fbpx WHATSAPP'DAN BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Çeltek Mh. No:38/B Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 22:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Çocuğunuzun Sünneti İçin Yıllarca Saklanabilecek Davetiye Örnekleri

Her çocuğun erkekliğe adımı olarak görülen sünnet törenleri, geçmişten günümüze kutlama yapılması gereken eğlencelerin en önemlilerinden birisi olmuştur. Günümüzde aileler çocukları için sünnet düğünleri, asker eğlenceleri ve evlilik törenlerini yaparak onların yuva kuracağı zamana kadar her türlü ihtiyaçlarını karşılayarak bunun eğlencelerini yapmışlardır. Sünnet düğünlerinin yapılması sırasında bütün tanıdık ve akrabalar çağrılarak hep beraber bir eğlence yapılması amaçlanmaktadır. Böylece aile için bu gururlu günde tüm tanıdıklar ile bir arada vakit geçirilme şansı yakalanmaktadır. Bu eğlenceye davetlileri çağırmak için bugüne özel sünnet davetiyesi basılmaktadır. Bu davetiyeler ile aile; eş, dost ve akrabalarını bu eğlenceye çağırmaktadır.

Bu davetiyeler, çok çeşitli renk ve biçimde tasarım özellikleri ile göze çarpmaktadır. Bu yüzden sünnet davetiye örnekleri içinden uygun olanlarını aileler belirleyerek bunlar ailenin istediği kadar basılarak hazırlanmaktadır. Böylece dağıtıma hazır olan davetiyeler dağıtılarak böylece sünnet eğlencesine ailenin tanıdıkları çağrılmaktadır. Ayrıca basılan sünnet davetiyesi örnekleri çok çeşitli olduğu için seçim yapmak bazen zor olabilmektedir.

Bunu aşmanın en kolay yolu hiç şüphesiz davetiye seçiminde çocuğun durumunu en çok temsil edeni onunda görüşü alınarak belirlenmesidir. Böylece bu konuda kararsızlık ortadan kaldırılmış olacaktır. Ayrıca bu seçilen davetiyenin unutulmayacak bir hatıra olduğunun unutulmaması önemli bir konu olarak karşımızda durmaktadır. Bu sebeple bu sünnet davetiyesi mümkün olduğunca en kaliteli kâğıt ile basılmaya çalışılmaktadır. Böylece yılların yıpratıcı etkisinden kurtarılmış olan bu davetiyeler uygun koşullarda seneler boyunca bozulma yaşamadan saklanabilme yeterliliğine kavuşmuş olacaktır.

Sünnet davetiyesi, diğer düğün davetiyelerine göre gözle görülür farkları bünyesinde barındırmaktadır. Bu sebeple diğer davetiyelerden ayrımının yapılması çok kolaydır. Ayrıca sünnet davetiyesinin tasarımının özel olması, karşımızdaki eşimizi, dostumuzu önemsediğimizi gösteren bir belirti olacaktır. Bu sebeple özel sünnet davetiyesi yaptırmaya imkânımız ölçüsünde dikkat etmemiz, sünnet eğlencemize katılacak olan yakınlarımızın sayısında da belirleyici bir rol üstlenecektir.

Ayrıca yıllar sonra bile bu davetiyenin göze çarpması dahi o güzel geçen sünnet eğlencesinin hatırlanmasını sağlayacak bir kıvılcım yaratacaktır. Bu sebeple sünnet davetiyesi, seçimleri önemli bir konu olarak ailelerin sünnet eğlencelerinin organizasyonu kadar önemli bir konu olarak görülmektedir.

 

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Evlilik Yıldönümü için Öneriler

Evlilik Yıldönümü için ÖnerilerEvlilik, bir insanın yaşayabileceği en güzel şeylerden bir tanesi; elbette doğru bir insan ile. Türkiye’de her yıl evlenen yüz binlerce insan mevcut ve şüphe yok ki her biri mutlu yaşamayı hak ediyor, bilhassa kadınlar. Kadınlar ne ister? Sözü ise, belki de yıllardır tartışılagelen bir mefhum olarak karşımıza çıkıyor. Bu...

Düğün Öncesi Hazırlık Listesi

Düğün Öncesi Hazırlık ListesiDüğün bir kişinin karşı cinse duyduğu özel duygularını bir anlamda resmileştirmek ve herkese duyurmak bu mutlu günü sevdikleri ile beraber kutlama eylemidir. Düğün zamanı gerek çiftler gerek aileler bu günün özel ve kusursuz geçmesi için elinden geleni yapmaktadır. Ancak bu hazırlıklar aşamasında kişilerin dikkat etmesi...

Düğünde Geline Ne Takılır?

Düğünde Geline Ne Takılır?Günümüz şartlarında düğünlerde gelinlere ne takılır düğünlerdeki takı adeti bizim köklü geleneklerimizden biri ama günümüz şartlarında bu geleneği devam ettirmek oldukça zor çünkü artık ortalama sayılabilecek takılar bile oldukça pahalı ve bu durum orta ve düşük gelirli aileler için oldukça can sıkıcı bir durum....