WHATSAPP'DAN BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Çeltek Mh. No:38/B Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 22:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Düğün Davetiyenizi Seçtiniz Mi?

Düğün Davetiyenizi Seçtiniz Mi?

Davetiye kelimesi çok özel bir kelimedir, özellikle düğün kelimesi ile kullanıldığında daha bir değer kazanır bu kelime. Düğün yapmaya karar verildiği anda kişiler önce tarih belirler ve arkasından yapılacak hazırlıklar planlanır. Düğünün yeri, tarihi ve saati genellikle ilk düşünülen, planlanan kavramlardır. Bunlar belirlendikten sonra davetiye planlaması yapılır.

Davetiye seçimi çok önemli bir konudur çünkü o düğünden kalan önemli bir anıdır. Herkes zevkine göre bir model seçer ama davetiyenin düğünün sahipleri ile bir bağlantısı olması o basılı kağıdı daha bir değerli kılar.


DAVETİYE MODELLERİ

Davetiye modeli seçerken düğünün amacı yani evlilik mi sünnet mi olduğu konusu elbette çok önemlidir. Çünkü evlilik düğün davetiyelerinde tema aşktır, sünnet düğünü davetiyelerinde ise erkeklik ve cesurluk gibi konular işlenir.


SÜNNET DÜĞÜNÜ DAVETİYE MODELLERİ

Sünnet düğünü davetiye modelleri çok çeşitli olmakla birlikte seçim kriteri genellikle sünnet olacak çocuğun ilgi alanıdır. Aileler bazen kendileri karar verirler ama çocuğun fikrinin alınması önemli bir konudur. Davetiye seçiminde hazır modeller arasından seçim yapmak mümkün olduğu gibi özel tasarımlar yaratmak da mümkündür. Sünnet düğünü davetiyelerinde çocuğun fotoğrafı kullanılarak bir tasarlama yapılabilir. Ayrıca çocuğun sevdiği bir çizgi film kahramanı kullanılarak da düğün davetiyesi tasarlanabilir. Çocuğun ilgilendiği sanat ya da spor dalı ile ilgili bir düğün davetiyesi tasarımı da mümkündür. En özel sünnet düğünü davetiye modeli ise çocuğun çizdiği bir resim kullanılarak tasarlanmış olan modeldir.


EVLİLİK DÜĞÜNÜ DAVETİYE MODELLERİ

Evlilik düğünü davetiye modelleri de çok çeşitli olmakla birlikte bu konuda da özel modeller tasarlamak mümkündür. Evlilik düğünü davetiyesinde ana tema elbette aşktır. Aşk teması yardımcı temalarla birleştirilerek evlenecek çifti tanımlayan davetiye modelleri tasarlanabilir. Düğün yapacak çift düğün davetiyesinde aşklarını anlatan bir fotoğraf seçebilir. Kendi fotoğraflarının olduğu bir davetiye tasarlayabilirler. Ortak ilgi alanları olan bir sanat ya da spor dalı ile ilgili bir tasarım yaratılabilir.

Evlilik düğünü davetiyesi tasarımlarında evlenecek çift aynı meslek mensubu ise mesleklerine özgü tasarımlar çokça tercih edilmektedir. Örneğin Düğün yapacak çiftin mesleği sağlık ise ilaç kutusu ya da reçete örnek alınarak davetiye tasarımları mevcuttur. Düğün yapacak çift basın mensubu ise gazete, dergi ya da film şeridi benzeri davetiye tasarımları tercih edilebilir. Müzisyenler notaların kullanılarak tasarlanmış bir davetiyeyi tercih edebilir.

Ayrıca düğün davetiyesi mutlaka kağıt olmak durumunda değildir. Maliyeti fazla olmakla beraber anı olarak saklanacak bir obje üzerine de düğünle ilgili bilgilerin yazılması ile oluşturulan özel tasarımlar da mevcuttur. Bu objeler çoğunlukla kalem, magnet, minik şişeler, rozet, minik kutular olabilir. Yine bu anı amaçlı objeler de düğün yapacak çiftin aşk hikayesine yönelik olarak seçilmektedir.

Piyasada çok çeşitli davetiye modelleri olmakla beraber özel tasarım yapmak da mümkündür.

 

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Sünnet İçin En Doğru Zaman Nedir ?

Sünnet İçin En Doğru Zaman Nedir ?Erkek çocuğa sahip olan aileler için yaz mevsimi, sünnet mevsimi olarak görülebilir. Ebeveynler, çocukları için alacakları karardan kesin olarak emin olmayabilirler. Yaz mevsiminde sünnet olan çocuk sayısında ciddi bir artış yaşanıyor. Fakat aileler sünnet için en uygun tarihin ne zaman olduğunu bilmiyorlar. Kimi aileler doğumdan...

Ucuz Davetiye Nasıl Seçilir?

Ucuz Davetiye Nasıl Seçilir?Ucuz Davetiye Seçimi Düğün döneminde birçok masraf yapıldığı için her yerden kısmaya çalışan çiftler davetiyeden de kısarak ucuz davetiye arayışına girerler. Davetiyelerin modelleri farklı olsa bile genel olarak kaliteleri aynıdır. Bu sayede uygun fiyatlara kaliteli davetiye modelleri bulmak mümkündür. Bu durumda çiftler hem...

Davetiye Seçimi Nasıl Yapılır ?

Davetiye Seçimi Nasıl Yapılır ?Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştireceğiniz düğün günü yaklaşırken, bir sürü telaşları da kendisiyle birlikte getirir. Düğün davetiyesinden tutun düğün salonundan davetli listesine kadar bir sürü tatlı telaş insanı sarıyor. Bu telaşlar arasında yapılması gereken birçok şey unutulur. Fakat unutulmaması gereken...