fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Fark Yaratan Tasarımları İle Davetiye Seçenekleri

Evlilik, birbirini seven iki insanın tek bir hayatı ortak olarak yaşamasını sağlayan en güçlü birlikteliktir. Evlilik kararı alan çiftler, bu özel anı düğün veya benzeri bir tören ile sevdikleri eşliğinde gerçekleştirmeyi isterler. Bu isteklerini de gerçekleştirebilmek için birçok hazırlık aşamalarının tamamlanması gerekir. Bu aşamalar yaşanılan bölgeye, kültür ve geleneklere göre değişiklik göstermektedir. Ancak her evlilik töreninin gerçekleşmesine kadar olan hazırlık aşamalarında belli ihtiyaçlar bulunmaktadır. Bunlar nişan, çeyiz hazırlığı, davetiye basımı olarak sıralanabilir.

Özel günlerde konukların davet edilmesinde, belli organizasyon ve etkinliklerde insanlara duyuruda bulunmada davetiye kartları tercih edilmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte haberleşme ve duyuru iletme mesajları dijital ortama geçse bile hala resmi ve özel günlerin konukları için davetiyeler tercih edilmektedir. Gelişen teknolojiler ise davetiye tasarımı alanında yoğun olarak fark yaratmak ve müşteri beğenisini kazanmak için kullanılır. Davetiyeler genel olarak sünnet, nişan, kına, nikah gibi özel günlerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Davetiye Seçim Aşamasının İlk Adımı: ”Güvenilir Davetiye Firmasının Seçimi”

Günümüzde her sektörde olduğu gibi davetiye tasarlama ve basım sektörü de kendini oldukça geliştirmiştir. Davetiye hazırlığı yapan firmaların sektör üzerindeki ciddi artışı ve piyasada bulunan  geniş ürün çeşitliliği evlilik aşamasında olan çiftleri oldukça zorlamaktadır. Çünkü davetiye kartı seçiminde oldukça zorlanmalara ek olarak bir de firma seçiminin zorluğu eklenmiştir. Firma tercihi yaparken seçim, teknolojiyi takip eden bir firmadan yana olmalıdır. Çünkü gelişen teknolojiyi bünyesine dahil eden davetiye firmaları, özellikle düğün davetiyesi üzerinde ciddi tasarımlar gerçekleştirmektedir.

Mevcut davetiye firmaları arasından güvenilir bir firmayı tercih etmenin ardından, sunulacak olan davetiye modellerinin arasından tercih yapmak yine önemli bir süreçtir. Evlilik hazırlıklarındaki seçimler genel olarak kadınların inisiyatifine bırakıldığı için tasarlanan davetiye modelleri de başta kadınların gözüne hitap eder olmalıdır. Bunun için firmaların tasarım ekipleri oldukça güçlü gereksinimlere sahip olması gerekir. Aynı zamanda evlenen çiftlerin ekonomik durumları da düşünülerek ucuz davetiye seçenekleri de mevcut olmalıdır. Seçilen firma, numune taleplerine açık bir halde olmalı ve web siteleri üzerinden tasarlanan davetiye modellerini sunma hizmeti vermelidir. Bu sayede çiftler zaman kaybetmeden aradıkları davetiyeyi kolay yoldan temin edebilmelidir.

Sunulan Davetiye Modelleri Arasından Tercih Nasıl Yapılmalıdır?

Öncelikle firma tarafından sunulan davetiye seçenekleri, oldukça geniş seçeneklere sahip olmalı ve modeller hem geleneksel hem de yeniliği takip eden ürünler olmalıdır. Çünkü her çiftin tercih yönleri farklı olacağından sunulan model seçenekleri de fazla olmalıdır. Davetiye modelleri arasından tercih yaparken ise, evlilik gibi özel bir anın duyurulmasını sağlayan bu aracın da yine evlilik gibi özel olması gerektiği düşülmelidir. Bunun için ileride çiftler düğün ya da nişan davetiyesi ile karşılaştığında ilk günkü gibi özel hissetmelidir.

Tercih edilecek davetiyenin oldukça kaliteli olmasından emin olunmalıdır. Çünkü kalitesiz kağıt kullanılan bir davetiye çabuk yıpranıp kısa süre içinde kullanılmaz hale gelir. Ardından düğün davetiyesinin teması belirlenmelidir. Belirlenecek olan tema da davetiye sözleri için oldukça önemlidir. Tema belirlenirken çiftlerin istediği tarza göre eğlenceli, romantik gibi türlerde maniler yazılmaktadır.

Bir davetiye kartında görsellik de oldukça önemlidir. Bu görselliğin davetiye üzerinde güçlü bir şekilde oluşabilmesi için ise fotoğraflardan ve canlı renklerden faydalanılır. Bunlar dışında davetiyede kullanılan yazı dili de önemli olan bir diğer konudur. Çünkü, davetiye içerisinde kullanılacak açıklama yazıları ve maniler davetliler ile olan samimiyet derecesine göre değişiklik gösterir. Tüm bunlar davetlilerin düğün kartı üzerindeki ilgilerini belirleyen etmenlerdir. 

      

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Bekarlığa Veda Partisi Hazırlıkları

Bekarlığa Veda Partisi HazırlıklarıDüğün döneminin yaklaşmasıyla beraber bekarlığa veda partileri de artmaya başladı. Bekarlığa veda partisi, düğünden birkaç hafta önce yapılan, eğlenceli, stres atmaya yardımcı bir eğlence türüdür. Kadınlar ve erkekler tarafından yapılır. Bu tür eğlencelerden önce yapılması gereken parti hazırlıkları vardır. Peki,...

Kına Gecesi İçin En Popüler Şarkı Listeleri

Kına Gecesi İçin En Popüler Şarkı ListeleriKına gecesi düzenlemek isteyen ve kına gecesi için popüler şarkı listeleri hazırlamak isteyen her insan, bazı unsurları dikkate alarak hazırlama yapmalıdır. İlk olarak, kısa gecesinde gerçekleştirilmek istenen bir etkinlik olabilir. Bu etkinlik ve kına gecesi akışının hangi zamanlarda yapılacağını bilmek, popüler olan şarkılardan...

SEDEF SÜNNET-6196

SEDEF SÜNNET-6196DAVETİYE ÖZELLİKLERİ ...


Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/mertdavetiye/public_html/wp-content/plugins/official-facebook-pixel/core/FacebookServerSideEvent.php on line 94