fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 20:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Otelde En Güzel Düğün Nasıl Yapılır?

Yeni evlenecek çiftleri tatlı bir telaş sarmaya başladı. Özellikle mekan konusunda yaşanan kararsızlıklar çiftleri büyük oranda etkiliyor. Son dönemlerde mekan olarak oteller çok sık tercih edilmeye başlandı.

Sunduğu avantajlardan dolayı birçok çift otel düğünü yapmayı düşünüyor. Otelde gösterişli ve eğlenceli düğünler yapmak mümkündür. Peki otelde düğün nasıl yapılır? Sorusuna bir bakalım.

Otel düğünü oldukça mantıklı ve ekonomik bir fikirdir. Otel düğünü yapmak için bu hizmeti sunan firmalar ile iletişime geçmek gerekir. Otelin mekanı, çiftlerin isteklerine ve arzularına göre dekore edilir.

Otel düğünleri için çok farklı paket seçenekleri vardır. Mekan, fotoğrafçı, ikramlar, müzik gibi en önemli unsurlardan yararlanılabilir. Süsleme işlemleri de firmalar tarafından gerçekleştirilir. Çiftlere sunulan seçeneklere göre mükemmel bir otel düğünü yapmak çok kolaydır.

Otel Düğünü Yapmak Ne Gibi Avantajlar Sunar?

Son dönemlerde çok fazla popüler olan otel düğünleri, çok sayıda avantajı da beraberinde getiriyor.

Avantajları şunlardır:

  • Düğün için gerekli bütün ayrıntılar bilgili ve tecrübeli kişiler tarafından organize edilir. Bu da hem içinizin rahat etmesine hem de zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur.
  • Otel düğünleri için seçilen mekan, misafir sayısına göre ayarlanır. Kalabalık düğünler için yeterli alan bulmak mümkündür.
  • Çok farklı fiyat seçeneklerinde düğün paketleri bulunur. Bütçeye uygun seçimler yapılabilir.
  • Uzak akrabalar oteli konaklama alanı olarak kullanabilir. Hatta tüm odaları misafirler için kiralayabilirsiniz.
  • Düğün sonrası balayı telaşı başlar. Otel düğünlerinde böyle bir telaş söz konusu değildir. Otel balayı süiti olarak değerlendirilebilir.

Bu avantajların büyük bir çoğunluğu hem çiftleri hem de misafirleri mutlu eder. En özel gününüz en güzel şekilde başlar ve son bulur.

Otel Düğünü Yapmak Ne Kadara Mal Olur?

Düğün yapmak maliyetli bir iştir. Organizasyon, ikramlar, düğün mekanı, gelinlik, damatlık daha birçok şeye ihtiyaç duyulur. Çiftler hem çok şık hem de masrafsız bir düğün ister. Otel düğünü yapmak isteyen çiftler içinde firmaların belirlediği fiyat listeleri vardır.

Hatta bazı firmalar ile iletişime geçerek indirimli fırsatlardan yararlanabilir ve düğün maliyetini azaltabilirsiniz. Düğün fiyatları mekandan mekana göre değişir. Geniş mekanlar daha maliyetli olabiliyor. Kesin bir fiyat analizi için organizasyon işlerini yürüten firmalar ile iletişime geçmek gerekir.

Otel Düğünü Hangi Mevsimde Yapılır?

Otel düğünlerinin en büyük avantajlarından biri de her mevsim tercih edilebilir olmasıdır. Yaz mevsiminde havuz kenarı ve açık alanlar tercih edilebilir. Kış mevsiminde ise kapalı alanlarda mükemmel düğünler yapmak mümkündür.

Kış mevsiminde yapılan düğünler için otel çok güzel bir fırsattır. Hem kapalı alan hem de sıcak bir atmosfer oluşturur. Yaz mevsiminde de yazın cıvıltısına uygun organizasyonlar ve süslemeler yapılır. Otel düğünü yaparak her mevsim doya doya eğlenmek oldukça kolaydır.

Otel Düğünü Yapmadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Otel düğünü yapmadan önce nasıl bir düğün istediğinize karar verin. Konsepti kendiniz belirleyin ve konsepte uygun mekan seçimi yapın. Organizasyon işlemleri için firmalar ile anlaşın. Mutlaka düğün yerini önceden belirleyin ve otelden rezervasyon ayırttın.

Son güne kalan rezervasyon işlemleri sizi hüsrana uğratabilir. Bu yüzden aceleci olun. Randevunuzu alın. Otelin size sunduğu imkanları dikkatli bir şekilde değerlendirin ve en doğru seçimi yapın.

Ekonomik paketleri tercih etmek fiyat olarak çiftleri mutlu eder. Otel düğünlerinde en önemli misafir sizler olacaksınız. Düğün paketlerini iyi inceleyin. Misafir listesini ve oturma planını yapmayı unutmayın. Kişi sayısına göre mekan seçimi yapın.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Düğün Fotoğrafları Nasıl Çekilir?

Düğün Fotoğrafları Nasıl Çekilir?             Düğün sürecinde dikkat edilmesi gereken en önemli detay o anı ölümsüzleştirmektir. Fotoğraflar ile düğün gününü ölümsüzleştirmek ve ortaya hiç unutulmayacak fotoğraflar çıkmasını hayal etmek her gelin damadın yaptığı...

Düğün Günü İçin Pratik Öneriler

Düğün Günü İçin Pratik ÖnerilerHayatın en önemli dönemlerinden biri olan düğün günü için mutlaka planlar detaylı şekilde ele alınmalıdır. Belki de hayatta bir kez yaşanacak bu özel gün adına, mutlaka yaşanacak olacak olan her şeyin eksiksiz ve harika geçmesi arzu edilir. Çiçekler, davetli listesi; müzik gibi daha birçok detaylar doğru şekilde hazırlandı....

En Güzel Düğün Hangi Ayda Olur?

En Güzel Düğün Hangi Ayda Olur?Düğün mutluluk anında yanımızda görmek istediklerimizle paylaşılan kalabalık çalgılı, yemekli eğlencelerdir. Kültürel değerler içerisinde yer alan düğün ritüeli; evliliğe adım atan çiftlerin hazırlık ve sonrası tüm etkinlikleri kapsar. Uzun bir hazırlık süreci gerektirdiği için bu süreç ortalama 15 gün öncesi başlar. Mevsimine...


Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/mertdavetiye/public_html/wp-content/plugins/official-facebook-pixel/core/FacebookServerSideEvent.php on line 94