fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

Mansurdede Mah. 99. Sk. No:4/A Merkez/Karaman 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

İlginç Davetiye Fikirleri

Hemen hemen her özel günün vazgeçilmezleri arasında yer alan davetiyeler, her geçen daha fazla çeşitlilik kazanmaktadır. Alışılagelmiş davetiye çeşitleri dışında binlerce farklı davetiye tasarımları karşımıza çıkmaktadır. Bazı insanlar, özel günlerine özel olan davetiyelere yönelmektedirler. Hatta kendi davetiyelerini tasarlamaktadırlar. Bu durum sonucunda da birbirinden ilginç davetiye fikirleri ortaya çıkmaktadır.

O kadar ilginç davetiye fikirleri vardır ki, ilk bakıldığında davetiye olduğunu bile anlamayabilirsiniz. İlginç davetiyelerin amacı, farklılık yaratmaktır. Bu nedenle sıklıkla karşımıza çıkan dikdörtgen veya kare davetiyelerden çok farklı bir görünüme sahiptir. Özel gününüzü unutturmayacak bir davetiye istiyorsanız, ilginç davetiye fikirlerine göz atabilirsiniz.

İlaç Kutusu Davetiyesi

İlginç davetiye fikirleri içerisinde ilk sıralarda yer alan ilaç kutusu, alışılagelmiş davetiyelerin oldukça dışında yer alan bir fikirdir. İlaç kutusu üzerinde tasarım yapılan bu davetiyeler, son derece ilgi çekici bir görüntü meydana getirirler. Kutunun üzerine davet hakkında bilgi, adres, mekan ve saat gibi tüm bilgiler yer almaktadır. İlaç kutusu davetiyeleri, son zamanlarda popüler bir fikirdir.

İlk bakışta farklı bir görüntü meydana gelse de son derece modern bir fikirdir. İlaç kutusu konsepti kullanılarak hazırlanan davetiyeler, aynı zamanda komik bir görüntüye sebep olur. Davetiye konusunda eğlenceden yana olan bireyler, ilaç kutusu davetiyelerini tercih edebilirler. İlaç kutusu davetiyelerinde de özellikle de ”Mutluluk verici” ve ”Evleniyoruz” gibi cümlelerin yer alması daha çok ilgi çeker.

İlginç Davetiye Fikirleri

İlginç Davetiye Fikirleri

Karikatür Davetiyeleri

Daveti yapan kişinin ya da evlenecek olan kişinin resimleri karikatür şeklinde davetiyelere basıldığında son derece ilginç bir görüntü meydana gelmektedir. Karikatür davetiyeler, son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen tasarımlardan biridir. Son derece yaygın olarak tercih edilen karikatür davetiyeler, aynı zamanda komik bir görüntü de meydana getirir.

Davet ettiğiniz insanların yüzünde tebessüm oluşturacak tarzda olan bu davetiyeler, çeşitli tasarımlara sahiptir. Dilediğiniz resmi karikatür haline getirterek davetiyelerinizde kullanabilirsiniz. Böylece ilginç bir davetiye ile daha fazla ilgi çekmeyi başarabilirsiniz. Karikatürün yanında komik sözlerle de davetiyenizi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Evlilik Cüzdanı Davetiyeleri

Son zamanların en popüler davetiye tasarımları içerisinde yer alan evlilik cüzdanı davetiyeleri, hem ilginç hem de oldukça güzel bir detaydır. Dış tasarımı evlilik cüzdanına benzeyen davetiyenin içerisinde ise evlenen çiftler hakkında bilgiler yer almaktadır. Sırada düğün davetiyelerine göre daha farklı ve ilgi çekici olan bu davetiyeler, sıradanlığın dışına çıkmak isteyenlerin tercih edebileceği seçenekler arasında yer alır.

Davetiyenin evlilik cüzdanına benzemesi, görenlerin oldukça fazla ilgisini çeker. Düğününüze ait değişik bir anı kalmasını istiyorsanız bu tür davetiyeleri tercih edebilirsiniz. Sıradan düğün davetiyeleri yerine daha modern olan evlilik cüzdanı davetiyelerine göz atabilirsiniz. Böylece ileride çocuklarınıza da gösterebileceğiniz ilginç bir düğün davetiyeniz olur.

Diğer İlginç Davetiye Fikirleri

Günümüzde birçok ilginç davetiye fikirleri bulunmaktadır. Bu fikirler arasında tercih yapmakta zorlanabilirsiniz. Çünkü hayatınızın en özel gününe özel bir davetiye seçmek istersiniz. Eğer ilginç bir davetiye istiyorsanız şu fikirlere göz atmanızda fayda vardır:

 • Uçak bileti şeklinde olan davetiyeler
 • Fotoğraflı davetiyeler
 • Gündem olan sözleri kullanarak tasarlanan davetiyeler
 • Nikah imzası atıyormuş görüntüsü veren davetiyeler
 • Zaman çizelgesi
 • Manşet haber şeklinde davetiyeler
 • Google temalı davetiyeler
 • Garanti belgesi tarzında olan davetiyeler
 • Maç bileti şeklinde olan davetiyeler
 • Bir elmanın yarısı davetiyeler
 • Facebook temalı davetiyeler
 • Fatura şeklinde olan davetiyeler
 • Ajanda davetiyeler
 • Ferman davetiyeler

Bu fikirler içerisinde kendinize en uygun olanını tercih edip, özel günlerinizde fark yaratabilirsiniz. Ayrıca davetiyeleriniz sevdikleriniz tarafından saklanacak değerde olabilir.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Gelinlik Diyeti: Düğünden Önce Nasıl Kilo Verilir?

Gelinlik Diyeti: Düğünden Önce Nasıl Kilo Verilir?En iyi halinizde olmak istediğiniz özel bir gün mü var? Bu şirketin partisi ya da lise arkadaşlarınızla hazırladığınız bir parti olabilir, gelinlik diyeti, hedefinize ulaşmanızı sağlayacak. Bu diyet, o büyük gün gelene kadar zayıflamanıza ve o gün harika görünmenize yardımcı olacak. Gelinlik Diyeti Nedir? Gelinlik diyeti,...

Yurt Dışında Düğün Yapılır Mı? Yurt Dışında Evlenmek

Yurt Dışında Düğün Yapılır Mı? Yurt Dışında EvlenmekYurt dışında evlenme fikri, evlenmeyi düşünen pek çok kişi için oldukça cazip görünür. Burada önünüzde iki seçenek olacak, ya sizin, ailenizin ve sevdiklerinizin yaşadığı şehirde büyük bir düğün, ya da daha küçük bir grup ile yurt dışında düğün yapmak. Kalabalık düğünlerden hoşlanıyorsanız ve bu mutluluğunuzu...

Söz Ve Nişan Hazırlıklarına Nereden Başlamalıyız?

Söz Ve Nişan Hazırlıklarına Nereden Başlamalıyız?Birbirini seveni iki insan aralarında evlilik olaylarını konuşmaya başladıklarında belli başlı olayların gidişatını öğrenmesi gerekir. Çiftler arasında evlilik teklifinin yapılmasının ardından genelde söz ve nişan hazırlıkları başlar. Bu süreçte de yapılması gerekenler oldukça fazladır. Genelde bu süreçler sıkıntılı...