fbpx WHATSAPP'DAN BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Çeltek Mh. No:38/B Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 22:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Düğün Öncesi Kaçınmanız Gereken Hatalar

Düğün gününe şunun şurasında birkaç ay kalmış, hazırlıkları hala tamamlamamış olabilirsiniz ancak umuyoruz bir planlama yapmışsınızdır. Düğün öncesi planlamalarınız, kusursuz bir biçimde işlerse düğün gününde oldukça rahat edebilir ve kendinizi eğlenceye kaptırabilirsiniz; ancak aksilikler başlarsa, önünü almak epey zordur. Bugünkü yazımızda sizler için bu konuya eğilecek ve düğün öncesi kaçınmanız gereken birkaç önemli hatadan bahsedeceğiz.

Elbette, düğün hazırlıkları süresince her şeyi düşünemezsiniz ve biz de her hatadan bahsetmedik, ancak en önemlileri bunlar ve özellikle gelinin bu konularda dikkatli olması, düğün gününde mükemmel bir eğlence yaşamasını sağlayacaktır.

Düğün Günü Cilt Bakımı Yaptırmayın

Stres, kaos, plansızlık ve aksilikler sonrasında, gelinlerin ciltleri genelde akneler ve sivilceler ile gelinleri mutsuz edebilir ve genelde yapılan en büyük hata, düğüne birkaç gün kalmışken cilt bakımı yaptırmaktır. Sakın ama sakın, düğüne birkaç gün kala cilt bakımı yaptırmayın.

Cilt bakımları, düğün gününden birkaç ay önce başlamalı ve uzman bir cilt bakımcı eşliğinde yaptırılmalıdır, aksi durumda, düğün günü yapılan cilt bakımları sonrasında, düğün gününde yapılacak makyajlar çoğu zaman çabucak akar. Tutmayan makyajlar, genelde gelinleri epey sinir eder ve bu sebepten size önerimiz, birkaç ay önceden bu bakımlara başlamanız ve yaklaşık bir ay kala bitirebilmeniz yönünde olacak.

Düğün Günü Hava Durumuna Dikkat Edin

Çok hoş bir kır düğünü tercih etmiş olabilirsiniz, ancak hava durumuna hiç göz attınız mı? Teknoloji çok gelişti ve artık aylar sonrasının hava durumunu bile rahatlıkla görebiliyoruz. Aşağı yukarı doğru çıkan bu meteorolojik tahminlere göz atarak, düğün gününüzü belirlemenizi tavsiye ediyoruz. Yapılan onca hazırlığın boşa gitmemesi adına bu şarttır. Eğer, o hafta yağmurlu gösteriyorsa örneğin, düğününüzü bir hafta erkene çekebilir yahut bir haftalığına erteleyip davetiyelerinizi o biçimde bastırabilirsiniz.

Davetiyelere Dikkat

Günümüzde davetiye bastırmak çok basit, ancak istediğiniz davetiyeyi bulabilmek ve tasarımın düzgün olduğunu kabul ederek davetiyeyi bastırmak ve sonrasında davetiyede belli hatalar bulabilmek, hem gelini hem de damadı çok üzer. Karışıklıklar yaşanabilse de, davetiyenizi toplu bir biçimde bastırmadan önce bir nüsha isteyin ve bu nüshayı birkaç gün evde tutun, sonrasında bu nüshayı olabildiğince detaylı bir şekilde kontrol edin.

Sıcağı sıcağına bir şeyler aklınıza gelmese de yahut hataları keşfedemeseniz de, sakin bir durumda göz attığınızda davetiyenizde pek çok hataya rastlayabilirsiniz. Bu sebepten, dikkat etmenizde yarar var.

Mutluluklar.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Düğün Öncesinde Yapılması Gereken Saç Bakımları

Düğün Öncesinde Yapılması Gereken Saç BakımlarıYaz ya da kış fark etmeksizin düğün hazırlıkları, kaldıkları yerden pek çok çift için devam ediyor. Hem ailelerin hem de bireylerin şüphe yok ki oldukça heyecanlı bir süreçte geçirdikleri bu hazırlıklarda kadınlar için en önemli olaylardan bir tanesi, saç meselesi. Bakıldığında, saçın bakımı ve benzeri uğraşlar için...

Evlenmeyi Planlayan Çiftler İçin Egzotik Balayı Fikirleri

Evlenmeyi Planlayan Çiftler İçin Egzotik Balayı FikirleriDüğün planları yapmaya başladığınızda, göz ardı etmemeniz gereken bir detay da balayıdır. Balayınız için eşiniz ile birlikte kayak yapmaya gitmek istiyor olabilir ya da sahilde uzanmayı tercih edebilirsiniz. Maldivler’de su üstünde yüzen bir villada mı kalmak istersiniz? Tanzanya’da safari yapmayı mı? Toskana’nın...

Balayı Tatili Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Balayı Tatili Hakkında Bilmeniz GerekenlerÜlkemizde her yaz binlerce kişi evleniyor ve dünya evine giren bu çiftler, elbette kendilerine bir balayı planını muhakkak, düğünden önce yahut düğünden sonra hazırlıyorlar. Balayı planını yaparken, dikkat etmeleri gereken pek çok durum olan evli çiftlerin, bu durumlara dikkat etmemesi ise çoğu zaman hem fazla para ödemelerine...