fbpx

Çeltek Mh. No:38/B Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 00:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

En Özel Günlerinizi İnsanlara Duyuracağınız Davetiyeler Nasıl Olmalı ?

Davetiyelerin temel amacı insanlara haber vermek olsa da günümüzde estetik yanı daha çok dikkat çekiyor. Davetiye modelleri  arasından kendi ruhunuzu ve isteklerinizi en güzel yansıtanı seçmek oldukça zor. Hal böyle olunca dikkat edilmesi gereken birçok husus var.


 Ne tarz sunumları seviyorsunuz?

Günümüzde çeşitli şekillerde, çeşitli sunumlarda davetiyeler bulunmakta. Son dönemde oldukça popüler olan davetiyeler, sıradanın dışına çıkmış olanlar. Örneğin bir film plaketi ya da bir kitap ayracı şeklinde davetiye oldukça ilgi çekici olabilir. Yine de bu sizin ne tarz bir davetiye sevdiğinize bağlı.


Modern mi yoksa klasik mi?

Eskitme kâğıtlardan, parşömen görünümünde davetiyelerden, modern bir tablo gibi görünen davetiyelere kadar bir sürü seçeneğiniz var. İlk olarak karar vermeniz gereken modern bir davetiye mi yoksa klasik bir davetiye mi seçeceğiniz. Buna karar verdikten sonra davetiyede dikkat edilecek bir diğer şey ise şekli. Kare mi yoksa dikdörtgen mi? Aslında bu biraz da sunumu nasıl istediğinize bağlı. Davetiyelerin şekilleri içine koyulacakları kaba göre değişiyor. Eğer sıra dışı bir görünüm istiyorsanız, yarım daire şeklinde bile davetiye var.


 Davetiye ne renk olmalı?

Davetiye de renk belki de en önemli hususlardan biri çünkü renkler bir şeyin bizde duygu hissettirmesinin temel etmenleri arasında. Elinize düz beyaz tek düze bir kâğıt aldığınızda size pek bir şey hissettirmediği gibi, dümdüz hiçbir farklı renk bulundurmayan bir davetiye de aynı hissi yaratacaktır. Bu yüzden davetiyenizi tekdüzelikten kurtarmak için seçim yaparken renklere dikkat edin. İlişkinizin sizde uyandırdığı duyguları ve bu duygulara hangi renkleri yakıştırdığınızı düşünün. Seçim yaparken size yardımcı olacaktır.


 Davetiyede ne yazmalı?

Üstünde klasik yazılar olan davetiyeler yerine, daha ilginç; daha duygulu; kendinizi daha iyi tanımlayacak olanları seçin. İlişkinizle ilgili düşüncelerinizi bir kâğıtta toplayıp bunu yazdırabilirsiniz. Şatafatlı, klasik ve özelliklerle de abartı cümlelerden uzak durarak samimi bir yazı da seçebilirsiniz. İnsanları davet ederken gösterilmesi gereken samimiyete ne kadar yaklaşırsanız davetiyeniz de o kadar uzun saklanır. Ben sadelikten yanayım diyorsanız bir ya da iki cümleyle davetinizi yaparak ve gerisini güzel bir resimle tamamlayarak da davetiyelerinizi oluşturabilirsiniz.


 Davetiyeye ne tarz bir resim bastırılmalı?

Eğer resimli bir davetiye istiyorsanız ilk olarak vermeniz gereken karar ne resmi istediğiniz. Bu durumda 2 seçeneğiniz var. Birincisi eşinizle fotoğrafınızı koymak. Böyle bir karar verirseniz fotoğrafın samimi ve yüksek kalitede olmasına dikkat etmenizde yarar var. Yine de en önemlisi, koyduracağınız fotoğrafı gerçekten beğenmiş olmanız. Daha sonra pişman olmamak için iyi seçim yapmak çok önemli. İkinci seçeneğe gelirsek, beğendiğiniz bir resmi bastırmak. Bu konudaki en iyi opsiyonlarınızdan biri güzel tablo baskıları. Hem insanların içini açan hem de kaliteli bir tablo davetiyenizin tüm havasını değiştirebilir.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Düğününüzün Sıkıcı Olmayacağından Emin Olmanın 6 Yolu

Düğününüzün Sıkıcı Olmayacağından Emin Olmanın 6 YoluEsneyen bir yüz, düğününüzde görmek isteyeceğiniz son şeydir… Bir düğüne katılmak çoğu zaman keyiflidir, ancak her zaman da bir zevk değildir. Gelin ve damadın istediği son şey, düğüne gelen misafirlerin yüzlerine baktıklarında, saatlerini kontrol ettiklerini ya da esnediklerini görmektir. Siz de o şanssız gelin ve...

Nişan Töreninizi Unutulmaz Kılacak Davetiye Modelleri

Nişan Töreninizi Unutulmaz Kılacak Davetiye Modelleri Her yetişkin erkek ve bayanın hayali bir yuva kurarak aile olma hissini yaşamak ve çoluk çocuğa karışmaktır. Bu işin gerçekleşmesi içinse birbirini seven çiftlerin olması gereklidir. Aile kurma yolunda atılacak ilk adımlardan biri hiç şüphesiz nişan törenleridir. Bu evlilik öncesi son dönemeç olarak ta kabul edilebilir. Bu...

Sünnet Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilir?

Sünnet Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilir?Erkek çocuklarına özel düğün etkinliğinde belirleyici yine çocuğun kendisidir. Hazırlanan sünnet organizasyonunda, konukların davet edilmesiyle hazırlıkların bir aşaması daha tamamlanır. Sünnet davetiyelerinde sünnet mesajı yayınlanır. Sünnet yazılarında genellikle sempatik maniler yazılır ve davetliler davet edilir. Dini...