fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

İmaret Mah. 144. Sk No: 12/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Yeni Sezon Davetiye Modelleri

Değişen dünyayla beraber her alanda ilerlemeler oluşmaktadır. Özellikle sürekliliği olan alanlar değişen dünyaya ve modaya ayak uydurmak zorundadır. Bu alanlardan biri de elbette düğünlerdir. Düğünler asla bitmeyecek bir alan olduğundan dolayı her anlamda gelişen şeylere göre dizayn edilmelidir. Düğünlerde sık sık kullanılan gelinlik ve damatlık gibi pek çok şey durmadan değişip gelişmekte, modacılar durmadan farklı farklı modeller ortaya çıkarmaktadır. Bununla beraber düğünlerde en çok kullanılan şeylerden biri de davetiyelerdir.

Davetiyelerin en sık kullanıldığı alan düğünler olduğundan, davetiyeden söz açıldığında insanların aklına ilk olarak düğünler gelir. Fakat davetiyeler düğünler dışında da pek çok alanda sık sık kullanılmaktadır. Davetiyeler düzenlenen bir parti, cenaze töreni, nişan, kına, toplantı vs. daha pek çok alanda kullanılmaktadır. Davetiyelerin bu kadar çok kullanılması da elbette yüzlerce farklı çeşit davetiyenin oluşmasına yol açmıştır. Günümüzde de sürekli olarak yeni sezon davetiye modelleri üretilmektedir. Kişilerin diledikleri gibi davetiye bastırması da mümkündür.

Yeni Sezon Davetiye Modelleri

Yeni Sezon Davetiye Modelleri

Davetiye Modeli Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Davetiye modeli seçerken dikkat edilmesi gereken bir takım unsurlar vardır. Bunlardan biri satın alınacak olan davetiyenin konusudur. Yani bu davetiye hangi amaçla kullanılacaksa ona yönelik bir seçim yapılmalıdır. Örnek vermek gerekirse toplantı gibi alanlar için daha çok zarf türünde davetiyeler kullanılır. Bunun sebebi ise daha ciddi bir alan olduğunu göstermektir. Düğün gibi alanlarda ise eğer bir konsept varsa o konsept üzerinden ilerlenilir ve davetiye seçimi çok kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Fakat herhangi bir konsept mevcut değilse davetiye yaptırmak isteyen kişi kendi zevkine göre bir seçim yapıp, istediği davetiyeyi satın alabilir.

Kısaca özetlemek gerekirse davetiye seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenlerden şu şekilde bahsedilebilir:

  • Deseni
  • Şekli
  • Uyumu
  • Fiyatı
  • Kalitesi

Bu ve bunun gibi şeylere dikkat ederek alınan davetiyeler, ileride davetiyeyi satın alan kişilerin pişman olmaması açısından önemlidir.

Davetiyeler Nereden Alınabilir?

Davetiyeler hemen hemen her yerde kolaylıkla bulunabilecek şeylerdir. Fakat her davetiyenin kalitesi, fiyatı ve görünümü aynı değildir. Bu yüzden davetiye alınacak yerin güzel bir şekilde araştırılması, daha sonra davetiyenin alınması gerekir. Eğer bu şekilde yapılmazsa hem verilen para boşa gidebilir, hem de kişiler istemedikleri problemlerle karşı karşıya kalabilir. Genel olarak düğün üzerine şeyler satan dükkanlarda davetiye bastırılabilir. Fotoğrafçıların pek çoğu da davetiye işleriyle ilgilenmektedir.

Fakat araya giren pandemi dolayısıyla pek çok insan internet üzerinden davetiye almaktadır. Bunu yaparken de davetiye alınacak olan yerin kaliteli ve güvenilir olan bir yer olmasına dikkat edilmelidir. Fakat internet üzerinde bulunan ve insanların memnun kaldığı bir sürü alışveriş sitesi mevcuttur. Bu gibi yerlerden gönül rahatlığı ile alışveriş yapılabilir.

Yeni Sezon Davetiyelerin Özellikleri Nelerdir?

Her sezon dünyada bir sürü şey değişip gelişmektedir. Bununla beraber her sektörde ilerlemeler görülür ve o sektöre hakim olan kişiler bu ilerlemelere göre hareket ederler. Eski sezon ürünler o dönemin gerisinde kaldığından ve bulunulan dönemde yeni ürünler ortaya çıktığından dolayı pek fazla tercih edilmez. Yeni sezon ürünler ise diğerlerine göre çok daha sık tercih edilir. Bunun bir örneği de davetiyelerdir.

Davetiyeler her alanda kullanılan şeyler olduğundan dolayı her sezon yeni ve farklı modelleri ortaya çıkmaktadır. Yeni sezon davetiyeler kalite, renk, uyum, fiyat, doku, şekil vs gibi özellikler bakımından çok daha fazla şekilde değişime uğramıştır. Bu sebeple de pek çok insan tarafından ilk olarak yeni sezon davetiye modelleri tercih edilmektedir.

Davetiyelerin Fiyatı Neye Göre Belirlenmektedir?

Genel olarak davetiyelerin fiyatları davetiyenin kalitesine ve yaptırıldığı yere göre belirlenmektedir.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Davetiye Modeli Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Davetiye Modeli Seçerken Dikkat Edilmesi GerekenlerDavetiye Modeli Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Davetiye modeli, nasıl bir tören yapılacağı hakkında bilgiler içerir. Tören tarzını en iyi şekilde yansıtacak davetiye seçimin önemi çok büyüktür. Aynı anda yüzlerce model arasından seçim yapmak zorunda kalan düğün sahipleri, kişisel zevklerini ön planda tutarak en doğru...

Evde Kına Gecesi Nasıl Olur?

Evde Kına Gecesi Nasıl Olur?Evlilik öncesinde gerçekleştirilen en keyifli ve en eğlenceli gündür. Kına gecesi gelenek olarak düğünden bir gün önce kız evinde yapılır. Gelin ve ailesi için oldukça duygusal bir günken davetliler için eğlenceli ve keyifli bir gündür. Yüzyıllardan süre gelen bir gelenektir. Kına merasimleri düğünden bir gün önce gelinin...

Düğünlerde Kararsız Kalınan Noktalardan Biri : Davetiye

Düğünlerde Kararsız Kalınan Noktalardan Biri : Davetiyeİkili ilişkilerde evlenme kararı alındıktan sonra düğün aşamasına geçilir. Bu aşama birçok kişinin yorulmasına, zorlanmasına ve istenmeyen durumlar oluşmasına sebep olabilir. Bu noktada dikkate alınması gereken ince noktalar vardır. Aşağıda bu noktalardan bazıları ayrıntılı olarak anlatılmıştır.  Düğün Hazırlıkları Düğün...