fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 20:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Gelinlik Almadan Önce Bilinmesi Gereken 5 Model

Düğün etkinliği gelip çattığında tüm ilgi gelin ve damadın üzerinde olsa da gözler her zaman gelinin üzerinde yoğunlaşır.

Damadın kıyafetleri neredeyse her zaman aynıdır. Değişiklik olduğunda, yalnızca takım elbiselerinden manşetlere, renklere (daha modifiyeli olanlar için) veya benzeri olarak değişir. Gelinlikler ise (bu bir kadın olmanın birkaç avantajlarından biridir), daha büyük çeşitlendirmesi bulunan, gelinin isteklerine bağlı olarak bir tasarımcı işidir.

Tasarruf yapmak isteyen gelinler elbiselerini kiralamayı tercih ediyor. Elbisenin kiralanmasını tercih etmenin bir başka nedeni elbisenin bir kez giyileceği düşüncesidir. Arzularına uygun bir elbisede ısrar etmek isteyen kadınlar için en iyi seçenek ömür boyu onlara sahip olmaktır. Gelinler güzel ve kusursuz görünmelidir. Bu yüzden dikkatin merkezi olmak için buna uygun olacak bir gelinlik modeli seçmelisiniz. Gelinler, bu parti için pek çok detaya dikkat ediyor ve gözlerinin önüne asılacak endişelerden biri de gelinliğin seçimi.

Hiçbir gelin kendisine yakışmayacak bir gelinliğin içinde olmak istemez. Basit bir model bile olsa, kendisine uygun olmayan bir şeyi giymez. Gelinlik şablonları hakkında 5 ipucu vermek için buradayız.

1. Uzun Kuyruklu Modeller

Bu tür gelinlik modelleri her dönem, özellikle sonbahar düğünlerinde en yaygın olanlardandır. Bakan gözleri ‘darmadağın’ bırakır. En çok talep edilenlerden biridir çünkü geline güzellik sunmasının yanında ona bir zarafet asillik kazandırır. Model tamamen düz olabilir veya boyun çizgisinde (elbisenin üstünde, sağ kısımda) biraz ayrıntıya sahip olabilir. Bu detay zarif bir dokunun kullanılmasıyla oluşturulabilir.

2 – Prenses Yaka Gelinlikler

Bu tür modellerde boyun çizgisi, göğüslerin daha büyük olduğu izlenimini yaratır. Bu nedenle büyük göğüsleriniz varsa gelinliklerde bu tür bir yaka çizgisinden kaçının. Büyük göğüsleriniz varsa ve bu modeli kullanmak istiyorsanız, göğüslere daha fazla destek vermek için geniş askılı modellere bakmanızda yarar var.

3 – Dantel Modeller

Giyeceği gelinliğin üzerinde ayrıntılar ve detaylar bulunan modelleri tercih etmek isteyen gelinler de vardır. Kıyafetin arka kısmında şeffaflık, üzerinde küçük ayrıntılar taşıyan modeller oldukça ilgi görüyor. Bunu zarif bir kolyeyle tamamlayabilirsiniz. Dantelli bir gelinlik modeli çok fazla yenilik gerektirir ancak düz ve tüylü bir kıyafet olsa da, kumaşın inceliğinden ötürü kıyafet oldukça güzel durur.

4 – Denizkızı Kuyruğu

Bu model çok düzenlidir. Denizkızı kuyruklu gelinlikler (sağdan diz çıkıp oradan açılır) basit bir model değildir. Geline büyüleyici bir zarafet verebilmek için tasarlanmıştır. Dikkatleri gelinin üzerine çekmeyi rahatlıkla başarır.

5 – Önü Düz Modeller

Çok talep edilen diğer bir model de, gelinlerin değerini artırmak ve büst kısmını vurgulamak için tasarlanan bu modellerdir. Dahası, yüksek beli (büstün hemen altında) Kenarlarındaki taş gibi ayrıntılar (özellikle de yaka çizgisinde) bu modelde fark yaratıyor.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

En Güzel Düğün Hangi Ayda Olur?

En Güzel Düğün Hangi Ayda Olur?Düğün mutluluk anında yanımızda görmek istediklerimizle paylaşılan kalabalık çalgılı, yemekli eğlencelerdir. Kültürel değerler içerisinde yer alan düğün ritüeli; evliliğe adım atan çiftlerin hazırlık ve sonrası tüm etkinlikleri kapsar. Uzun bir hazırlık süreci gerektirdiği için bu süreç ortalama 15 gün öncesi başlar. Mevsimine...

En Popüler Düğün Davetiyesi Modelleri Hangileridir?

En Popüler Düğün Davetiyesi Modelleri Hangileridir?Davetiye seçiminde en büyük etken genellikle gelinler olmaktadır. Düğün ile ilgili diğer hazırlıklar ile ilgilenen gelinler davetiye seçiminde de belirleyici rol oynamaktadır. Bu noktada gelinlerin birçoğu seçim esnasında en çok satan popüler ürünleri dikkate almakta ve o doğrultuda seçim yapmaktadır. Bunun sebebi düğün davetiye...

Bayanlar İçin 4 Nişan Davetiyesi Modeli

Bayanlar İçin 4 Nişan Davetiyesi ModeliHer türlü nişan ve organizasyonu konusunda kaliteli ve güvenilir hizmet veren firmamız sayesinde artık bayanlar kendi isteklerine uygun nişan davetiyesi seçebilmektedir. En güzel davetiye çeşitlerinin bulunduğu artık bayanlar kendilerini özel olarak tasarlanmış davetiyeler ile nişanlarının tadını çıkarmaktadır. Sitemizde bulunan...


Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/mertdavetiye/public_html/wp-content/plugins/official-facebook-pixel/core/FacebookServerSideEvent.php on line 94