fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 20:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Mutluluğu Paylaşmanın İlk Adımı Davetiye

Özel günlerimizi bizler için unutulmaz kılan davetiyeler, heyecanlarımızı sevdiklerimizle paylaşmanın ilk aşamalarından birisidir. Davetiyelerde farklı model ve renk seçeneklerinin olması ise kimi zaman karar vermeyi zorlaştırabilir. Her tarza uygun ve bütçeyi zorlamayacak tasarımlar, Mert Davetiye tarafından siz değerli müşterilerimiz için hazırlandı. Karar verme aşamasında sevdiklerinizle beraber dilediğiniz seçimleri yapabilir, özel günlerinizi yıllar boyu saklayacağınız anılara dönüştürebilirsiniz.

Güvenilir Hizmet İçin Doğru Adres

2014 yılından bu yana kaliteli hizmet prensibi benimseyen Mert Davetiye, ülkenin her yanından müşterilere güvenle ulaşıyor. Vaktin çok kıymetli olduğu zamanlarda farklı tasarımları aynı anda online ortamda görme fırsatı bulunuyor. Müşteri memnuniyeti parolasıyla verilen hizmet uygun fiyatlarla birleştiğinde mutlu son kaçınılmaz oluyor. Sizler için örnek olarak hazırlanmış tasarımlar arasından seçiminizi yapabilir, kısa sürede davetiye siparişinizi güvenle oluşturabilirsiniz.

Davetiye Çeşitleri

Günümüzde, birçok organizasyon için farklı tasarımlara sahip davetiye siparişleri veriliyor. En sık kullanılan düğün davetiyesi olarak görülse de nikah, sünnet, kına, nişan gibi organizasyonlarda da davetiye kullanılıyor. Nişan davetiyesi tasarımlarıyla düğün veya nikah için tasarlanmış modeller genellikle benzerlik gösteriyor. Sadeliği veya daha canlı modelleri tercih edenler için farklı tasarımlar oluşturuluyor. Kişisel zevklere özel renk seçenekleri veya tasarımlar müşteri tarafından incelendikten sonra karar aşaması tamamlanmış oluyor.

Davetiye Modelleri

Nişan, düğün, nikah, sünnet gibi organizasyonlara yönelik davetiye modelleri Mert Davetiye’nin online dünyasında sizleri bekliyor. Normal koşullar altında fazla model inceleme şansı olmazken internet üzerinden birçok tasarım aynı anda görülebiliyor. Müşterilerimiz, birçok alternatifi bir arada görerek kendi zevklerine uygun seçimleri gerçekleştirebiliyor. Davetiyenin kağıt türü, zarflı/zarfsız oluşu veya davetiye biçimi gibi detaylar incelenerek internet üzerinden kolaylıkla karar verilebiliyor. Zarflı model tercih edecekler için zarfın türü ve rengine kadar farklı seçenekler arasından sipariş verilebiliyor.

Davetiye Fiyatları

Kaliteli hizmet anlayışı ile uygun fiyat birleştiği zaman müşteri memnuniyeti de artıyor. Kaliteli ve ucuz davetiye siparişi vermek isteyenler için farklı alternatifler Mert Davetiye’de müşterilerini bekliyor. Teknolojiyle birlikte gelişen dünyamızda birçok örnek tasarımı fiyatlarıyla birlikte değerlendirme imkanı bulunuyor. Farklı fiyat seçeneklerini bütçenize göre karşılaştırarak uygun fiyatlarla siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Kapıda ödeme veya havale/eft ödeme seçeneklerini kullanarak siparişinize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Davetiyeni Tasarla

Kişisel zevklerin ve tercihlerin farklılaşması davetiyenin tasarımına da yansıyor. Yeni tip modelleri tercih edenler veya klasikten yana olan müşteriler için uygun seçenekler Mert Davetiye’de bulunuyor. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi anlayışıyla çıktığımız bu yolda uzman grafikerler eşliğinde davetiye tasarımları hazırlanıyor. Kendi tarzınıza uygun modeli belirledikten sonra birtakım özelleştirmeler yapabilirsiniz. Eklemek istediğiniz davetiye sözleri veya yapmak istediğiniz ufak dokunuşlarla size özel hazırlanan davetiyeniz yalnızca bir kargo uzaklıkta.

Hızlı Teslimat

Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte internet alışverişinin tercih edilme oranları artıyor. Normal matbaa baskılarındaki gecikmeler veya işleyişteki aksaklıklar bekleme sürelerini uzatabiliyor. İnternetten sipariş verildiğinde baskı süreleri kısalıyor ve teslimatlar daha çabuk gerçekleşiyor. Aynı zamanda indirimli seçenekleri bir arada görme veya fiyat karşılaştırabilme olanağı da artıyor. Online sistem üzerinden yürütülen seçim ve karar aşamalarıyla bu süreç kısaltılmış oluyor.

Müşteri Memnuniyeti

 Teslimat aşaması gerçekleşmeden önce müşteriler numune talebinde bulunabiliyor. Numune talebi, müşterinin kullanılacak kağıdın kalitesini görmesini sağlıyor. Baskı kalitesini anlamak toplu sipariş vermeden önce müşteriyi rahatlatıyor. Müşteri ve satıcı arasında çözüm odaklı yaklaşımlar geliştirilmesi güven ortamı oluşturarak müşteri memnuniyetini arttırıyor. Mert Davetiye bireysel veya kurumsal olarak sipariş vermek isteyenler için kaliteli hizmet ve uygun fiyatları bir araya getiriyor.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

En Şık Davetiye Modelleri

En Şık Davetiye ModelleriDavetiyeler yaşayacağınız bu n güzel gün adına belki de hatıra olarak kalacak en güzel şeylerden biridir. Bu yüzden şık ya da farklı olması, çiftlerin kendileri beğeneceği gibi aynı zamanda herkesin büyük bir beğeni ile karşılayacağı bir davetiye olması büyük bir önem arz etmektedir. Elbette bu çiftlerin zevk ve yaşam...

İstenilen Davetiye Ulaşmak İçin Gerekenler

İstenilen Davetiye Ulaşmak İçin GerekenlerDavetiyeler kişilerin etkinliklerini sevdiği ya da katılım sağlamasını istedikleri kişilerin gelmesini istedikleri zaman bir ürün aracılığı ile ulaştırmayı sağlar. Bu anlamda davetiyelerde dikkate alınması gereken konular vardır. Bunların temel unsurları bulunmaktadır. Bu unsurlar ve tasarım fikirleri aşağıda ayrıntılı...

Özel Düğünlerin Güzel Davetiye Modelleri

Özel Düğünlerin Güzel Davetiye ModelleriHer genç kızın hayalidir zamanı geldiğinde sevdiği ile evlenip yuva kurmak. Bu hayaller gerçekleşmeye başladığında gerekli olan en büyük ihtiyaçlardan biridir davetiye. Bu yüzden davetiye seçerken çok muazzam bir araştırma ve özen gereklidir. Günümüzün düğün ve nişan davetiye modelleri binlerce seçenek ile sunulmaktadır....


Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/mertdavetiye/public_html/wp-content/plugins/official-facebook-pixel/core/FacebookServerSideEvent.php on line 94