fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Otelde Düğün Nasıl Yapılır?

Yeni evlenecek olan çiftler düğün yerini belirleme konusunda zorluklar yaşayabiliyor. Son zamanlarda oldukça popüler olan otelde düğün organizasyonları, bu belirsizliği ortadan kaldırıyor ve kişiye büyük avantajlar sunuyor. Güzel ve gösterişli otel düğünleri için öncelikle oteller ile iletişime geçmek gerekir.

Bu tür oteller organizasyon firmaları ile birlikte hareket eder. Düğün için gerekli mekanı, organizasyonu, fotoğrafçıyı ve orkestrayı en kolay yoldan kişiye sunar. Otelde düğün yapmak çok mantıklı bir karar olacaktır. Ayrıca zamandan da tasarruf etmeyi sağlar. Düğün için öncelikle çiftlerin isteklerine ve hayallerine öncelik verilir.

Ardından bu hayaller doğrultusunda firmalar düğün süslemelerini ve diğer gerekli malzemeleri en uygun şekilde yerleştirir. Bu süreçte kişiye bazı seçenekler sunulur. Çok sayıda seçenek olması düğünlerin daha gösterişli olmasına yardımcı olur. Yani kişi istediği konsepte ki düğünü otelde en güzel şekilde yapabilir.

Otel Düğünü Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Otel düğünleri çiftler açısından oldukça avantajlı ve faydalıdır. Peki, otel düğünlerinin avantajları nelerdir?

Avantajları şunlardır:

  • Zamanı en doğru ve hızlı şekilde değerlendirmeyi sağlar.
  • Bütün ayrıntılar en dikkatli şekilde gerçekleştirilir.
  • Düğün paketleri oldukça uygun fiyatlara sahiptir.
  • Otel düğünlerinde organizasyon profesyonel olarak ilerler. Müzik, ikram, mekan gibi konuları dert etmeye gerek kalmaz.
  • Gösterişli bir ışık sistemi sunar. Ayrıca ışık ve ses sistemine ayrıca para ödemeye gerek yoktur.
  • Otel kapasiteleri davetli sayısına göre organize edilir.
  • Düğünden hemen sonra oteli balayı süiti olarak kullanmak mümkündür. Böylece çiftler düğün stresini ve yorgunluğunu daha kısa sürede üzerlerinden atmış olurlar.
  • Uzaktan gelen akrabalar için otel güzel bir konaklama alanıdır. Şehir dışından gelen akrabalar bu sayede daha konforlu vakit geçirir.
  • Yaz mevsimi veya kış mevsiminde de gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Bu gibi faydalar otel düğünlerine olan yoğun ilginin nedenleri arasında yer alıyor. Sunduğu çoğu avantaj hem davetlileri hem de çiftleri mutlu etmek için yeterlidir.

Otel Düğünü Fiyatları Nasıldır?

Otel düğünleri genç çiftleri fiyat açısından da mutlu eder. Kişiye ve her bütçeye uygun düğün paketleri vardır. Düğün paketleri arasından kişiler kendi bütçesine uygun seçimler yapabilir. Çok konforlu ve ek hizmetli düğünler diğerlerine oranla daha maliyetlidir. Sadece düğün için tercih edilen mekan daha ucuza tutulur.

Fakat bazıları oteli balayı süiti olarak kullanmak isteyebilir. Gelin ve damat paketleri içinde kahvaltı, masaj, yemek gibi çok sayıda hizmet bulunur. Seçilen pakete göre fiyat faktörü değişiklik gösterir. Ayrıca fiyat davetli sayısına göre de farklılık gösterir.

Otel Düğün Organizasyonu Yaparken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Düğün yerine karar verdikten sonra en önemli konu bütçe belirlemektir. Kendinize uygun bir bütçe belirleyin. Otel düğünlerini organize ederken davetli sayısının gözden geçirilmesi gerekir. Bunun için not defterine not alınabilir. Otelin sunduğu hizmetleri dikkatli şekilde incelemek gerekir. Fotoğrafçı, dans, müzik ve düğün teması karşılıklı olarak belirlenmeli.

Seçilecek otelin yaklaşık 3 ay önceden seçilmiş ve randevu alınmış olması gerekir. Konukların daha keyifli vakit geçirmesi için oturma planı oluşturmak gerekir. Bu işlerin daha kolay ilerlemesi için deneyimli ve güler yüzlü danışmanlardan yardım almak daha doğru olacaktır.

Otel Düğünleri İçin Konsept Fikirleri

Otellerde çok farklı konseptlerde düğünler organize etmek mümkündür. Düğünün yapılacağı mevsime uygun renkler kullanmak, konsepti daha estetik hale getirir. Mevsim temalı, siyah beyaz temalı, lavanta temalı hoş konseptler yaratmak mümkündür. Ayrıca son zamanlarda Vintage düğün konsepti de çok sık tercih edilenler arasında yerini alıyor.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Toplumumuzda Düğün Davetiyesinin Önemi Nedir?

Toplumumuzda Düğün Davetiyesinin Önemi Nedir?Davetiye, düğün hazırlıklarının en önemli safhasıdır. Düğün yaparken yapmanız gereken en önemli şeylerden biri, en iyi davetiye ile misafirlerinizi davet etmektir. Rulo şeklindeki davetiyeler, zarf şeklindeki davetiyeler, çiçek desenli ve resimli davetiyeler, isteğe göre basılmaktadır. En Güzel Modeller En güzel günleriniz...

Düğün Öncesinde Yapılması Gereken Saç Bakımları

Düğün Öncesinde Yapılması Gereken Saç BakımlarıYaz ya da kış fark etmeksizin düğün hazırlıkları, kaldıkları yerden pek çok çift için devam ediyor. Hem ailelerin hem de bireylerin şüphe yok ki oldukça heyecanlı bir süreçte geçirdikleri bu hazırlıklarda kadınlar için en önemli olaylardan bir tanesi, saç meselesi. Bakıldığında, saçın bakımı ve benzeri uğraşlar için...

Yazın Evlenmek İsteyenler İçin Kumsal Düğünü Fikirleri

Yazın Evlenmek İsteyenler İçin Kumsal Düğünü FikirleriKumsal düğünleri, en romantik ve en dinlendirici düğün fikri olduğu için tüm yıl boyunca popülerdir. Rahat ve plaja uygun bir gelinlik, altına da sandaletlerinizi giyin ve parmaklarınızın arasında kumu hissedin! Kumsal düğünleri, gün batımının keyfini çıkarmak için idealdir. Ne kadar harika ve romantik değil mi? Önümüzdeki...