WHATSAPP'DAN BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Çeltek Mh. No:38/B Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 22:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Gelinler için Düğüne Hazırlık Rehberi

Yaz sezonu, düğün sezonu demek; bu yazıyı okuyorsanız muhtemelen yakın zamanda muhteşem bir düğün eşliğinde bir yuvaya kavuşacaksınız, ancak bütün hazırlıklarınızı tamamladığınıza emin misiniz? Gelinler için özellikle son aylar, oldukça telaşlı geçebilir ve bu durumun aşılması için hazırlıkların çok önceden başlamasının şart olduğu kanaatindeyiz. Bakıldığında, yaz sezonunda yapılacak bir düğünün hazırlığı, birkaç ay öncesinden başlamalıdır ve bu yazımızda, gelinler için düğüne hazırlık rehberi oluşturacağız.

Bir gelinin, düğün merasiminden önce yapması gereken şeyler nelerdir? Bunları öğrenmek, şüphe yok ki sizlere yarar sağlayacaktır ve eksiklerinizi tamamlamanız yolunda iyi bir rehber hazırladığımıza inanıyoruz.

1. Gelinlik Seçimi ve Terzi

Terziler, sizleri vezir de edebilir, rezil de… Bunu unutmamakta fayda var ve bu sebepten çok iyi bir terzi seçmek, kesinlikle çok önemli. Gelinliğinizin vücut hatlarınıza göre tipi ve seçimi, şüphe yok ki arkadaş tavsiyesi ile yapılabilir, ancak başarılı bir terzi, sizin için kusursuzu seçer. Bu sebepten, şehrinizin başarılı sayılabilecek terzilerinden aylar önce randevu almanız ve bu konuları tartışmanız, provalara gitmeniz, nihayetinde gelinliğinizi seçmeniz çok önemli.

Ayrıca, gelinlik seçimine dair modaya uyum konusunda endişelenmeniz haklı bir durum olsa da, kendinize en çok yakışanı giymek şüphesiz çok önemli ve güzelliğinizin önüne modanın geçmesine kesinlikle izin vermemenizi tavsiye ediyoruz.

2. Kuaför Seçimi ve Bakımların Yaptırılması

Bu konuda erkekler kadar rahat olamadığınız aşikâr. Zira, saç bakımından cilt bakımına kadar pek çok bakım, aylar sürebiliyor. Bu sebepten, gelinlerin muhakkak birkaç ay önceden kuaförlerden randevu alması ve yapılması gerekenleri planlaması gerekmektedir. Cilt bakımları, saç bakımı ve daha pek çok şey; sizlerin zamanını epey alabilir.

Bu sebepten, son dakikaya bırakmaksızın bazı şeylerin kısa sürede yapılması, en azından planlanması gerektiğini savunmaktayız. Ek olarak, gelinliğinizin seçilmesi ve saç bakımınızın yapılıp saç stilinizin, gelin saçınızın buna göre belirlenmesi de çok önemli. Bu sebeplerden, gelinlik seçimi ile saç seçimi paralel olarak ilerlemeli!

3. Gelin Çantası Hazırlığı

Gelinlerin çantasının hazırlanması kesinlikle çok önemli. Bakıldığında, gecenin sonunda çıkılan yolculukta pek çok şey başınıza gelebilir ve bu gelin çantasını bir deprem çantası olarak düşünebilmeniz de mümkün. Çıkabilecek her türlü aksilik ve probleme karşı bir çözümünüz, gelin çantanızda bulunmalıdır ve bu yolla, muhteşem bir gece geçirebilmek kesinlikle sizin elinizde.

Deodorant, parfüm, türlü koku gidericiler, çamaşırlar ve daha fazlasını mutlaka gelin çantanızda bulundurmanız gerekiyor.

Bu üç adım ile düğüne çok daha planlı ve programlı bir biçimde hazırlanabilir, bu sayede herhangi bir şeyi eksik olmaksızın kusursuz bir düğün yaşayabilirsiniz.

Ek olarak, cilt bakımlarınızı daha önce yaptırdığınız gibi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz, aksi durumda türlü cilt alerjileri ortaya çıkabilir ve bu durumu da yaşamak istemezsiniz.

Mutluluklar…

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

En Çok Tercih Edilen Davetiye Modelleri Hangileridir?

En Çok Tercih Edilen Davetiye Modelleri Hangileridir?Nişan, nikah, düğün ve sünnet törenleri herkesin hayatında önemli bir yer tutar. Düzenlenecek bu özel günlerin sevdiklerle paylaşılmasını sağlayan aracılar davetiyelerdir. Davetiye seçimleri yılın en moda trendleri arasından belirlenirken bütçe konusu da dikkate alınır. Bizzat elden teslim edilen davetiyeler, sevdiklerini özel...

Düğün Makyajı İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün Makyajı İçin Dikkat Edilmesi GerekenlerTüm gece boyunca odak noktası olacağınız düğün günü, belki de hayatınızın en güzel haline bakmak isteyeceğiniz bir gün ve daha da önemlisi, güzel bir düğün makyajı, olduğunuzdan daha güzel hissettirir. Makyajın büyüsü, çok etkileyicidir! Düğün gününüzde makyajınızı ister kendiniz yapıyor olun, isterseniz de bir...

Damatlık Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Damatlık Seçerken Dikkat Edilmesi GerekenlerDüğünler, sizce sadece kadınlar için mi zordur? Elbette, gelin makyajı, gelinlik provaları ve kadınların telaşlı halleri derken, düğünler genel olarak kadın üzerinde şekillenebiliyor ancak erkek tarafı, sizce hiç mi endişelenmiyor? Özellikle damatlık konusunda pek çok erkeğin takıntılı olduğuna şahitlik edebiliyoruz ve etrafımızda...