fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

Mansurdede Mah. 99. Sk. No:4/A Merkez/Karaman 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Modern Davetiye Örnekleri

Yapılacak olan organizasyonun en önemli safhasını davetiye oluşturmaktadır. Etkili bir davetiye seçimi, misafirler üzerinde olumlu bir imaj oluşturacak ilk adımdır.

Zarf şeklinde, rulo şeklinde, çiçek deseni şeklinde ve isteğe göre resim modelleri şeklinde tasarlanan davetiye modelleri arasından seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Davetiye üzerinde ve içeriğinde yer alacak hazır davetiye sözleri arasından dilediğinizi seçebilir veya kendinizin belirleyeceği sözleri yazdırabilirsiniz.

En Etkili Modeller

En güzel organizasyonlar için çiçekli, kelebekli, manzaralı veya sade modeller arasından dilediğiniz özellikte davetiyeleri seçebiliyorsunuz. Üstelik her bütçeye uygun ucuz davetiye modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Davetiye modelleri arasında ferman şeklindeki tasarımlar özellikle düğün davetiyesi müşterilerimizce yaygın olarak tercih edilmektedir. Bununla birlikte şiir, ayet, hadis ve güzel sözlerden oluşan ifadeleri içeren tasarımlar da tercih edilmektedir. Düğün davetiyelerinde ve nişan davetiyesi modellerinde müşterinin isteğine göre kına gecesi tarihi ve saati gibi hususlar tek tek belirtilebilmektedir. Bu konuda her kesime hitap eden çok çeşitli davetiye şablonları bulunduğu gibi müşterilerin kendi tasarımlarını oluşturabileceği şablonlar da bulunmaktadır. Kına gecesi yeri ve zamanı davet edilecek kişilerin isimleri vb. ifadeler müşterinin talebine göre davetiye üzerinde ayrıca belirtilebilmektedir. Daha önce kimse tarafından kullanılmamış size özel şablonlar sayesinde sıra dışı davetiyeler tasarlanmaktadır. Kısacası, en güzel günleriniz için en güzel tarzda davetiyeler hazırlanmaktadır.

Davetiye Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğru davetiye seçiminde belirleyici noktalardan birisi doğru model faktörüdür. Organizasyonunuza uygun olmayan bir model şekli ilgi çekici olmayabilir. Bu nedenle uygun bir model seçilmelidir.

Davetiye üzerinde ve içeriğinde yer alacak metnin şekli ve biçimi önemlidir. Yazı karakteri ve kullanılan ifadeler organizasyona uyumlu olmalıdır. Örneğin sünnet düğünü organizasyonunda kullanılacak yazı karakteri ile düğün, nişan vb. organizasyonlarında kullanılacak yazı karakteri birbirinden farklıdır.

Davetiye kağıdının çeşidi önemlidir. İlgi çekici ve merak uyandırıcı tasarımlar ile organizasyona geniş katılım sağlanmaktadır.

Düğün davetiyesi seçiminde en önemli husus doğru tasarım ve model seçimidir. Çoğu kişinin baktığı ilk nokta tasarım olmaktadır. Tasarım tek başına yeterli olmamakta bunun yanında diğer kriterlerde önem arz etmektedir. Düğün davetiyesi seçiminde evlenecek çiftler çeşit bolluğu sebebiyle karar vermede güçlük yaşayabilmektedir. Tarzlarını en doğru şekilde yansıtacak ve ilgi uyandıracak tasarımları seçmeleri gerekmektedir. Mesela düğün yapılacak mekanın türüne göre davetiye modelleri farklılık göstermektedir. Örneğin kır düğünü yapılacaksa manzara, kelebek veya çiçek desenli tasarımlar seçilmelidir. Böylelikle daha uyumlu bir davetiye seçilmiş olacaktır.

Davetiye seçimi kadar önemli bir diğer husus, davetiye içeriğindeki davet metnidir. Davetlileri çağırmak üzere hazırlanan metinler kolay anlaşılır olmalı ve davet kitlesine hitap etmelidir. Davet edilen kişi kendisini o davet için önemli hissetmelidir. Davet metninin yazı karakteri de doğru ayarlanmalıdır.

Davetiye seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus kullanılan kağıt türüdür. Önemsiz gibi görünse de davetiyeyi eline alan kişi ilk etapta kağıda dokunmaktadır. İnce olan kağıtlar davetli üzerinde olumsuz etki oluşturabilmektedir. Bu nedenle kağıt seçimi kalın ve isteğe göre dokulu olan kağıt modelleri seçilmelidir.

Davetiye, organizasyonun yapıldığı mevsim şartlarına uygun seçilirse daha etkili ve akılda kalıcı olmaktadır.

Davetiyenin seçimi kadar gönderim zamanı da önem arz etmektedir. Organizasyonun türüne göre en uygun zamanda davetlilere gönderim sağlanmalıdır. Zamanı doğru ayarlanamayan davetiye gönderimleri, organizasyondaki katılımı azaltmaktadır.

Davetiyenin yer alacağı zarfın seçimi, üzerine basılacak isim vs. hususlar davet edilecek kişiyi önemli ve değerli hissettirmesi açısından büyük önem arz eder.

Dikkat edilmesi gerekli tüm bu hususlarda firmamız görevlilerince sizlere yardımcı olmaktayız. Firmamız aracılığı ile kaliteli ürünlere, ekonomik fiyatlarla ulaşabilir, organizasyonunuz için en özel davetiyeler hazırlayabilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Fark Yaratan Tasarımları İle Davetiye Seçenekleri

Fark Yaratan Tasarımları İle Davetiye SeçenekleriEvlilik, birbirini seven iki insanın tek bir hayatı ortak olarak yaşamasını sağlayan en güçlü birlikteliktir. Evlilik kararı alan çiftler, bu özel anı düğün veya benzeri bir tören ile sevdikleri eşliğinde gerçekleştirmeyi isterler. Bu isteklerini de gerçekleştirebilmek için birçok hazırlık aşamalarının tamamlanması gerekir....

10 Adımda Sünnet Davetiyesi Seçimi Yapın

10 Adımda Sünnet Davetiyesi Seçimi Yapın Düğün davetlerinde olduğu gibi sünnet düğünlerine özel davetiye hazırlanır. Davetin içeriğine göre bilgi mesajları yazılarak, gelmesi istenilen konuklara gönderilir. Sünnet organizasyonu, düğün olarak da kutlanabilir, kişisel tercihe göre mevlüt olarak da kutlanabilir. Kimi sünnet düğünlerinde kına gecesi yapılır. Sünnet...

Organizatör İle Buluşmanızdan Ne Beklemelisiniz?

Organizatör İle Buluşmanızdan Ne Beklemelisiniz? Düğün programınızda başarıya giden yol, doğru organizatör ile anlaşmaktan geçiyor. Peki, seçiminizi yapmaya çalışırken, ilk buluşmadan neler beklemelisiniz?  Organizatörler; düğünün konsepti ya da büyüklüğü ne olursan olsun, düğün planlama sürecindeki stresinizi hafifletmeye yardımcı olur. Bir düğün planlamak, birçok...