fbpx

Çeltek Mh. No:38/B Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Kapıda Ödeme

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

En Özel Günlerinizi İnsanlara Duyuracağınız Davetiyeler Nasıl Olmalı ?

Davetiyelerin temel amacı insanlara haber vermek olsa da günümüzde estetik yanı daha çok dikkat çekiyor. Davetiye modelleri  arasından kendi ruhunuzu ve isteklerinizi en güzel yansıtanı seçmek oldukça zor. Hal böyle olunca dikkat edilmesi gereken birçok husus var.


 Ne tarz sunumları seviyorsunuz?

Günümüzde çeşitli şekillerde, çeşitli sunumlarda davetiyeler bulunmakta. Son dönemde oldukça popüler olan davetiyeler, sıradanın dışına çıkmış olanlar. Örneğin bir film plaketi ya da bir kitap ayracı şeklinde davetiye oldukça ilgi çekici olabilir. Yine de bu sizin ne tarz bir davetiye sevdiğinize bağlı.


Modern mi yoksa klasik mi?

Eskitme kâğıtlardan, parşömen görünümünde davetiyelerden, modern bir tablo gibi görünen davetiyelere kadar bir sürü seçeneğiniz var. İlk olarak karar vermeniz gereken modern bir davetiye mi yoksa klasik bir davetiye mi seçeceğiniz. Buna karar verdikten sonra davetiyede dikkat edilecek bir diğer şey ise şekli. Kare mi yoksa dikdörtgen mi? Aslında bu biraz da sunumu nasıl istediğinize bağlı. Davetiyelerin şekilleri içine koyulacakları kaba göre değişiyor. Eğer sıra dışı bir görünüm istiyorsanız, yarım daire şeklinde bile davetiye var.


 Davetiye ne renk olmalı?

Davetiye de renk belki de en önemli hususlardan biri çünkü renkler bir şeyin bizde duygu hissettirmesinin temel etmenleri arasında. Elinize düz beyaz tek düze bir kâğıt aldığınızda size pek bir şey hissettirmediği gibi, dümdüz hiçbir farklı renk bulundurmayan bir davetiye de aynı hissi yaratacaktır. Bu yüzden davetiyenizi tekdüzelikten kurtarmak için seçim yaparken renklere dikkat edin. İlişkinizin sizde uyandırdığı duyguları ve bu duygulara hangi renkleri yakıştırdığınızı düşünün. Seçim yaparken size yardımcı olacaktır.


 Davetiyede ne yazmalı?

Üstünde klasik yazılar olan davetiyeler yerine, daha ilginç; daha duygulu; kendinizi daha iyi tanımlayacak olanları seçin. İlişkinizle ilgili düşüncelerinizi bir kâğıtta toplayıp bunu yazdırabilirsiniz. Şatafatlı, klasik ve özelliklerle de abartı cümlelerden uzak durarak samimi bir yazı da seçebilirsiniz. İnsanları davet ederken gösterilmesi gereken samimiyete ne kadar yaklaşırsanız davetiyeniz de o kadar uzun saklanır. Ben sadelikten yanayım diyorsanız bir ya da iki cümleyle davetinizi yaparak ve gerisini güzel bir resimle tamamlayarak da davetiyelerinizi oluşturabilirsiniz.


 Davetiyeye ne tarz bir resim bastırılmalı?

Eğer resimli bir davetiye istiyorsanız ilk olarak vermeniz gereken karar ne resmi istediğiniz. Bu durumda 2 seçeneğiniz var. Birincisi eşinizle fotoğrafınızı koymak. Böyle bir karar verirseniz fotoğrafın samimi ve yüksek kalitede olmasına dikkat etmenizde yarar var. Yine de en önemlisi, koyduracağınız fotoğrafı gerçekten beğenmiş olmanız. Daha sonra pişman olmamak için iyi seçim yapmak çok önemli. İkinci seçeneğe gelirsek, beğendiğiniz bir resmi bastırmak. Bu konudaki en iyi opsiyonlarınızdan biri güzel tablo baskıları. Hem insanların içini açan hem de kaliteli bir tablo davetiyenizin tüm havasını değiştirebilir.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Sünnet Öncesinde Çocuklarınız İçin Öneriler

Sünnet Öncesinde Çocuklarınız İçin ÖnerilerSünnet, günümüzde pek çok çocuğun korkulu rüyası. Operasyon gününe kadar, elbette yaparım, yapmam gerekiyor diyen çocuklar, genelde operasyon gününde yahut operasyon başlamadan vurulan uyuşturucudan hemen sonra; kesinlikle sünnet olmak istemiyorlar. Bakıldığında, bunu aşmak için pek fazla yol yok ve çocukların özellikle uyuşturucu...

Nişan Davetiye Modelleri

Nişan Davetiye ModelleriNişan Davetiyelerinde En Çok Tercih Edilen Modeller Nelerdir? Yeni evlenecek olan çiftlerin hazırlık aşamaları oldukça heyecanlı geçmektedir. Heyecanlı olduğu kadar tüm akışın sorunsuz geçmesi adına yaşanan streste farklı bir boyutudur. Eskiye nazaran artık çiftler hazırlık aşamalarını yalnız başlarına geçirmeyi tercih...

Sünnet Davetiyesinin Özellikleri Nelerdir?

Sünnet Davetiyesinin Özellikleri Nelerdir? Düğün davetlerinde olduğu gibi sünnet düğünlerine özel davetiye hazırlanır. Davetin içeriğine göre bilgi mesajları yazılarak, gelmesi istenilen konuklara gönderilir. Sünnet organizasyonu, düğün olarak da kutlanabilir, kişisel tercihe göre mevlüt olarak da kutlanabilir. Kimi sünnet düğünlerinde kına gecesi yapılır. Sünnet...