fbpx
Whatsapp Bilgi Hattı

İmaret Mah. 144. Sk No: 12/A Merkez/KARAMAN 0 530 442 27 72 Mesai: 08:00 - 24:00

MERT DAVETİYE

En kaliteli düğün davetiyesi modelleri.

Mutlu evliliğinize giden ilk adımda sevdikleriniz için hazırlatacağınız nişan davetiyesi kataloglarımızı inceleyin.

Oğlunuz için aradığınız birbirinden farklı sünnet davetiyesi çeşitleri

En yeni tasarımlar, en kaliteli baskı ile davetiye sitemizde.

FACEBOOK'TA BİZ

Mutluluğu Davetiye Modelleri ile Paylaşın

davetiye modelleri

davetiye modelleri

Çiftler beraberlik sözünü vereceği en özel günlerinde sevdiklerini ve ailelerini yanında görmek ister. O hâlde misafirlere dağıtıcak sizin tarzınızı yansıtan bir davetiye misafirinizin bu etkinlikten haberi olacağı ilk andır. Bundan dolayı misafirlerine en güzel davetiyeleri dağıtmak her çiftin isteğidir. Tabi ki listenizde yapılacaklar ilk başına etkinliğe davet edilecek kişi sayısına karar vermeyi koymanız daha sağlıklı olacaktır.

Etkinlik İçin Kaç Kişi Katılacak?

Elbette iş özel gününüzde yanınızda görmek istediğiniz kişilerin listesine gelince bu liste sandığınızdan da uzun olacaktır. Nişanınız için belki daha az kişi yeterli gelebilir fakat düğündeki gelecek kişilerin listesi sizi yoracaktır. Özel gününüzden 2-3 ay kadar önce çift olarak misafir listesini oluşturmalısınız. Ardından ailelerde bu işe dâhil olduğundan onlarında mutlaka listenize eklemek isteyecekleri insanlar olacaktır. Davetiye siparişinizde listedeki kişi sayısından biraz daha fazla sipariş vermeniz sonradan akla gelen kişilere göndermenizi kolaylaştırabilir.

Nişan Davetiyesi

Evlilik yolunda attığınız ilk adımda genellikle en samimi olduğunuz kişileri ve akrabalarınızı çağırmanız yeterli gelebilir. Pek tanımadığınız fakat ailenizin tanıdığı kişileri düğüne çağırmak için bekletebilirsiniz. Bu durumda nişan davetiyeniz için sizi anlatan modelleri seçmek, sizi tanıyan her misafirinizin yüzünden tebessüm oluşmasını sağlayacaktır.

Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyenizi genellikle oldukça çok kişiye ulaştırmanız gerekecektir. Bundan dolayı davetiye seçimlerinizde daha okunabilir yazı stili kullanmak, gelecek kişilerin iletişim bilgilerinizi tam olarak anlayabilmesini sağlayacaktır. Aksi durumda yazı stilini okuyamayacak bazı kişiler için telefonları cevaplamanız ve adresi tekrar göndermek gerekebilir. Ayrıca düğün davetiyeleri nişana oranla daha çok hatıra olarak saklanmak istenebilir. Üzerinde güzel sözler ile insanların davet edildiği davetiyenizin hatıra kalmasını herkes ister. Bundan dolayı sözleri özel seçmeniz birçok kişi için çok iyi olacaktır.

Davetiye Modelleri

Konu seçeceğiniz davetiye modeline gelince bu elbette farklılık gösterecektir. Kimi çiftler kendi tasarladığı davetiyelerinin olmasını isterken kimi çiftler ise oldukça sade ve güzel sözler yazan bir davetiyeyi tercih edebilir. Modellere daha önceden biraz araştırma yaparak gitmek seçiminizde kolaylık sağlayacaktır.

