fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 20:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Otelde Düğün Nasıl Yapılır?

Yeni evlenecek olan çiftler düğün yerini belirleme konusunda zorluklar yaşayabiliyor. Son zamanlarda oldukça popüler olan otelde düğün organizasyonları, bu belirsizliği ortadan kaldırıyor ve kişiye büyük avantajlar sunuyor. Güzel ve gösterişli otel düğünleri için öncelikle oteller ile iletişime geçmek gerekir.

Bu tür oteller organizasyon firmaları ile birlikte hareket eder. Düğün için gerekli mekanı, organizasyonu, fotoğrafçıyı ve orkestrayı en kolay yoldan kişiye sunar. Otelde düğün yapmak çok mantıklı bir karar olacaktır. Ayrıca zamandan da tasarruf etmeyi sağlar. Düğün için öncelikle çiftlerin isteklerine ve hayallerine öncelik verilir.

Ardından bu hayaller doğrultusunda firmalar düğün süslemelerini ve diğer gerekli malzemeleri en uygun şekilde yerleştirir. Bu süreçte kişiye bazı seçenekler sunulur. Çok sayıda seçenek olması düğünlerin daha gösterişli olmasına yardımcı olur. Yani kişi istediği konsepte ki düğünü otelde en güzel şekilde yapabilir.

Otel Düğünü Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Otel düğünleri çiftler açısından oldukça avantajlı ve faydalıdır. Peki, otel düğünlerinin avantajları nelerdir?

Avantajları şunlardır:

  • Zamanı en doğru ve hızlı şekilde değerlendirmeyi sağlar.
  • Bütün ayrıntılar en dikkatli şekilde gerçekleştirilir.
  • Düğün paketleri oldukça uygun fiyatlara sahiptir.
  • Otel düğünlerinde organizasyon profesyonel olarak ilerler. Müzik, ikram, mekan gibi konuları dert etmeye gerek kalmaz.
  • Gösterişli bir ışık sistemi sunar. Ayrıca ışık ve ses sistemine ayrıca para ödemeye gerek yoktur.
  • Otel kapasiteleri davetli sayısına göre organize edilir.
  • Düğünden hemen sonra oteli balayı süiti olarak kullanmak mümkündür. Böylece çiftler düğün stresini ve yorgunluğunu daha kısa sürede üzerlerinden atmış olurlar.
  • Uzaktan gelen akrabalar için otel güzel bir konaklama alanıdır. Şehir dışından gelen akrabalar bu sayede daha konforlu vakit geçirir.
  • Yaz mevsimi veya kış mevsiminde de gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Bu gibi faydalar otel düğünlerine olan yoğun ilginin nedenleri arasında yer alıyor. Sunduğu çoğu avantaj hem davetlileri hem de çiftleri mutlu etmek için yeterlidir.

Otel Düğünü Fiyatları Nasıldır?

Otel düğünleri genç çiftleri fiyat açısından da mutlu eder. Kişiye ve her bütçeye uygun düğün paketleri vardır. Düğün paketleri arasından kişiler kendi bütçesine uygun seçimler yapabilir. Çok konforlu ve ek hizmetli düğünler diğerlerine oranla daha maliyetlidir. Sadece düğün için tercih edilen mekan daha ucuza tutulur.

Fakat bazıları oteli balayı süiti olarak kullanmak isteyebilir. Gelin ve damat paketleri içinde kahvaltı, masaj, yemek gibi çok sayıda hizmet bulunur. Seçilen pakete göre fiyat faktörü değişiklik gösterir. Ayrıca fiyat davetli sayısına göre de farklılık gösterir.

Otel Düğün Organizasyonu Yaparken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Düğün yerine karar verdikten sonra en önemli konu bütçe belirlemektir. Kendinize uygun bir bütçe belirleyin. Otel düğünlerini organize ederken davetli sayısının gözden geçirilmesi gerekir. Bunun için not defterine not alınabilir. Otelin sunduğu hizmetleri dikkatli şekilde incelemek gerekir. Fotoğrafçı, dans, müzik ve düğün teması karşılıklı olarak belirlenmeli.

Seçilecek otelin yaklaşık 3 ay önceden seçilmiş ve randevu alınmış olması gerekir. Konukların daha keyifli vakit geçirmesi için oturma planı oluşturmak gerekir. Bu işlerin daha kolay ilerlemesi için deneyimli ve güler yüzlü danışmanlardan yardım almak daha doğru olacaktır.

Otel Düğünleri İçin Konsept Fikirleri

Otellerde çok farklı konseptlerde düğünler organize etmek mümkündür. Düğünün yapılacağı mevsime uygun renkler kullanmak, konsepti daha estetik hale getirir. Mevsim temalı, siyah beyaz temalı, lavanta temalı hoş konseptler yaratmak mümkündür. Ayrıca son zamanlarda Vintage düğün konsepti de çok sık tercih edilenler arasında yerini alıyor.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Kişiliğinize Uygun Davetiye Seçimi

Kişiliğinize Uygun Davetiye SeçimiKişinin zevkine ve yapısına göre birçok davetiye modeli seçmek mümkün. Çeşitleri oldukça fazla olan davetiyeler kullanılacak alana göre değişiklik gösterir. Bu sebepten dolayı uyumu seven kişilerin davetiye seçerken dikkatli olmasında fayda vardır. Davetiye Modelleri Nelerdir? Davetiye modelleri seçerken kişinin kişiliği ön...

Otelde En Güzel Düğün Nasıl Yapılır?

Otelde En Güzel Düğün Nasıl Yapılır?Yeni evlenecek çiftleri tatlı bir telaş sarmaya başladı. Özellikle mekan konusunda yaşanan kararsızlıklar çiftleri büyük oranda etkiliyor. Son dönemlerde mekan olarak oteller çok sık tercih edilmeye başlandı. Sunduğu avantajlardan dolayı birçok çift otel düğünü yapmayı düşünüyor. Otelde gösterişli ve eğlenceli düğünler...

Nişanlılık Ve Evlilik Dönemi Sürecindeki Sorunlar

Nişanlılık Ve Evlilik Dönemi Sürecindeki SorunlarBirçok partnerin mutlu ve heyecanlı oldukları dönem aslında flört dönemidir. Partnerler ilişkilerini evlilikle güzel bir noktaya taşımaya karar verdikleri zaman, nişanlılık döneminde çiftlerin çoğu değişim gösterebilmektedirler. Heyecanlı yapılarına korku, telaş ve stres eklenmektedir. Bireyler, “Evlilik sürecimiz nasıl...


Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/mertdavetiye/public_html/wp-content/plugins/official-facebook-pixel/core/FacebookServerSideEvent.php on line 94