fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Düğün Öncesi Kaçınmanız Gereken Hatalar

Düğün gününe şunun şurasında birkaç ay kalmış, hazırlıkları hala tamamlamamış olabilirsiniz ancak umuyoruz bir planlama yapmışsınızdır. Düğün öncesi planlamalarınız, kusursuz bir biçimde işlerse düğün gününde oldukça rahat edebilir ve kendinizi eğlenceye kaptırabilirsiniz; ancak aksilikler başlarsa, önünü almak epey zordur. Bugünkü yazımızda sizler için bu konuya eğilecek ve düğün öncesi kaçınmanız gereken birkaç önemli hatadan bahsedeceğiz.

Elbette, düğün hazırlıkları süresince her şeyi düşünemezsiniz ve biz de her hatadan bahsetmedik, ancak en önemlileri bunlar ve özellikle gelinin bu konularda dikkatli olması, düğün gününde mükemmel bir eğlence yaşamasını sağlayacaktır.

Düğün Günü Cilt Bakımı Yaptırmayın

Stres, kaos, plansızlık ve aksilikler sonrasında, gelinlerin ciltleri genelde akneler ve sivilceler ile gelinleri mutsuz edebilir ve genelde yapılan en büyük hata, düğüne birkaç gün kalmışken cilt bakımı yaptırmaktır. Sakın ama sakın, düğüne birkaç gün kala cilt bakımı yaptırmayın.

Cilt bakımları, düğün gününden birkaç ay önce başlamalı ve uzman bir cilt bakımcı eşliğinde yaptırılmalıdır, aksi durumda, düğün günü yapılan cilt bakımları sonrasında, düğün gününde yapılacak makyajlar çoğu zaman çabucak akar. Tutmayan makyajlar, genelde gelinleri epey sinir eder ve bu sebepten size önerimiz, birkaç ay önceden bu bakımlara başlamanız ve yaklaşık bir ay kala bitirebilmeniz yönünde olacak.

Düğün Günü Hava Durumuna Dikkat Edin

Çok hoş bir kır düğünü tercih etmiş olabilirsiniz, ancak hava durumuna hiç göz attınız mı? Teknoloji çok gelişti ve artık aylar sonrasının hava durumunu bile rahatlıkla görebiliyoruz. Aşağı yukarı doğru çıkan bu meteorolojik tahminlere göz atarak, düğün gününüzü belirlemenizi tavsiye ediyoruz. Yapılan onca hazırlığın boşa gitmemesi adına bu şarttır. Eğer, o hafta yağmurlu gösteriyorsa örneğin, düğününüzü bir hafta erkene çekebilir yahut bir haftalığına erteleyip davetiyelerinizi o biçimde bastırabilirsiniz.

Davetiyelere Dikkat

Günümüzde davetiye bastırmak çok basit, ancak istediğiniz davetiyeyi bulabilmek ve tasarımın düzgün olduğunu kabul ederek davetiyeyi bastırmak ve sonrasında davetiyede belli hatalar bulabilmek, hem gelini hem de damadı çok üzer. Karışıklıklar yaşanabilse de, davetiyenizi toplu bir biçimde bastırmadan önce bir nüsha isteyin ve bu nüshayı birkaç gün evde tutun, sonrasında bu nüshayı olabildiğince detaylı bir şekilde kontrol edin.

Sıcağı sıcağına bir şeyler aklınıza gelmese de yahut hataları keşfedemeseniz de, sakin bir durumda göz attığınızda davetiyenizde pek çok hataya rastlayabilirsiniz. Bu sebepten, dikkat etmenizde yarar var.

Mutluluklar.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Düğün Davetiyenizi Seçtiniz Mi?

Düğün Davetiyenizi Seçtiniz Mi?Düğün Davetiyenizi Seçtiniz Mi? Davetiye kelimesi çok özel bir kelimedir, özellikle düğün kelimesi ile kullanıldığında daha bir değer kazanır bu kelime. Düğün yapmaya karar verildiği anda kişiler önce tarih belirler ve arkasından yapılacak hazırlıklar planlanır. Düğünün yeri, tarihi ve saati genellikle ilk düşünülen,...

En İyi Düğün Fotoğrafı Önerileri

En İyi Düğün Fotoğrafı ÖnerileriBir fotoğraf, dünyayı bir başkasının gözünden görmenizi sağlar ve bu da, tamamen yeni bir  durum yaşama fırsatı sunar. Bu yazımızda, evlenmeyi düşünen çiftler için düğün fotoğrafçılığı ile ilgili kanıtlanmış, en iyi düğün fotoğrafı önerilerini listeledik… Siyah – Beyaz Fotoğrafçılık ilk başladığında...

En Güzel Davetiye

En Güzel Davetiyeİnsanoğlunun hayatındaki önemli olan birkaç günden bir tanesi belki de en önemlisi düğünlerimizdir. Bu sebeple her şeyin özel olmasını isteriz. Öyle ki nikâh şekerinden, salondaki sandalyeye, takım elbiseden, kravata gelinlikten dekorasyona, yemekten içeceklere kadar bir düğün organizasyonu ile alakalı ne varsa  her şey sizin...