fbpx WHATSAPP'DAN BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

İmaret Mah. 144. Sk No: 12/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Düğün Öncesi Kaçınmanız Gereken Hatalar

Düğün gününe şunun şurasında birkaç ay kalmış, hazırlıkları hala tamamlamamış olabilirsiniz ancak umuyoruz bir planlama yapmışsınızdır. Düğün öncesi planlamalarınız, kusursuz bir biçimde işlerse düğün gününde oldukça rahat edebilir ve kendinizi eğlenceye kaptırabilirsiniz; ancak aksilikler başlarsa, önünü almak epey zordur. Bugünkü yazımızda sizler için bu konuya eğilecek ve düğün öncesi kaçınmanız gereken birkaç önemli hatadan bahsedeceğiz.

Elbette, düğün hazırlıkları süresince her şeyi düşünemezsiniz ve biz de her hatadan bahsetmedik, ancak en önemlileri bunlar ve özellikle gelinin bu konularda dikkatli olması, düğün gününde mükemmel bir eğlence yaşamasını sağlayacaktır.

Düğün Günü Cilt Bakımı Yaptırmayın

Stres, kaos, plansızlık ve aksilikler sonrasında, gelinlerin ciltleri genelde akneler ve sivilceler ile gelinleri mutsuz edebilir ve genelde yapılan en büyük hata, düğüne birkaç gün kalmışken cilt bakımı yaptırmaktır. Sakın ama sakın, düğüne birkaç gün kala cilt bakımı yaptırmayın.

Cilt bakımları, düğün gününden birkaç ay önce başlamalı ve uzman bir cilt bakımcı eşliğinde yaptırılmalıdır, aksi durumda, düğün günü yapılan cilt bakımları sonrasında, düğün gününde yapılacak makyajlar çoğu zaman çabucak akar. Tutmayan makyajlar, genelde gelinleri epey sinir eder ve bu sebepten size önerimiz, birkaç ay önceden bu bakımlara başlamanız ve yaklaşık bir ay kala bitirebilmeniz yönünde olacak.

Düğün Günü Hava Durumuna Dikkat Edin

Çok hoş bir kır düğünü tercih etmiş olabilirsiniz, ancak hava durumuna hiç göz attınız mı? Teknoloji çok gelişti ve artık aylar sonrasının hava durumunu bile rahatlıkla görebiliyoruz. Aşağı yukarı doğru çıkan bu meteorolojik tahminlere göz atarak, düğün gününüzü belirlemenizi tavsiye ediyoruz. Yapılan onca hazırlığın boşa gitmemesi adına bu şarttır. Eğer, o hafta yağmurlu gösteriyorsa örneğin, düğününüzü bir hafta erkene çekebilir yahut bir haftalığına erteleyip davetiyelerinizi o biçimde bastırabilirsiniz.

Davetiyelere Dikkat

Günümüzde davetiye bastırmak çok basit, ancak istediğiniz davetiyeyi bulabilmek ve tasarımın düzgün olduğunu kabul ederek davetiyeyi bastırmak ve sonrasında davetiyede belli hatalar bulabilmek, hem gelini hem de damadı çok üzer. Karışıklıklar yaşanabilse de, davetiyenizi toplu bir biçimde bastırmadan önce bir nüsha isteyin ve bu nüshayı birkaç gün evde tutun, sonrasında bu nüshayı olabildiğince detaylı bir şekilde kontrol edin.

Sıcağı sıcağına bir şeyler aklınıza gelmese de yahut hataları keşfedemeseniz de, sakin bir durumda göz attığınızda davetiyenizde pek çok hataya rastlayabilirsiniz. Bu sebepten, dikkat etmenizde yarar var.

Mutluluklar.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Kına Gecesi Hazırlıkları

Kına Gecesi HazırlıklarıKına gecesi nasıl olur, ne kadar bütçe ile nerede yapılır, bu özel gecede nasıl bir kıyafet giyinilir gibi pek çok sorunun cevabı işte buradadır: Kına gecesi için bütçe belirlemek Kına gecesi hazırlıkları deyince karar verilmesi gereken ilk şey ne kadar bütçe ile nerede ve nasıl yapılacağıdır. Gelen davetliler nerede ağırlanacak,...

Düğün Dansı Nedir ? Düğün Dansı Seçimi Nasıl Yapılır ?

Düğün Dansı Nedir ? Düğün Dansı Seçimi Nasıl Yapılır ? Ülkemizde son dönemde düğün etkinlikleri pek çok kategoriye ayrılır oldu ve bunda organizasyon şirketlerinin etkisi çok büyük; zira, son dönemdeki düğün varyasyonlarını çoğu zaman organizasyon şirketi aracılığı ile gelin ve damat, birlikte belirlemekteler. Bakıldığında, kır düğününden kış düğününe kadar pek çok...

Yurt Dışında Düğün Yapılır Mı? Yurt Dışında Evlenmek

Yurt Dışında Düğün Yapılır Mı? Yurt Dışında EvlenmekYurt dışında evlenme fikri, evlenmeyi düşünen pek çok kişi için oldukça cazip görünür. Burada önünüzde iki seçenek olacak, ya sizin, ailenizin ve sevdiklerinizin yaşadığı şehirde büyük bir düğün, ya da daha küçük bir grup ile yurt dışında düğün yapmak. Kalabalık düğünlerden hoşlanıyorsanız ve bu mutluluğunuzu...