Böylece gittiğiniz yerde çalışan kişiye sevebileceğiniz modelleri kısaca anlatıp o modellere benzer modelleri görmek isteyebilirsiniz. Önceden böyle bir hazırlık ile gitmek eminim hem zaman kazanmanıza hem de diğer modeller ile kafanızın karışmasını engellemeye yardımcı olacaktır. Bu hazırlığı yapmadan gittiğiniz durumda ise daha sade modelleri görmenizde fayda vardır. Örneğin seveceğiniz bir desen, karmaşık bir davetiyenin içerisinde kullanılmış.

Fakat siz o davetiyenin geneli beğenmediğiniz ve karmaşadan istediğiniz deseni göremediğiniz durumda direkt bu modeli eleyeceksinizdir. Bunun yerine sade modellere bakarak devam etmeniz durumunda sevebilecğiniz bir deseni gördüğünüz anda kenara ayırıp bu desenlerden güzel bir kombinasyon yapabilirsiniz.

Davetiye Sözleri

İletişim bilgileri dışında davetiye de asıl olan birkaç anlamlı sözdür. Bu sözleri dah önceden belileyip davetiyenizi özel tasarım yaptırabilirsiniz. Büyük ihtimalle bu misafirlerinizi gördüklerinde sevindirecek güzel bir incelik olacaktır. Onun dışında zaten çok güzel sözler yazılı davetiye örnekleri piyasada bolca mevcut. Bu örneklerden birini seçmeniz yeni sözler bulmadan da misafirlerinize özel sözlerin yazılı olduğu davetiyelerinizi göndermenizi sağlayacaktır.

Davetiye Fiyatları

Davetiye seçiminizi yapmaya gitmeden önce davetiyeleriniz için bir bütçe belirlemeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Davetiye seçiminizde özel tasarım istemeniz durumunda fiyat biraz daha fazla olacak, daha sade ve hazır davetiye modelleri seçmeniz durumunda bu fiyat gittikçe düşecektir. Ucuz davetiye bulmak istediğinizde ise oldukça sade ve klasik modellere yönelmeniz gerekecektir. Zaten davetiyenizin üzerindeki en önemli kısmın adres ve iletişim bilgileri olduğunu düşünüyorsanız klasik bir davetiye seçerek oldukça ucuza bütçenizi aşmayacak bir davetiye bulmuş olursunuz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Nişan Töreninizi Unutulmaz Kılacak Davetiye Modelleri

Nişan Töreninizi Unutulmaz Kılacak Davetiye ModelleriHer yetişkin erkek ve bayanın hayali bir yuva kurarak aile olma hissini yaşamak ve çoluk çocuğa karışmaktır. Bu işin gerçekleşmesi içinse birbirini seven çiftlerin olması gereklidir. Aile kurma yolunda atılacak ilk adımlardan biri hiç şüphesiz nişan törenleridir. Bu evlilik öncesi son dönemeç olarak ta kabul edilebilir. Bu...

Sünnet Öncesinde Çocuklarınız İçin Öneriler

Sünnet Öncesinde Çocuklarınız İçin ÖnerilerSünnet, günümüzde pek çok çocuğun korkulu rüyası. Operasyon gününe kadar, elbette yaparım, yapmam gerekiyor diyen çocuklar, genelde operasyon gününde yahut operasyon başlamadan vurulan uyuşturucudan hemen sonra; kesinlikle sünnet olmak istemiyorlar. Bakıldığında, bunu aşmak için pek fazla yol yok ve çocukların özellikle uyuşturucu...

Düğün Öncesi Stresini Yenmek İçin 3 Güçlü Öneri

Düğün Öncesi Stresini Yenmek İçin 3 Güçlü ÖneriÜlkemizde her yıl binlerce düğün oluyor ve çiftler beraberliklerini kalıcı kılmak adına bu etkinliği gerçekleştiriyorlar. Bakıldığında, hayatta bir defa gerçekleşen bu etkinliklerin anlamı da haliyle çok büyük. Elbette, bu anlamı ifâ edebilmek adına pek çok kadın ve erkek birey; olabildiğince bu etkinliğe hak ettiği değeri...