fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 20:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Uygun Fiyatlı Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilir?

Davetiyeler ve düğün için gerekli diğer materyalleri seçmek, genellikle düğün planlamasının ilk adımıdır. Zengin renkler, harika desenler ve parlayan kağıtlar ile geniş kapsamlı bir fiyat seçeneği sunan bu dünyaya girdiniz demektir!

Davetiye Kağıdı

Davetiyelerin basıldığı kağıt, genellikle bir davetiyenin anahtarıdır. Kağıt ağırlaştıkça ve daha lüks hissettirdikçe, kalitesi de artar. Yüzde yüz pamuklu kağıtlar zariftir ancak en pahalısıdır. Dokuma bir yüzeye sahip olan keten kağıtlar, her zaman iyi bir alternatiftir ve diğer birçok davetiye kağıdına göre daha ekonomiktir.

Mat mı yoksa parlak mı?

Çoğu durumda, parlak ya da metalik davetiye kağıtlarının maliyeti daha yüksektir. Kraft davetiye kağıtları ve kahverengi kağıtlar, özellikle günümüzün rustik düğün stilleri için oldukça popülerdir. Bambu gibi doğal kağıtlar şaşırtıcı derecede pahalıdır, çünkü Nepal ve Japonya’dan gelen bu ithal kağıtlar el yapımı olabilir.

Baskı Malzemeleri

Seçtiğiniz malzeme ve teknikler, davetiye siparişlerinizin maliyetini büyük ölçüde etkiler çünkü bazı işlemler birden fazla adım gerektirir. Oymalar ve tipo baskı teknikleri, kağıtta iki farklı görüntü yaratır. Termografi, ısı ve özel mürekkepler kullanılarak yükseltilmiş bir baskı sağlar. Önerilere göre ofse baskı, termografinin yarı fiyatına mal olabilir. Burada dijital ofset baskı, en uygun fiyatlı seçenektir. Bu, net, şık, renkli ve hızlı bir sonuç elde etmenizi sağlar.

Düğün Davetiyesi Alırken İpuçları

Fazla para harcamadan lüks kağıt efektleri elde etmek istiyorsanız, aşağıda yer alan önerileri deneyebilirsiniz…

  • Bu yıl en sevilen kağıt seçeneklerinden biri, parlak metalik kartlardır. Yumuşak ve sedefli tasarımlar favorimiz.
  • Düğün davetiyelerinde bu kağıdı, altın ve mor gibi renklerde kullanabilirsiniz.
  • Daha hafif bir kağıt seçmek, maliyeti azaltmanıza yardımcı olabilir. Davetiye paketleri için gereken kargo ücretinin maliyetini düşürmek için tek bir zarf seçmenizi öneriyoruz. Böylece kargo ücretinden ortalama %20’lik bir tasarruf sağlarsınız.
  • Fazladan sipariş verin. 100 davetiyeye ihtiyacınız olacağını düşünüyorsanız, siz 125 davetiye sipariş edin. Çünkü ikinci bir sipariş vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu, birçok davetiye ve baskı şirketinin minimum 100 sipariş sorunu ile karşı karşıya kalmanızın da önüne geçer.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

SEDEF SÜNNET-6193

SEDEF SÜNNET-6193DAVETİYE ÖZELLİKLERİ ...

Özel Gün Hazırlıkları

Özel Gün Hazırlıkları Düğün Hazırlıkları 1- Düğün salonundaki masa ve sandalye süsleme ayrıntıları düşünülmeli ve süsleme için gerekli malzemeler temin edilerek yapılmalıdır. 2-Düğün salonu girişinde ikram edilecek şeker ve çikolata ya da nikah şekeri gibi ürünler bir masa veya tepsi üzerinde hazır olarak...

En İyi Düğün Fotoğrafı Önerileri

En İyi Düğün Fotoğrafı ÖnerileriBir fotoğraf, dünyayı bir başkasının gözünden görmenizi sağlar ve bu da, tamamen yeni bir  durum yaşama fırsatı sunar. Bu yazımızda, evlenmeyi düşünen çiftler için düğün fotoğrafçılığı ile ilgili kanıtlanmış, en iyi düğün fotoğrafı önerilerini listeledik… Siyah – Beyaz Fotoğrafçılık ilk başladığında...


Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/mertdavetiye/public_html/wp-content/plugins/official-facebook-pixel/core/FacebookServerSideEvent.php on line 94