alanında da kolaylık sağlar. Kapıda ödemenin yanı sıra havale ve eft yoluyla da ödeme yapabiliyorsunuz. Bu durumla birlikte tüm iletişim bilgilerini vererek güvenliği de sağlamaktadırlar.

 

Müşteri Yorumları

Tüm bunların yanında mert davetiyenin internet sitesinde müşteri yorumlarını da içermesi alışveriş yaparken güven sağlamaktadır. Eleştiri yorumlarını birebir görmek müşterilerin memnunluğunu birebir okumak alıcıya güven sağlamaktadır.

 

Renk çeşitleri

Sizin için her rengi bünyesinde barındıran Mert Davetiye memnun etmek için elinden geleni yapmaktadır. Ayrıca düzenlediğiniz davetiyeleri internet üzerinden birebir görmek duruşunu gözünüzde canlandırmaktadır. Bu müşterilerin her zaman istediği bir durum ola gelmiştir. Numune örneklerinin oluşu karar verme sürecini kolaylaştırmaktadır.

 

Bizi unutmayın sloganıyla ayağınıza kadar tüm hizmeti getiren Mert Davetiye gerçekten hayalinizi gerçekleştirir. Hayalinizi kurduğunuz düğün için ilk adımı sizin için kolaylaştırır. Ayrıca herhangi bir sıkıntınız için whatsaap hattı bulunmaktadır. Kolay iletişimi birebir gerçekleştirip evinizde müşteri hissini hissedebilirsiniz.

 

İndirimleri ana sayfa ekranında kolaylıkla görebilir, fırsatları değerlendirebilirsiniz. Her aile bütçesine uygun zarif, dantelli veya işlemesiz davetiyeler elinizin altındadır. Hızlı erişimle birlikte ani karar verilen eğlencelere ayak uydurabilir. Sizi mutlu gününüzde yalnız bırakmayacağına emin olabilirsiniz.

 

2014’ten bu yana size yarar sağlamak amacıyla var gücüyle çalışan Mert Davetiye bu misyonunu geliştirecektir. Ve bu misyonu ve vizyonuzla sizin yanınızda olmaya devam edecektir.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Mezuniyet Davetiyesi

Mezuniyet DavetiyesiDavetiye, mezuniyet, nişan, düğün, toplantı, açılış gibi tören ve etkinliklere katılmak isteyen kişilere çağrı amaçlı yazılan çok kısa mektuplara davetiye denir. Mezun olduğunuzda duyduğunuz sevinci arkadaşlarınızla çevrenizle paylaşmak istersiniz. Bunun için de hem okul törenin de hem de çevrenizde tören yapılır. Mezuniyetinizi...

Sünnet Davetiyesi Böyle Olur Diyeceksiniz

Sünnet Davetiyesi Böyle Olur DiyeceksinizNasıl Davet Edildiğimiz Önemlidir! Bildiğiniz gibi davetler hayatımızda önemli bir yer kaplarlar. Her ne kadar günümüzde internet her şeyi ele geçirmiş olsa da zaman zaman toplanıp etkinlik yapmak eskimemiş ve her zaman ihtiyaç duyduğumuz alışkanlıklarımız arasında olmuştur. Ayrıca davetiyeler özel günlerimiz için de hala...

En Mutlu Günü İlan Eden Düğün Davetiyeleri

En Mutlu Günü İlan Eden Düğün Davetiyeleri18 yaşını geçmiş ve özgürlüğünü ele almış her bireyin hayalidir evlenmek. Aşık olduğumuz kişiyle evlenmek, zorlukların üstesinden gelmek ve beraber ömür boyu sürecek olan bir birlikteliğe adım atmak. Her sabah aşık olduğun kişinin gözlerine bakarak uyanmak, ona benzeyen bir bebeğin olmasını dilemek hayalleri süsleyen...