fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

342. Sk. No: 13/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

İlginç Davetiye Fikirleri

Hemen hemen her özel günün vazgeçilmezleri arasında yer alan davetiyeler, her geçen daha fazla çeşitlilik kazanmaktadır. Alışılagelmiş davetiye çeşitleri dışında binlerce farklı davetiye tasarımları karşımıza çıkmaktadır. Bazı insanlar, özel günlerine özel olan davetiyelere yönelmektedirler. Hatta kendi davetiyelerini tasarlamaktadırlar. Bu durum sonucunda da birbirinden ilginç davetiye fikirleri ortaya çıkmaktadır.

O kadar ilginç davetiye fikirleri vardır ki, ilk bakıldığında davetiye olduğunu bile anlamayabilirsiniz. İlginç davetiyelerin amacı, farklılık yaratmaktır. Bu nedenle sıklıkla karşımıza çıkan dikdörtgen veya kare davetiyelerden çok farklı bir görünüme sahiptir. Özel gününüzü unutturmayacak bir davetiye istiyorsanız, ilginç davetiye fikirlerine göz atabilirsiniz.

İlaç Kutusu Davetiyesi

İlginç davetiye fikirleri içerisinde ilk sıralarda yer alan ilaç kutusu, alışılagelmiş davetiyelerin oldukça dışında yer alan bir fikirdir. İlaç kutusu üzerinde tasarım yapılan bu davetiyeler, son derece ilgi çekici bir görüntü meydana getirirler. Kutunun üzerine davet hakkında bilgi, adres, mekan ve saat gibi tüm bilgiler yer almaktadır. İlaç kutusu davetiyeleri, son zamanlarda popüler bir fikirdir.

İlk bakışta farklı bir görüntü meydana gelse de son derece modern bir fikirdir. İlaç kutusu konsepti kullanılarak hazırlanan davetiyeler, aynı zamanda komik bir görüntüye sebep olur. Davetiye konusunda eğlenceden yana olan bireyler, ilaç kutusu davetiyelerini tercih edebilirler. İlaç kutusu davetiyelerinde de özellikle de ”Mutluluk verici” ve ”Evleniyoruz” gibi cümlelerin yer alması daha çok ilgi çeker.

İlginç Davetiye Fikirleri

İlginç Davetiye Fikirleri

Karikatür Davetiyeleri

Daveti yapan kişinin ya da evlenecek olan kişinin resimleri karikatür şeklinde davetiyelere basıldığında son derece ilginç bir görüntü meydana gelmektedir. Karikatür davetiyeler, son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen tasarımlardan biridir. Son derece yaygın olarak tercih edilen karikatür davetiyeler, aynı zamanda komik bir görüntü de meydana getirir.

Davet ettiğiniz insanların yüzünde tebessüm oluşturacak tarzda olan bu davetiyeler, çeşitli tasarımlara sahiptir. Dilediğiniz resmi karikatür haline getirterek davetiyelerinizde kullanabilirsiniz. Böylece ilginç bir davetiye ile daha fazla ilgi çekmeyi başarabilirsiniz. Karikatürün yanında komik sözlerle de davetiyenizi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Evlilik Cüzdanı Davetiyeleri

Son zamanların en popüler davetiye tasarımları içerisinde yer alan evlilik cüzdanı davetiyeleri, hem ilginç hem de oldukça güzel bir detaydır. Dış tasarımı evlilik cüzdanına benzeyen davetiyenin içerisinde ise evlenen çiftler hakkında bilgiler yer almaktadır. Sırada düğün davetiyelerine göre daha farklı ve ilgi çekici olan bu davetiyeler, sıradanlığın dışına çıkmak isteyenlerin tercih edebileceği seçenekler arasında yer alır.

Davetiyenin evlilik cüzdanına benzemesi, görenlerin oldukça fazla ilgisini çeker. Düğününüze ait değişik bir anı kalmasını istiyorsanız bu tür davetiyeleri tercih edebilirsiniz. Sıradan düğün davetiyeleri yerine daha modern olan evlilik cüzdanı davetiyelerine göz atabilirsiniz. Böylece ileride çocuklarınıza da gösterebileceğiniz ilginç bir düğün davetiyeniz olur.

Diğer İlginç Davetiye Fikirleri

Günümüzde birçok ilginç davetiye fikirleri bulunmaktadır. Bu fikirler arasında tercih yapmakta zorlanabilirsiniz. Çünkü hayatınızın en özel gününe özel bir davetiye seçmek istersiniz. Eğer ilginç bir davetiye istiyorsanız şu fikirlere göz atmanızda fayda vardır:

 • Uçak bileti şeklinde olan davetiyeler
 • Fotoğraflı davetiyeler
 • Gündem olan sözleri kullanarak tasarlanan davetiyeler
 • Nikah imzası atıyormuş görüntüsü veren davetiyeler
 • Zaman çizelgesi
 • Manşet haber şeklinde davetiyeler
 • Google temalı davetiyeler
 • Garanti belgesi tarzında olan davetiyeler
 • Maç bileti şeklinde olan davetiyeler
 • Bir elmanın yarısı davetiyeler
 • Facebook temalı davetiyeler
 • Fatura şeklinde olan davetiyeler
 • Ajanda davetiyeler
 • Ferman davetiyeler

Bu fikirler içerisinde kendinize en uygun olanını tercih edip, özel günlerinizde fark yaratabilirsiniz. Ayrıca davetiyeleriniz sevdikleriniz tarafından saklanacak değerde olabilir.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Sünnet Kınası Nedir? Nasıl Yakılmalıdır?

Sünnet Kınası Nedir? Nasıl Yakılmalıdır?Gösterişi seven aileler erkek çocukları sünnet olduğunda büyüdüğünden gösterişli bir sünnet düğünü yapmak isterler. Erkek çocuğu bazı gelenekler de aileyi temsil ettiğinden sünnette onun artık aileyi temsil eden ve büyüdüğünü gösteren bir gelenektir. Sünnet düğününe ailenin tüm eş ve dostu katılır. Bu özel güne...

Tüm Dünyadan En İlginç 8 Düğün Geleneği

Tüm Dünyadan En İlginç 8 Düğün GeleneğiDüğünler oldukça eğlencelilerdir ancak öncesinde yahut sonrasında var olan gelenekler de insanları olabildiğince eğlendirmeyi ve aynı zamanda, özellikle damadı trajikomik hallere düşürmeyi hedeflerler. Bakıldığında, tüm dünyada bu geleneklerin olduğu biliniyor ve bizler bu yazıda; bu geleneklerin en ilginçlerini toplamaya çalıştık....

Toplumumuzda Düğün Davetiyesinin Önemi Nedir?

Toplumumuzda Düğün Davetiyesinin Önemi Nedir?Davetiye, düğün hazırlıklarının en önemli safhasıdır. Düğün yaparken yapmanız gereken en önemli şeylerden biri, en iyi davetiye ile misafirlerinizi davet etmektir. Rulo şeklindeki davetiyeler, zarf şeklindeki davetiyeler, çiçek desenli ve resimli davetiyeler, isteğe göre basılmaktadır. En Güzel Modeller En güzel günleriniz...


Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/mertdavetiye/public_html/wp-content/plugins/official-facebook-pixel/core/FacebookServerSideEvent.php on line 94