fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 20:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşunuza Gidecek Davetiye Modelleri

Evlilik, nişan ya da sünnet ve benzeri birçok özel gün için en önemli parça hiç şüphesiz birbirinden değişik davetiye modelleridir. İnsanları seçilen güzel bir davetiye yolu ile çağırırken, aynı zamanda bu özel gününüzü ölümsüz kılacak yegâne şey davetiyelerdir.

Son yıllarda bu konuda büyük bir ilerleme görülmekte ve gelişen teknoloji sayesinde de her zevke ya da kişisel tarzlara göre davetiye modelleri oluşabilmektedir. Örneğin klasik bir yaşam tarzı olan insanlar için daha sade ama grafik olarak hoş bir görüntü ışığında davetiye modelleri bulunurken, daha sıra dışı ya da daha entelektüel bir yaşam içinde olan insanlar adına ise aykırı davetiyeler tasarım halinde getirilerek basılabilmektedir.

Beğeni toplayan davetiye modelleri

İnce bir iplikle tasarım yapılmış olan ve davetiyenin dış kısmı yine ince ve şık karton ile bağlanarak sunulan davetiyeler seçilebilir. Dilediğiniz ve dünyaca bilinen harika manzaralar eşliğinde tasarlanan davetiyeler içerisinde, örneğin kız kulesi ya da İstanbul boğazı veya aklınıza gelen tüm özel manzaralar bilgisayar üzerinde yapılmaktadır. Birbirinden komik skeçler halinde ve üzerine eklenen komik yazılar ile hazırlanan davetiye çeşitleri de yine son zamanlarda evlenen çiftlerin en çok rağbet gösterdiği davetiye modelleridir.

Sünnet için ise birbirinden sevimli ve şık grafik tasarımlar eklenmiş resim çeşitleri sayesinde çocuklara unutmayacakları bir hatıra da yine bu sayede bırakılabilir. Bunun gibi birbirinden değişik davetiye model çeşitleri her geçen gün yenilenmekte ve düğün ya da nişan ve sünnet adına üretilmektedir.

 Zevk ve renkler

Bir davetiye için kişisel olan zevklerin yanı sıra hiç şüphe yok ki renkler de bir o kadar önemlidir. Bu yüzden seçeceğiniz renkleri daha rengârenk ve açık olmasını tercih etmelisiniz.  Aynı zamanda malzeme açısından da kaliteli olması, su geçirgenliğinin az olması ya da kolay bir şekilde yırtılmaması gibi durumlar bir davetiye için en önemli kısımlardır. Düğün ya da nişan ve sünnet gibi herkes için özel bu günler için davetiyeler ölümsüzlüğün bir resmi gibidir. Bir kere yapılacak davetiyeler adına titiz davranmak, sizi anlatan bir davetiye seçmek en az kaliteli olması kadar büyük bir önem taşımaktadır.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Toplumumuzda Düğün Davetiyesinin Önemi Nedir?

Toplumumuzda Düğün Davetiyesinin Önemi Nedir?Davetiye, düğün hazırlıklarının en önemli safhasıdır. Düğün yaparken yapmanız gereken en önemli şeylerden biri, en iyi davetiye ile misafirlerinizi davet etmektir. Rulo şeklindeki davetiyeler, zarf şeklindeki davetiyeler, çiçek desenli ve resimli davetiyeler, isteğe göre basılmaktadır. En Güzel Modeller En güzel günleriniz...

Sünnet Davetiye Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Sünnet Davetiye Seçimi Nasıl Olmalıdır?Son zamanlarda düğün davetleri için hazırlanan özel davetiyeler, artık sünnet düğünleri içinde hazırlanmaya başlandı. Sünnet düğünü organizasyonlarının içinde yer alan sünnet davetiye seçimi nasıl olmalıdır? Sorusu üzerine davetin içeriğine göre, sünnet davetiyelerinin içine bilgi mesajları yazılarak gelmesi istenilen...

Kına Gecesi ve Düğün Bir Arada Olabilir Mi ?

Kına Gecesi ve Düğün Bir Arada Olabilir Mi ?Bilindiği üzere her genç kızın hayali olan şeylerden birisi de evlenmektir. Bembeyaz gelinliği giymek, aile evinden eşinin evine geçme süresince yapılan birçok hazırlık ise bunun en heyecanlı ve stresli kısmı olmaktadır. Çoğu gelin bu dönemi çok rahat atlatırken çoğu için ise geçmek bilmeyen bir hengame haline gelmiştir....