fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

Mansurdede Mah. 99. Sk. No:4/A Merkez/Karaman 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Özel Gün Davetiyeleri

Mutlu anlar sevdiklerinizle paylaştıkça daha da anlam kazanır. Mutluluğunuza ortak olmaları için onları da yanınızda görmek istersiniz. Kişi özel gününde her şeyin kusursuz olmasını isteyebilir ve her bir detayla özel olarak ilgilenir.

Düğün, nişan ya da sünnet kutlaması için öncelikle mekan ve tarih belirlenir. Tüm hazırlıklar yapıldığında geriye davetli listesi oluşturmak kalır. Listedeki her bir değerli misafir için özenle seçilen davetiyeler gönderilir. Farklı model ve seçeneklerimizle, uygun fiyatlarımızla sizler için bu deneyimi eşsiz hale getirmeye gayret göstermekteyiz. 

Davetiye Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Her kutlamanın konsepti farklı olduğu için buna uygun düğün davetiyesi seçmek gerekir. Özel kutlamalar için çoğunlukla havanın güneşli ve sıcak olduğu mevsimler tercih edilmektedir. Bu dönemlerde düğün, otel, balo salonları, kır bahçeleri gibi kutlama mekanları da konseptlerini değiştirebilmektedirler. Daha çok çiçeklerin ön planda olduğu, ferah ortamlar ve sade süslemeler görmek mümkündür. Bu da bizi daha canlı renkli ve çiçek motiflerinin olduğu davetiyeler seçmeye yöneltir.

 Eğer soğuk aylarda, sonbahar ve kış mevsimlerinde kutlama yapılıyorsa daha koyu renkler tercih edilir. Ayrıca sıcak mekanlar oluşturulmaya çalışılır.

 Hava ve organizasyon faktörlerinin yanı sıra en önemli etken gelin ve damat adaylarının giyim tarzıdır. Günümüzde binlerce gelinlik ve nişanlık modelleri mevcuttur. Ayrıca gelin/nişan çiçeği ya da ayakkabısı da birbirini tamamlayan parçalardır. Damatlık ve smokin modelleri de son yıllarda çeşitlilik kazandığı için farklı kombinasyonlar da ortaya çıkmaktadır. Nişan merasiminde erkek kadının kıyafetine uygun renklerde kravat seçmektedir. Düğünlerde ise damatlıktaki çiçek yine gelinin 
aksesuarları ile bütün oluşturmaktadır.

 Sonuç olarak düğün ve nişanlarda bir bütünlük oluşturabilmek için davetiye seçerken tüm unsuları 
göz önünde bulundurmak gerekir. Hayalinizdeki düğün ya da nişan temasına uygun renk ve modeldeki davetiyeyi bu durumları dikkate alarak daha kolay seçebilirsiniz.

Düğün ve Nişan Davetiyesi Modelleri

 Düğün ve nişan davetiyesi seçerken asıl önemli olan sizin kişisel zevk ve tercihlerinizdir. Davetiye hem sizler hem de sevdikleriniz tarafından ömür boyu saklanabilecek hatıradır. Farklı seçenekler arasından size uygun davetiye modelleri belirleyebilirsiniz.

 Davetiye seçiminizde bütçe planınıza uygun olarak ekonomik ve lüks davetiye modelleri kategorilerine bakabilirsiniz. Her bütçeye uygun modellerimiz mevcuttur. Davetiye modellerimizde farklı zarf seçenekleri mevcuttur;

üçgen zarflılar

kapalı zarflılar

renkli zarflılar

kraft zarflılar

klasik zarflılar

yarım zarflılar 

 Ayrıca bunların yanı sıra mor, bordo, beyaz ve yeşil renk gibi zarf seçenekleri de mevcuttur. Davetiye siparişlerinizde adet belirtebilirsiniz. Daha ekonomik olması açısından 1000 adet davetiye bastırabilirsiniz. Böylelikle hem kaliteli hem de ucuz davetiye siparişi vermiş olursunuz. Çiftli davetiye hizmetimizi satın aldığınızda iki farklı model belirleyerek ekonomik fiyatlarla fark yaratabilirsiniz.

Davetiye Sözleri

 Mutlu gününüzü  anlamlı ve güzel kelimelerle misafirlerinize ilan etmek istersiniz. Davetiye sözleri sizin seçtiğiniz bir yazı olabileceği gibi tarafımızca sunulan alternatifler arasından da belirlenebilir. Davetiye sözünüzü belirledikten sonra davetiye üzerinde yer alması gereken diğer bilgileri paylaşabilirsiniz. Adres, tarih, iletişim numarası ve isim gibi bilgileri eksiksiz olarak tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.

Ödeme, Teslimat ve İletişim 

Davetiye modellerimiz arasından seçimde bulunduktan sonra tarafınıza numune gönderilebilir. Konuyla ilgili Whatsapp aracılığıyla bilgi alabilirsiniz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda tasarlanan davetiye Whatsapp kanalıyla onayınıza sunulur. Siz onay verdikten sonra baskı işlemine başlanır. Güvenle alışveriş yapabilmeniz için kapıda ödeme seçeneğimiz mevcuttur.  Kapıda ödeme için ek  ücret ödemezsiniz. Ürünümüz ücretsiz kargo ile tarafınıza ulaştırılır. Sipariş verdiğiniz gün ve saate göre teslimat gününüz değişiklik gösterebilir. 

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Tüm Dünyadan Düğün Gelenekleri

Tüm Dünyadan Düğün GelenekleriEvlenmek için yapılan, genel olarak geleneksel yönleri de bulunan müziği, eğlencesi de olan evlenme törenine düğün adını vermekteyiz. TÜRKİYE’DE İLGİNÇ DÜĞÜN GELENEKLERİ Artık eskisi kadar geleneklere itibar edilmese de Anadolu’da hala ilginç düğün geleneklerini sürdüren yerler bulunmaktadır. Yazımızda ilginç...

Kına Gecesi ve Düğün Bir Arada Olur Mu?

Kına Gecesi ve Düğün Bir Arada Olur Mu?Bilindiği üzere her genç kızın hayali olan şeylerden birisi de evlenmektir. Bembeyaz gelinliği giymek, aile evinden eşinin evine geçme süresince yapılan birçok hazırlık ise bunun en heyecanlı ve stresli kısmı olmaktadır. Çoğu gelin bu dönemi çok rahat atlatırken çoğu için ise geçmek bilmeyen bir hengame haline gelmiştir....

Kısa Gelin Saçı Modelleri

Kısa Gelin Saçı Modelleriİlerleyen günlerde gelin olmayı düşünen bir gelin adayı için gelinlik modelinden daha önemli ne olabilir? Tabi ki bir düğün saçı modeli! O büyük gün geldiğinde her gelin; güzel, şık ve çarpıcı görünmek ister. Düğün fotoğrafında güzel çıkmak da önemlidir. Kısa saçlara sahipseniz ve gelin saçı konusunda seçeneklerinizin...